Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.02.2024 12:32

To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony

To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony
To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony, fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Niedawno w kultowym reality show zadebiutował nowy duet — pani Helena oraz jej syn Sławek, którzy niemal natychmiast zyskali popularność wśród fanów show. Niesamowite, co wyszło na jaw na temat nowego uczestnika.

Nowi uczestnicy w "Chłopakach do wzięcia"

Reality show “Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się ogromną sympatią wśród internautów. Chociaż wielokrotnie pojawiały się w sieci słowa krytyki na temat formatu i tego, jak przedstawiani są w nim jego uczestnicy, program nie traci popularności, a kolejni bohaterowie szybko zyskują status gwiazd.

Formuła show polega na obserwacji życia mieszkańców wsi i niewielkich miejscowości, którzy usilnie próbują znaleźć miłość. Właśnie w tym zadaniu pomaga im produkcja. I chociaż nie zawsze udział w programie przynosi oczekiwane rezultaty, uczestnicy nie zamierzają się poddawać w dążeniu do swojego celu.

Teraz format powitał kilka nowych uczestników, którzy niemal natychmiast zaskarbili sobie przychylność telewidzów. Jednymi z debiutantów są pani Helena oraz jej ukochany syn Sławek.

"Chłopaki do wzięcia": To dlatego zmarł uczestnik show! Podano przyczynę Co się dzieje z żoną Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Helena z "Chłopaków do wzięcia" natychmiast zyskała sympatię fanów

Pani Helena od pierwszych chwil stała się ulubienicą publiczności. Kobieta zyskała przychylność fanów show z powodu swojego pogodnego usposobienia, dystansu do samej siebie oraz wytrwałości w dążeniu do swojego celu. Jej obecnym marzeniem jest odnalezienie odpowiedniego mężczyzny, z którym mogłaby spędzać każdy dzień i rozmawiać na wiele różnorodnych tematów.

Uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” podzieliła się na antenie swoimi spostrzeżeniami na temat współczesnych czasów, w których ludzie nie chcą walczyć o swoje relacje, a dodatkowo często decydują się na oszustwa. Jak sama mówi, chce, aby jej ukochany był przede wszystkim jej przyjacielem. Poprzedni mąż pani Heleny zginął w wypadku samochodowym. Po długim okresie żałoby kobieta w końcu jest gotowa na nową miłość.

ZOBACZ TEŻ: Marysia z “Chłopaków do wzięcia” wypaliła o zaręczynach. Musiał interweniować nawet sąsiad.

Niewiarygodne, dlaczego Sławek z "Chłopaków do wzięcia" nie ma żony

Ulubienica publiczności wystąpiła w reality show razem ze swoim 40-letnim synem Sławkiem. Mężczyzna, podobnie jak jego mama, liczy, że “Chłopaki do wzięcia” pomogą mu w odnalezieniu upragnionej drugiej połówki. W pewnym momencie uczestnik podzielił się z telewidzami informacjami na temat swojej burzliwej przeszłości.

Okazało się, że Sławek wiele lat temu bardzo nadużywał alkoholu i przez to nie był w stanie ułożyć sobie życia z żadną kobietą. Mężczyzna przyznaje, że teraz zrozumiał swój błąd i od dłuższego czasu żyje w trzeźwości.

Ja przez alkohol miłość też straciłem, bo żebym nie pił, to byłbym już żonaty tak ze 20 lat. Ja już nie jeżdżę po dyskotekach. Unikam miejsc, gdzie jest picie