Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.04.2024 07:35

Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan

Alexandra Natalie Boykow
fot. KAPIF, Alexandra Natalie Boykow, fot. Instagram: @alexandra_natalie_boykow

Program "Chłopaki do wzięcia" przyzwyczaił nas już do tego, że popularność jego uczestników wykracza często daleko poza format. Ryszard "Szczena" Dąbrowski sprawdzał swoje umiejętności w oktagonie, a Jaruś Mergner nagrywa filmiki na YouTubie. Okazuje się, że jest jeszcze ktoś, kto aspiruje do czegoś więcej.

Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" zgłosiła się do TVP!

Maciej i Adam byli bliźniakami z Malborka, którzy popularność zdobyli za sprawą popularnego programu Polsatu “Chłopaki do wzięcia”. W pewnym momencie jednak ten pierwszy postanowił zostać kobietą i od tamtej pory znany jest jako Alexandra Natalie Boykow. Celebrytka postanowiła pójść dalej w swoich aspiracjach zawodowych i zdecydowała się na nowy krok w swojej karierze - pragnie podbić Telewizję Polską, a następnie zawładnąć sceną polityczną.

Alexandra Natalie Boykow ma wiele talentów. Z jej mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, że zajmuje się takimi dziedzinami jak wróżbiarstwo, wizjonerstwo czy kolekcjonowanie monet. Niemniej jednak jej największym marzeniem jest wejście na scenę polityczną. Ma już nawet plan, jak się tam znaleźć.

Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam” Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Alex planuje zyskać popularność i podbić scenę polityczną

W przeszłości Boykow już próbowała swoich sił w polityce, kandydując w wyborach samorządowych - niestety bez powodzenia. Gwiazda “Chłopaków do wzięcia” mimo to nie rezygnuje z tego celu i jest zdeterminowana, aby osiągnąć sukces. Poniekąd słusznie zauważyła, że osoby znane z telewizji mają łatwiejszy start w polityce, gdyż są rozpoznawalne przez społeczeństwo. Postanowiła wykorzystać tę wiedzę i zgłosiła swoją kandydaturę do pracy w TVP, aby zdobyć rozpoznawalność i zaufanie niezbędne w karierze politycznej.

Alexandra Natalie Boykow zapowiedziała, że w przypadku dostania się do TVP założy fundację wspierającą bezdomne koty i zachęcającą do ich adopcji. Ten pomysł spotkał się z aprobatą internautów, a to z kolei może faktycznie przełożyć się na poparcie w polityce.

Alex Boykow jest wyjątkowo zmotywowana i dąży do swojego celu

W drodze do rozpoznawalności Alex postanowiła spróbować swoich sił w różnych programach telewizyjnych, takich jak "X-Factor" i "Mam talent!". Alex podkreśliła, że jest artystką i komponuje piosenki, ale również ma talent wokalny, gdyż czasami występuje na scenie. Następnie pojawiła się w programie "Sekrety chirurgii", gdzie planowała poddać się zabiegowi feminizacji twarzy, aby bardziej przypominać wokalistę Madoxa.

Nie da się ukryć, że celebrytka ma dość jasno określone cele i nie boi się do nich dążyć. Boykow jest gotowa na działanie, a jeśli jej się powiedzie, to jej historia może stać się inspiracją dla wielu osób transpłciowych oraz marzycieli. Czas pokaże, czy determinacja gwiazdy “Chopaków do wzięcia” i jej wysiłki przyniosą oczekiwane efekty.