Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 09.01.2024 10:39

"D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty?

Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” w ostrych słowach zwróciła się do brata, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”, Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch
Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” w ostrych słowach zwróciła się do brata, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”, Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się dużą popularnością. Niektórzy z bohaterów tak bardzo zainteresowali fanów formatu, że ci śledzą nie tylko ich losy przedstawione w programie, ale także ich media społecznościowe.

Konflikt między Kariną i Stefanem z programu „Chłopaki do wzięcia”

Jednymi z ulubieńców widzów jest rodzeństwo Karina i Stefan Koch. W połowie grudnia Karina opuściła Polskę i wyjechała do Niemiec, gdzie podjęła się pracy jako opiekunka osób starszych. Jak zdradziła, starała się znaleźć pracę w kraju, ale w jej okolicy nie ma zbyt wielu możliwości – oferowane zarobki najczęściej są minimalną krajową, a do tego część pieniędzy pochłonęłyby dojazdy. Z tego powodu zdecydowała się spróbować szczęścia za granicą, choć jak zaznaczyła, jej nieobecność nie ma trwać długo. Kilka dni temu Karina wróciła już do Polski.

W ostatnim czasie jej relacje z bratem nie układają się jednak najlepiej. Wszystko za sprawą powrotu Aldony do jego życia. Jak donosi „Super Express”, Stefan miał bowiem spędzić z byłą partnerką sylwestrową noc. 

Jarek z „Chłopaków do wzięcia” ma nową pracę. Internauci zdębieli, widząc go w akcji ”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?

Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” w ostrych słowach zwróciła się do brata

Karina spędziła sylwestra i nowy rok za granicą, ale to nie powstrzymało jej w złożeniu najlepszych życzeń swoim fanom. Jak zdradziła we wcześniejszym poście, dla niej samej ostatni dzień w roku jest raczej smutny, ponieważ z jednej strony jest jej szkoda minionych miesięcy, a z drugiej pojawia się w niej obawa związana z tym, co nadejdzie. Karina ujawniła, że ponadto smuci ją to, dla ilu jej znajomych kolejny rok może być ostatnim. 

Szczęśliwego nowego roku dla #wszyscy. Trochę spóźnione, bo sąsiad zaprosił mnie na drinka. Oby ten nowy rok przyniósł zgodę, rozum i koniec kłamstw…

Najbardziej szokujące z życzeń jest jednak ich zakończenie, w którym Karina z „Chłopaków do wzięcia” zwróciła się wprost do swojego brata:

A Stefan! Dy**j się!! Nara!!

ZOBACZ TEŻ: Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nie może dogadać się z żoną. Będą mieszkali osobno? „Ona jeszcze nie wie, co jest dobre”

Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” wyjaśnia sytuację między nią a Stefanem

Pod postem Kariny znanej z programu „Chłopaki do wzięcia” posypały się komentarze. Większość internautów złożyła Karinie życzenia z okazji nowego roku, ale w pojawiła się także dyskusja na temat zakończenia życzeń. Jeden z internautów zapytał, czy między rodzeństwem jest aż tak źle. Na swoje pytanie doczekał się odpowiedzi od samej Kariny:

  • Gorzej niż on myśli – ujawniła Karina.
  • Chyba czas się odciąć od brata, którego ciągnie do toksycznych osób, a Tobie cały czas się przypisuje jego zagrywki – usłyszała on innej internautki w odpowiedzi.
  • Dokładnie tak!! Chociaż, przyjdzie czas, że będzie ok, jesteśmy rodzeństwem… ale teraz mam nóż w plecach – wyżaliła się. 
Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” wyjaśnia sytuację między nią a Stefanem, fot. Facebook (2).jpg
Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” wyjaśnia sytuację między nią a Stefanem, fot. Facebook

Źródło: Super Rxpress

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania
Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski
Karina Koch
Nie da się ukryć, że serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością wśród fanów szklanego ekranu. Program liczy sobie już 23 sezony, a wielu jego bohaterów cieszy się wielkim zainteresowaniem odbiorców. Nie inaczej jest z Kariną Koch, uczestniczką kilku ostatnich edycji. Kobieta występuje w serialu wraz ze swoim bratem, z którym jest bardzo zżyta. Niedawno ze względu na poszukiwanie pracy musiała się z nim jednak rozstać. Jak się okazało, nie na długo. Jednak komentarz, którym Karina opatrzyła swój wielki powrót do kraju, nie cieszy się zbyt pozytywnym odbiorem…
Czytaj dalej
“Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad
Marysia "Chłopaki do wzięcia"
Fani serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia” z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych przełomów w związkach swoich ulubionych bohaterów. Nie wszystkim uczestnikom wystarczająco dobrze wiedzie się w życiu uczuciowym. Liczący 23 sezony program wypromował już wiele osób, które zyskały olbrzymią sympatię widzów. Należą do nich między innymi Henio i Marysia, para emerytów, która w ostatnim czasie weszła na kolejny etap swojej relacji, jakim jest wspólny remont. Niedawno z ust kobiety padły poważne słowa. Jak wpłyną na całokształt związku?
Czytaj dalej