Lifestyle.Lelum.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony
25.02.2024 12:32 To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Niedawno w kultowym reality show zadebiutował nowy duet — pani Helena oraz jej syn Sławek, którzy niemal natychmiast zyskali popularność wśród fanów show. Niesamowite, co wyszło na jaw na temat nowego uczestnika.

Śmierć uczestnika "Chłopaków do wzięcia"
24.02.2024 09:20 "Chłopaki do wzięcia": To dlatego zmarł uczestnik show! Podano przyczynę

W 2021 roku media donosiły o śmierci jednego z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Pan Stanisław zyskał sympatię telewidzów, dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu oraz romantycznej naturze. Teraz w końcu ujawniono przyczynę jego niespodziewanego odejścia.

Fani “Chłopaków do wzięcia” dziękują Jarkowi za to, co zrobił, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
06.02.2024 18:14 Co się dzieje z żoną Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Uczestnik formatu znalazł szczęście u boku ukochanej Gosi, a jego życie zdaje się układać. Zdobytą w show popularność mężczyzna wykorzystuje także za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
02.02.2024 11:10 Prawie została dziewczyną Elvisa. Co teraz robi siostra Kampia?

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów. Na przestrzeni sezonów w formacie pojawiło się wiele barwnych postaci, które starały się odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby.

Chłopaki do wzięcia
01.02.2024 12:25 "Chłopaki do wzięcia": tak kiedyś wyglądał Sebastian. Bez brody i długich włosów był inną osobą

Niewiarygodne, jak bez brody i długich włosów wyglądał Sebastian z programu “Chłopaki do wzięcia”. Uczestnik reality show od samego początku zaskakuje swoim niecodziennym wyglądem. Teraz światło dzienne ujrzała fotografia sprzed lat. 

Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami
12.01.2024 21:36 Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami: “To wszystko oszuści”. Po tym co przeszła, można jej tylko współczuć

Helena z programu “Chłopaki do wzięcia” zdecydowała się na poruszające wyznanie. Bohaterka kontrowersyjnego reality show właśnie ujawniła, co nie podoba jej się w zachowaniu współczesnych mężczyzn. Gwiazda ledwo powstrzymywała łzy podczas szczerej rozmowy o swoim życiu uczuciowym.

Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” w ostrych słowach zwróciła się do brata, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”, Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch
09.01.2024 10:39 "D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty?

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się dużą popularnością. Niektórzy z bohaterów tak bardzo zainteresowali fanów formatu, że ci śledzą nie tylko ich losy przedstawione w programie, ale także ich media społecznościowe.

Marysia "Chłopaki do wzięcia"
08.01.2024 21:35 “Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad

Fani serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia” z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych przełomów w związkach swoich ulubionych bohaterów. Nie wszystkim uczestnikom wystarczająco dobrze wiedzie się w życiu uczuciowym. Liczący 23 sezony program wypromował już wiele osób, które zyskały olbrzymią sympatię widzów. Należą do nich między innymi Henio i Marysia, para emerytów, która w ostatnim czasie weszła na kolejny etap swojej relacji, jakim jest wspólny remont. Niedawno z ust kobiety padły poważne słowa. Jak wpłyną na całokształt związku?

Karina Koch
07.01.2024 22:19 Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski

Nie da się ukryć, że serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością wśród fanów szklanego ekranu. Program liczy sobie już 23 sezony, a wielu jego bohaterów cieszy się wielkim zainteresowaniem odbiorców. Nie inaczej jest z Kariną Koch, uczestniczką kilku ostatnich edycji. Kobieta występuje w serialu wraz ze swoim bratem, z którym jest bardzo zżyta. Niedawno ze względu na poszukiwanie pracy musiała się z nim jednak rozstać. Jak się okazało, nie na długo. Jednak komentarz, którym Karina opatrzyła swój wielki powrót do kraju, nie cieszy się zbyt pozytywnym odbiorem…

Jarek Mergner
04.01.2024 15:08 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” ma nową pracę. Internauci zdębieli, widząc go w akcji

Jarek z „Chłopaków do wzięcia” jest jednym z ulubionych bohaterów fanów. Mężczyzna, który zdobył sympatię widzów, w końcu znalazł upragnioną miłość u boku Gosi. Ich ślub do dziś pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń przedstawionych w programie.

Fani są bezlitośni dla Kariny Koch
02.01.2024 15:23 ”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?

Karina Koch znana jest ze swojej aktywności w social mediach i chętnego relacjonowania szczegółów życia prywatnego w sieci. Podobnie było, teraz gdy bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia” podzieliła się z internautami niecodziennym nagraniem. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Jarek z programu „Chłopaki do wzięcia” wie co jest dobre dla niego i żony, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
28.12.2023 21:19 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nie może dogadać się z żoną. Będą mieszkali osobno? „Ona jeszcze nie wie, co jest dobre”

Jednym z uwielbianych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” jest Jarek Merger, który nie jest już „do wzięcia”. Widzowie w jednym z odcinków byli świadkami jego ślubu z ukochaną Gosią. 

Tak dzisiaj mieszka Karina z "Chłopaków do wzięcia"
28.12.2023 09:41 Karina z "Chłopaków do wzięcia" opuściła Polskę. W takich warunkach teraz musi żyć, zdjęcia obiegły sieć

Karina Koch bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek reality show “Chłopaki do wzięcia”. Dziewczyna z chęcią ujawnia kulisy swojego życia prywatnego, a fani nie szczędzą jej komentarzy i swoich porad. Tym razem uczestniczka kultowego show oznajmiła, że wyjeżdża za granicę i pokazała, jak teraz wygląda jej nowy dom.

Bolesne rozstanie Kariny z “Chłopaków do wzięcia”.
17.12.2023 10:17 “Jest mi przykro”. Bolesne rozstanie Kariny z “Chłopaków do wzięcia”. Nie mogła podjąć innej decyzji

Karina Koch bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Chłopaki do wzięcia”. Gwiazda regularnie udziela się również na Facebooku, gdzie opowiada fanom o swojej codzienności. Właśnie tam podzieliła się z nimi smutnymi wieściami.

Agnieszka z „Chłopaków do wzięcia” została mamą i zaraz pojawiły się kolejne wyzwania, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
14.12.2023 20:29 Agnieszka z „Chłopaków do wzięcia” urodziła! Niestety sielanka nie trwała długo. „Kolejne wyzwanie dla mnie”

Agnieszka Stempel jest jedną z bohaterek programu „Chłopaki do wzięcia”, która zasłynęła dzięki swojemu związkowi z Grzegorzem. W ostatnim czasie po długiej nieobecności ponownie pojawiła się w programie. W jej życiu zaszły ogromne zmiany.

Ryszard "Szczena"
12.12.2023 13:13 Na to aż ciężko patrzeć. W takich warunkach dziś mieszka Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Ściany aż się uginają

Ryszard “Szczena" Dąbrowski zdobył niemałą popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia”. Po domu, w którym uczestnik mieszkał razem ze swoją mamą, nie ma już śladu. Gdzie wobec tego podział się Szczena? Prawda na temat jego obecnego miejsca zamieszkania jest wstrząsająca. Właśnie pokazał, w jakich warunkach mieszka!

Tadeusz z "Chłopaków do wzięcia" o romansie z Marysią
08.12.2023 23:12 Jurny Henio z "Chłopaków do wzięcia" niedawno marzył o 20-latce. Wyjawił, jak wygląda romantyzm z emerytką Marysią

Henryk i Marysia są jedną z ulubionych par wszystkich fanów programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz mężczyzna wyznał, jak dokładnie wygląda ich związek i jakie są jego plany na przyszłość związane z ukochaną. Te słowa naprawdę mogą szokować.

Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” przed dwoma laty przeżyła koszmar, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
08.12.2023 15:20 Tak teraz wygląda Asia z "Chłopaków do wzięcia". 2 lata temu przeżyła koszmar

Asia z „Chłopaków do wzięcia” zasłynęła za sprawą swojej relacji ze Ryszardem, znanym także jako Szczena. Jeden z najpopularniejszych bohaterów formatu ma na swoim koncie także wiele kontrowersji.

Bandziorek już tak nie wygląda, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
05.12.2023 21:22 "Chłopaki do wzięcia": Bandziorek już tak nie wygląda, przeszedł niesłychaną przemianę. Poznajecie?

Krzysztof z programu „Chłopaki do wzięcia”, znany lepiej jako Bandziorek, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów popularnego formatu. Mężczyzna co prawda od dłuższego czasu nie pasuje już do tytułu show, bowiem nie jest już „do wzięcia”. 

Jaruś i Gosia, Chłopaki do wzięcia
04.12.2023 15:12 Minęło tylko 2 lata od ślubu. Tak teraz wygląda żona Jarka z "Chłopaków do wzięcia"

Ślub Jarusia i Gosi z “Chłopaków do wzięcia” był bez wątpienia jednym z tych momentów, którzy fani programu zapamiętali na zawsze. Para pokazała swoje życie w kultowym show i niedługo później sformalizowała swoje uczucia w urzędzie stanu cywilnego. Z okazji 2. rocznicy pary przypominamy, jak wyglądała uroczystość oraz porównujemy obecny wygląd Gosi do tego z przeszłości!

Szok, co teraz dzieje się z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia"
03.12.2023 18:11 Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil

Jarek Mergner bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Okazało się, że po swoim debiucie w kontrowersyjnym reality show oraz telewizyjnej karierze, mężczyzna obrał całkiem inną drogę. Zaskakujące, co teraz sprawia mu największą radość.

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
22.11.2023 22:51 "Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie pokazała swoje maleństwo. Radość aż bije ze zdjęcia

Karina Koch, znana z kultowego programu Polsat Play - “Chłopaki do wzięcia”, jakiś czas temu powitała nowego członka rodziny. Kobieta właśnie opublikowała w mediach społecznościowych urocze kadry, na których pokazała swoje maleństwo. Historia ich pierwszego spotkania jest poruszająca!

Agnieszka rozprawia o związku ze Stefanem z programu „Chłopaki do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
20.11.2023 09:41 "Chłopaki do wzięcia": Agnieszka rozprawia o związku ze Stefanem. Szykuje się przełom w znajomości?

Do programu „Chłopaki do wzięcia” powróciła dawno niewidziana osoba. Agnieszka w przeszłości była związana z „Pączusiem”, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Mimo to kobiecie udało się ułożyć życie na nowo i zostać mamą.

Henio, Marysia, Chłopaki do wzięcia
17.11.2023 12:14 "Chłopaki do wzięcia": Marysia przerwała milczenie! Przyłapała Henia z 80-latką. Można się zdziwić, co ujawniła

Henio i Marysia poznali się na łamach uwielbianego przez telewidzów programu - “Chłopaki do wzięcia”. Od tego czasu minęły 2 lata, a związek pary wydaje się rozkwitać. Tak przynajmniej myślała większość fanów, gdyż okazuje się, iż kobieta właśnie wyjawiła na temat swojej relacji z rolnikiem sensacyjne wieści. Miała przyłapać Henia z 80-latką.

Ryszard "Szczena"
10.11.2023 21:15 TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. "Pięknie wyglądasz"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski na stałe zagrzał miejsca w pamięci widzów po tym, jak wziął udział w programie “Chłopaki do wzięcia”. Od tego czasu losy mężczyzny pilnie śledzą setki fanów. Ten z kolei regularnie przypomina o swoim istnieniu w mediach społecznościowych. Na jednym z profili właśnie pokazał, jak zmieniła się jego ukochana. Będziecie zaskoczeni!

Karina Koch
10.11.2023 17:24 "Chłopaki do wzięcia": Niebywałe, jak po metamorfozie wygląda Karina. Mało kto by tak wyszedł na ulice

Karina Koch to prawdopodobnie najpopularniejsza uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia”. Pań było tam niewiele, a ona dała się zapamiętać jako sympatyczna kobieta, która nie boi się wyzwań i zmian. Do tego stopnia, że potrafi naprawdę zaszaleć z metamorfozą. Teraz przeszła samą siebie.

chłopki do wzięcia gosia
08.11.2023 09:49 "Chłopaki do wzięcia": wieści o małżeństwie Jarusia. Jego żona właśnie zaszokowała wszystkich przemianą!

Żona Jarusia z “Chłopaków do wzięcia” przeszła zaskakującą metamorfozę. Widzowie po kilku miesiącach nieobecności zobaczyli Gosię w show i nie mogli uwierzyć własnym oczom! Zapewnienia Jarka, że w ich małżeństwie świetnie się układa, musiały być prawdziwe. Jego ukochana rozkwita!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zaskoczyła zdjęciem
29.10.2023 12:10 Karina z "Chłopaków do wzięcia" zaszokowała. Z tym mężczyzną tworzy teraz parę? Fani: "Chce się wybić"

Karina Koch pochwaliła się kolejnym zaskakującym zdjęciem na swoim profilu na Facebooku. Tym razem gwiazda reality show “Chłopaki do wzięcia” pokazała się u boku tajemniczego mężczyzny. Czy to jej nowy ukochany?