Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z “Chłopaków do wzięcia” szokuje jak nigdy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.03.2024 17:41

Karina z “Chłopaków do wzięcia” szokuje jak nigdy

Karina Koch
Kadr z nagrania udostępnionego na stronie FB "Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch"

“Chłopaki do wzięcia” biją rekordy popularności od 2012 roku. Wśród bohaterów jest również kobieta — Karina Koch, która szybko zdobyła sympatię widzów. Po emisji programu przeniosła się również do mediów społecznościowych, gdzie gromadzą się jej fani. Niedawno podzieliła się pewną intrygującą fotografią.

"Chłopaki do wzięcia" niezwykle popularną produkcją

Ten serial dokumentalny zadebiutował na antenie Polsatu w 2012 roku i od tamtej pory cieszy się nieprzerwaną popularnością. Przedstawia perypetie najczęściej młodych mężczyzn z niewielkich polskich miejscowości, którzy poszukują miłości swojego życia. Podczas gdy ich rówieśnice wyjechały za lepszym życiem do dużych miast, oni pozostali w rodzinnych kręgach i mierzą się z wieloma trudnościami w życiu osobistym.

Na ekranach poznaliśmy historie wielu bohaterów, którzy podzielili się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Pojawili się między innymi Alex i Adam, Bandziorek, Jaruś czy Ryszard Dąbrowski. W tym gronie, pomimo przewrotnego tytułu, nie zabrakło również kobiet. U boku Stefana Kocha wystąpiła jego siostra Karina, również poszukująca w programie partnera na całe życie.

"D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty? Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zdobyła serca widzów

Kobieta szybko zdobyła sympatię fanów serialu “Chłopaki do wzięcia” ze względu na swoje poczucie humoru. Postanowiła nie zamykać się na telewizyjną produkcję i szybko zaczęła rozwijać swoje media społecznościowe, aby wycisnąć ze zdobytej popularności jak najwięcej. Na Facebooku chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w jej życiu na co dzień. Nie tak dawno temu Karina podjęła odważną decyzję i postanowiła przenieść się do Niemiec.

Jak się okazało, w pobliżu jej dotychczasowe miejsca zamieszkania nie było zbyt wielu interesujących ją ofert pracy, a budżet skądś się musi wziąć. Z tego też powodu bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia” w połowie grudnia spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i wyjechała, aby podjąć się pracy jako opiekunka osób starszych.

ZOBACZ TEŻ: ”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?

Karina opublikowała takie zdjęcie! Nikt się tego nie spodziewał

Na podstawie mediów społecznościowych Kariny łatwo można zwrócić uwagę na to, że nie jest największą fanką zimowych miesięcy i tęskno jej już do lata. Kobieta nie jest przekonana do planowanej przez siebie próby morsowania, a każdy przebłysk słońca za oknami jest przez nią dokumentowany i udostępniany w sieci. Łatwo można się domyślić, że Karina odlicza dni do lata.

W ostatnim czasie bohaterka serialu “Chłopaki do wzięcia” postanowiła jeszcze dobitniej wskazać na to, co najbardziej lubi robić w słoneczne dni. Na jej profilu na platformie Facebook pojawiło się odważne zdjęcie. Widać na nim Karinę leżącą nago na ręczniku i łapiącą brązujące promienie słońca. Czy aby nie pokazała zbyt dużo? 

Już wiosna nadchodzi, jeszcze chwila i znów się będę mogła opalać w ogrodzie. Zdjęcie z zeszłego roku - opisała publikację Karina Koch.

W komentarzach pojawiło się wiele wypowiedzi zwracających uwagę na to, że tego typu fotografie powinny zostać w prywatnym zbiorze uczestniczki “Chłopaków do wzięcia”. A wy jak myślicie?

karina kwiatki.png
Źródło: Facebook, strona “Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch”