Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Co się dzieje z mamą Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”? Jej dom zrównano z ziemią
Paulina Korzec
Paulina Korzec 03.04.2024 21:48

Co się dzieje z mamą Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”? Jej dom zrównano z ziemią

Co się dzieje z mamą Szczeny?
Fot. Facebook @Chłopaki do wzięcia, Youtube

Ryszard Dąbrowski, znany jako Szczena, zyskał sławę po występie w programie „Chłopaki do wzięcia” emitowanym na antenie Polsatu. Mimo burzliwej historii i niechlubnej przeszłości Szczeny, widzowie z zapartym tchem śledzili jego poczynania. Sympatię fanów zjednał sobie nie tylko sam Szczena, ale także jego mama. Niestety nie mamy dobrych informacji dla osób, które kibicują kobiecie.

Burzliwe losy Szczeny

Ryszard Dąbrowski dał się poznać publiczności programu „Chłopaki do wzięcia” jako charakterny mężczyzna, który pomimo swoich problemów z prawem nie ustawał w dążeniach do znalezienia swojej drugiej połówki.

szcze.PNG
Fot. Instagram @ryszarddabrowski

W programie szukał miłości, ale znalazł przede wszystkim sympatię widzów, którzy zainteresowali się nie tylko jego historią, ale także losami jego mamy.

"Chłopaki do wzięcia". Nie tylko Ryszard "Szczena" wylądował w więzieniu. Oni również mieli kryminalną przeszłość "Chłopaki do wzięcia". Rysiek "Szczena" Dąbrowski nagle zniknął. Co się z nim dzieje?

Co się dzieje z mamą Szczeny?

Mama Szczeny pojawiała się w programie, często upominając syna i sprzeczając się z nim.

Ryszard, ty durniu! – zwykła mawiać.

Ostatnie doniesienia wskazują na dramatyczne losy seniorki. Mama Szczeny, za którą widzowie trzymali kciuki i która wzbudzała sympatię swoją troską i pokorą… zniknęła. Oficjalnie nie wiadomo, co dzieje się z matką Ryszarda Dąbrowskiego, a najnowsze informacje nie napawają optymizmem.

Zburzono dom mamy Szczeny?

Relacje internautów wskazują, że dom mamy Szczeny już nie istnieje, a w miejscu rodzinnego lokum Dąbrowskich znajduje się obecnie puste pole.

W komentarzach fanów programu pojawiają się głosy wskazujące na to, że obecnie kobieta przebywa w domu opieki. Jak dalej potoczą się losy Szczeny i jego mamy?