Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.04.2024 12:52

Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Szczena i była partnerka
Fot. "Chłopaki do wzięcia"/Polsat

Choć już od lat nie pojawia się w serialu “Chłopaki do wzięcia”, Ryszard Dąbrowski wciąż wzbudza zainteresowanie widzów. Jego życie nie było łatwe i obecnie mierzy się z wieloma problemami. W tych trudnych chwilach towarzyszy mu ukochana Joanna Wielocha, choć wielu widzów pamięta, że serce “Szczeny” wcześniej należało do innej kobiety. Jaki dziś wygląda Mariola, z którą bohater popularnego programu przez pewien czas randkował? Jest niemal nie do poznania!

Poprzedni związek Szczeny nie przetrwał próby czasu

Serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” już od ponad dekady jest emitowany na antenie Polsatu i przedstawia losy, najczęściej młodych, mężczyzn, którzy poszukują szczęścia w miłości. W przeważającej liczbie przypadków są to osoby, które pozostały w swoich niewielkich miejscowościach, z których masowo wyjechały rówieśniczki. Studia, kariera i pogoń za marzeniami sprawiły, że małomiasteczkowi bohaterowie serialu wyraźnie poczuli samotność.

Jedną z charakterystycznych postaci, którą poznaliśmy w “Chłopakach do wzięcia” jest Ryszard Dąbrowski, znany również jako Szczena. Mężczyzna zasłynął w sieci przy okazji filmiku, na którym “kradnie rower” swojej matce. Nagranie rozniosło się po Internecie i szybko stało się internetowym memem. Gdy Ryszard występował w programie, wszedł w związek z Mariolą Mieszkowską. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu.

ryszard draniu.png
Fot. “Chłopaki do wzięcia”/Polsat
Co się dzieje z mamą Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”? Jej dom zrównano z ziemią "Chłopaki do wzięcia": Jaruś szczerze o małżeństwie z Gosią

Kolejne lata z życia Szczeny nie były usłane różami

Ryszard Dąbrowski nie miał łatwego życia. Przez lata zmagał się z nałogiem i ma za sobą kilkukrotny pobyt w zakładzie karnym. Gdy opuścił serial “Chłopaki do wzięcia” wydawało się, że postanowił wreszcie stanąć na nogi, ale niestety jego działania nie były skuteczne. Mężczyzna przez chwilę nawet porzucił picie i spróbował swoich sił jako freakfighter na gali Marcina Najmana, ale ostatecznie dopadły go demony przeszłości.

Później sprawa rozwijała się lawinowo. Ze względu na liczne awantury i libacje, które rozgrywały się w mieszkaniu Szczeny i jego obecnej partnerki, parze odebrano dziecko, a mężczyzna ponownie trafił do więzienia. Gdy wyszedł na wolność wyjechał do pracy do Holandii… z której został zwolniony dyscyplinarnie.

W ostatnich miesiącach matka Ryszarda Dąbrowskiego trafiła do Domu Pomocy Społecznej, a jej dom został zburzony. Tym samym Szczena znalazł się w kryzysie bezdomności. Prosił swoich odbiorców o wsparcie finansowe i rzeczowe. Jednak od stycznia tego roku wszystko wskazuje na to, że stan rzeczy zacznie się poprawiać. Ryszard dostał pracę przy układaniu kostki brukowej, za co ma otrzymywać 1200 zł tygodniowo, o czym doniósł “Telemagazyn”.

ZOBACZ TEŻ: Karina wrzuciła zdjęcie z Aldoną i rozpętało się piekło

Tak dziś wygląda była partnerka Szczeny. Jest nie do poznania!

Mariola, poprzednia partnerka Ryszarda Dąbrowskiego, po rozstaniu z mężczyzną zniknęła z telewizji i zajęła się swoim życiem prywatnym. Nie pokazuje się zbyt często w swoich mediach społecznościowych, choć czasem można dostrzec na podstawie aktywności na profilach niektóre przełomy w jej życiu. Okazuje się, że przez ostatnie lata bardzo się zmieniła.

To, co rzuca się w oczy, to zupełnie inna fryzura. Gdy występowała w serialu “Chłopaki do wzięcia”, nosiła krótkie i rude włosy. Dziś nie ma już po nich śladu. Teraz jej twarz okalają długie pasma w odcieniu ciemnego brązu. Wygląda na to, że chciała wyraźnie zmienić swój wizerunek. Czy to zmiana na plus?