Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2024 19:20

Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Marysia i Henio są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Ich relacja od samego początku budzi podziw telewidzów, którzy mocno trzymają kciuki za ich przyszłość. Teraz w życiu pary dojdzie do poważnych zmian.

Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" to ulubieńcy publiczności

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że związek Henia i Marysi od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem telewidzów. Początkowo wiele osób uważało, że mężczyzna wykorzystuje swoją partnerkę, aby ta pomagała mu w pracy w gospodarstwie. Szybko jednak stało się jasne, że parę połączyło prawdziwe uczucie.

Pomimo faktu, że zakochani są ze sobą w stałej relacji, w ich życiu nie brakuje nagłych zwrotów akcji. W pewnym momencie doszło nawet do nieprzyjemnej sytuacji, kiedy Marysia przyłapała ukochanego z tajemniczą 80-latką. Całe szczęście udało im się pokonać ten kryzys. Teraz poinformowali fanów o ogromnym zmianach, jakie pojawią się w ich życiu.

Tak teraz wygląda oryginalna willa Big Brothera Spróbował kebaba od Chajzera. Nie krył zniesmaczenia

Henio i Marysia postawili na wielkie zmiany

Już od dłuższego czasu w mediach huczy na temat kolejnych kroków, jakie zakochani chcą poczynić w swojej relacji. Wiele razy w programie “Chłopaki do wzięcia” padał temat rzekomych zaręczyn, do których już niedługo miałoby dojść w życiu pary. 

Telewidzowie nie ukrywają, że z zapartym tchem czekają na rozwój relacji swoich ulubieńców i mocno trzymają kciuki za ich przyszłość. Wszystko dlatego, że Henio otwarcie powtarza, że kocha Marysię i chciałby spędzić u jej boku resztę swojego życia.

Mówię wyraźnie, że kocham Marysię i chcę, żeby Marysia ze mną zamieszkała - powiedział mężczyzna w jednym z odcinków reality show.

ZOBACZ TEŻ: Ryster dostała pracę w telewizji dzięki znajomościom. Pomógł jej znany aktor.

"Chłopaki do wzięcia": Marysia i Henio zdecydowali się na poważne zmiany

Teraz wyszło na jaw, że para postanowiła odmienić swoje życie. Pierwszym krokiem w tym kierunku ma być wyczekiwany przez Marysię remont, do którego od dłuższego czasu namawiała swojego ukochanego. Henio w końcu posłuchał partnerkę i zdecydował się na odświeżenie wnętrza swojego domu. Ta nie kryła radości.

Bardzo o tej chwili marzyłam - mówi wprost Marysia

W najnowszym odcinku “Chłopaków do wzięcia” mogliśmy zobaczyć, jak zakochani szykują się do remontu i wspólnie opróżniają szafę z ubraniami uczestnika reality show. Kobieta nie kryła zaskoczenia ilością rzeczy, jakie posiada jej wybranek. Co więcej, Henio jest bardzo mocno przywiązany do swoich rzeczy i bardzo opierał się przed wyrzuceniem zbędnych elementów garderoby.