Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz
20.09.2022 11:26 Krzysztof Ibisz zawstydzony w programie na żywo. Zaczęli mówić o jego rodzinie

„Taniec z Gwiazdami” trwał w najlepsze kiedy nagle na żywo padły zaskakujące słowa. Rafał Maserak zwrócił się do gospodarza. Rozległy się brawa, Krzysztof Ibisz zmieszał się, jego reakcja mogła nieco zdziwić. Zawstydzony, szybko uciął temat. Po odtańczonym walcu, Natalia Jaroszek i Rafał Maserak zeszli z parkietu i czekali na oceny jurorów. Był to trzeci z najwyżej ocenionych występów w 4. odcinku jednak największa niespodzianka była jeszcze przed nami. Trener nagle zwrócił się do gospodarza. Krzysztof Ibisz nie mógł ukryć zawstydzenia, rozległy się brawa.

Krzysztof Ibisz
18.09.2022 20:17 Media podają wieści ze szpitala. Miało dojść do porodu przed terminem, Krzysztof Ibisz został ojcem

Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany perspektywą posiadania kolejnego dziecka. Doczekał się co prawda już dwóch synów, ale teraz w ciąży była jego nowa żona, Joanna. Jak się okazuje, można mówić już o jej stanie w czasie przeszłym. Tak przynajmniej twierdzi serwis „Pomponik”, którego informator zdradził, że do porodu już doszło, choć był on planowany na kilka dni później. Pomimo pośpiechu bobasa, nowy członek rodziny Ibisza miał się urodzić cały i zdrowy.

Krzysztof Ibisz
28.08.2022 17:56 Obrażenia po wypadku syna Krzysztofa Ibisza okazały się poważne. Trwa rehabilitacja i walka o zdrowie chłopca

Kilka tygodni temu Krzysztof Ibisz otrzymał niepokojący telefon. Wakacje jego syna przerwał niebezpieczny wypadek. 16-letni Vincent trafił na SOR z poważnymi obrażeniami. Teraz media obiegła wieść o stanie zdrowia chłopca. Krzysztof Ibisz obecnie oczekuje swojego trzeciego dziecka, jednak z dwójką synów z poprzednich związków ma doskonały kontakt. Niestety, wakacje młodszego z chłopców nieoczekiwanie zakończył bolesny incydent. 16-letni Vincent przebywał z matką na Półwyspie Helskim. Podczas przejażdżki na hulajnodze zdarzył się wypadek. Anna Nowak-Ibisz musiała wezwać karetkę. Zatelefonowała też do byłego męża. Na jej Instagramie pojawił się mocny apel.

polsat
19.08.2022 20:38 Krzysztof Ibisz żegna Piotra Balickiego. „Tyle lat razem”

To smutny dzień dla świata show-biznesu. W piątek media poinformowały o śmierci Piotra Balickiego, lubianego prezentera i konferansjera. Pogrążony w smutku Krzysztof Ibisz zamieścił poruszający wpis. Tymi słowami pożegnał kolegę, z którym przez wiele lat współpracował. Piotr Balicki był prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Jak sam z przymrużeniem oka przyznawał, potrafił rozgrzać nawet najbardziej „leniwą” publikę, a w swoim środowisku był uważany za osobę o nietuzinkowej osobowości i wielkim poczuciu humoru. Nic dziwnego, że jego śmierć wywołała prawdziwy szok i wielki smutek wśród kolegów i koleżanek. Pożegnalne wpisy zamieścili już m.in. Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. Poruszającą wiadomość zostawił też wieloletniemu współpracownikowi Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz
18.08.2022 22:55 Krzysztof Ibisz wszedł na pokład samolotu i zaniemówił. Nie krył zdziwienia po tym, kogo tam spotkał

Krzysztof Ibisz ruszył w drogę na Festival Polonaise 2022 w Chicago. Prezenter nie spodziewał się jednak, że pewien gwiazdor również pojawi się na wydarzeniu. Jeszcze na lotnisku Chopina wpadł na Krzysztofa Cugowskiego! Miłośnicy polskiej sztuki, kultury i muzyki co roku mają szansę spotkać się na festiwalu w Chicago i świętować w gronie największych gwiazd. Podczas tej edycji na wydarzeniu pojawią się m.in. Ibisz i Cugowski, którzy przypadkiem wpadli na siebie na lotnisku.

Krzysztof Ibisz
14.08.2022 18:36 Świece zapachowe, olejki do masażu. Krzysztof Ibisz pokazał, co zamierza zabrać na porodówkę dla żony

Już niedługo Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie ojcem. Gwiazdor powoli przygotowuje się do dnia porodu i pakuje torbę, którą zabierze ze sobą do szpitala. Gdy pokazał jej zawartość na Instagramie, fani nie mogli powstrzymać śmiechu. Ibisz udowodnił, że jest przygotowany na każdą ewentualność. Do swojej torby schował m.in. świece zapachowe czy olejki do masażu. „Brawo, za bycie zorganizowanym” – komentowali internauci.

Krzysztof Ibisz
13.08.2022 16:33 Najpierw wiła się wokół Szpaka, teraz Margaret pokazała się z Krzysztofem Ibiszem

Margaret jeszcze kilka lat temu była jedną z najpopularniejszych popowych piosenkarek w kraju. Później jednak postanowiła odciąć się od show-biznesu i zaczęła tworzyć inną muzykę pod własnym szyldem. Jak się okazuje, z niektórymi osobami z branży wciąż lubi się pokazywać. Jedną z nich jest Krzysztof Ibisz Co ciekawe, ich wspólna fotografia pojawiła się na profilu prezentera, dlatego można uważać, że to właśnie on poprosił o zdjęcie.

Krzysztof Ibisz
29.07.2022 20:49 Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojego idealnego uśmiechu. Wiadomo, gdzie nad nim pracuje

Żartobliwie, choć jednak z podziwem mówi się, że Krzysztof Ibisz z biegiem czasu staje się młodszy, a nie starszy. Faktycznie można odnieść takie wrażenie, ponieważ prezenter niezmiennie od lat świetnie się trzyma. Jednym z jego znaków rozpoznawczych jest śnieżnobiały uśmiech. Każdy z nas wie, że nie jest łatwo utrzymać kolor zębów w idealnym odcieniu. W jaki sposób robi to znany prezenter? Wyjaśnił to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Krzysztof Ibisz
23.07.2022 22:28 Właśnie poinformowano o wypadku syna Krzysztofa Ibisza. Zdjęcie z karetki obiega sieć

Syn Krzysztofa Ibisza doznał ciężkiej kontuzji z powodu porzuconej hulajnogi. Na miejscu pojawiła się karetka, a chłopak został zabrany na SOR. Była żona gwiazdora Polsatu apeluje o ostrożność. Anna Nowak-Ibisz poinformowała niedawno w mediach społecznościowych o wypadku z udziałem jej nastoletniego syna, Vincenta. Chłopiec przewrócił się o pozostawioną w nieodpowiednim miejscu hulajnogę. Syn Krzysztofa Ibisza trafił do szpitala, a jego była żona wydała apel do internautów. W czasie wakacji nietrudno o nieszczęśliwe zdarzenie.

Krzysztof Ibisz
22.07.2022 23:24 Rzadko spotykany widok. Krzysztof Ibisz pokazał mamę, są razem w podróży, mkną przez Polskę

Krzysztof Ibisz postanowił wyruszyć w wakacyjną podróż po Polsce, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Towarzyszką prezentera została jego mama. Wspólnie zdjęcie rozczuliło internautów. Prezenter zyskał popularność dzięki występom na najpopularniejszych wydarzeniach telewizyjnych w Polsce. Internauci pokochali go za dystans i umiejętność żartowania na swój temat. Krzysztof Ibisz jak wiele gwiazd postanowił spędzić tegoroczne wakacje w podróży. W mediach społecznościowych wyznał, że jego towarzyszką została mama.

Krzysztof Ibisz
18.07.2022 20:19 Krzysztof Ibisz wrzucił zdjęcie z nową Miss Polski. Internauta: „Krzysiu, twoje ząbki piękniejsze”

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem, które wywołało żywą reakcję internautów. Prezenter ma za sobą emocjonujący wieczór. Od razu po ogłoszeniu werdyktu, stanął ramię w ramię z nową Miss Polski, Aleksandrą Klepaczką i zapozował do wspólnej fotografii. Rozbawieni fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Krzysztof Ibisz Już na kilka godzin przed rozpoczęciem konkursu skrupulatnie relacjonował przygotowania do Miss Polski 2022. Towarzyszyły mu Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Prezenter swoim charakterystycznym głosem i profesjonalizmem uświetnił wydarzenie, na sam koniec zapraszając na scenę dotychczasową piastunkę tytułu „Najpiękniejszej”, Agatę Wdowiak, która wręczyła srebrną koronę Aleksandrze Klepaczce.

Krzysztof Ibisz
17.06.2022 22:27 Zaspany Ibisz pokazał zdjęcie prosto z łóżka. Zdumiewające, kto mu towarzyszy. Ciekawe, co na to jego żona

Wygląda na to, że znany polski prezenter leniwie spędził ostatnie popołudnie. W relacji zamieścił zdjęcie prosto z łóżka. Na dodatek do relaksu przyłączył się niespodziewany towarzysz. I nie była to żona gwiazdora. Krzysztof Ibisz chętnie dzieli się na Instagramie nie tylko swoimi osiągnięciami, ale też zwyczajną codziennością. W 2021 roku żoną wiecznie młodego prezentera została Joanna Kudzbalska. Ukochana często towarzyszy mu na zdjęciach i w relacjach. Tym razem jednak zastąpił ją ktoś inny.

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza
13.06.2022 21:24 Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda jego żona, młodsza od niego o 27 lat, z dużym ciążowym brzuchem

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka. Para ogłosiła to całkiem niedawno. Na najnowszych zdjęciach widać jednak, że ciążowy brzuszek jest całkiem spory. Ibisz ma obecnie dwójkę dzieci – 23-letniego Maksymiliana i 16-letniego Vincenta. 57-letni prezenter poślubił Kudzbalską rok temu. Para nie kryje ekscytacji perspektywą posiadania wspólnego potomka.

Krzystof Ibisz Irena Santor
12.06.2022 18:16 Santor wsparta o ramię Krzysztofa Ibisza nie wytrzymała. Złapała za mikrofon, po chwili cała widownia wstała

W trakcie koncertu „Uroczysty Wodecki” na scenie pojawiła się Irena Santor u boku Krzysztofa Ibisza i Andrzej Lamperta. Prawie 90-letnia artystka zaskoczyła wszystkich zgromadzonych swoim występem. Nieoczekiwanie złapała za mikrofon i odśpiewała fragment utworu „Walc Embarras”. Chociaż Santor już dawno zapewniała, że przechodzi na muzyczną emeryturę, dla zmarłego artysty postanowiła zrobić wyjątek. Jej występ na krakowskiej scenie sprawił, że publiczność biła brawo na stojąco.

Anna Głogowska
08.06.2022 00:29 Wieść o ciąży zelektryzowała całą Polskę. Anna Głogowska podczas nagrania dowiedziała się o szczęściu Ibisza

Wieść o tym, że Krzysztof Ibisz zostanie ojcem błyskawicznie rozprzestrzeniła się w mediach. Tymczasem jego była partnerka ze sceny „TzG”, Anna Głogowska stanęła jak wryta, kiedy przed kamerą usłyszała radosną informację. O niczym nie miała pojęcia. Anna Głogowska zdobyła popularność za sprawą udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Przez dziewięć sezonów trenowała największe gwiazdy polskiego show-biznesu, a jej partnerem był m.in. Witold Paszt, Kacper Kuszewski, Robert Rozmus, czy wreszcie Piotr Gąsowski, z którym się związała. Po krótkiej przerwie otrzymała wspaniałą szansę i mogła spróbować swoich sił jako współprowadząca programu. Stworzyła wówczas duet z Krzysztofem Ibiszem. Po czterech sezonach zastąpiła ją Paulina Sykut-Jeżyna, a w ostatniej edycji funkcję gospodyni piastowała Izabela Janachowska.

Krzysztof Ibisz
06.06.2022 12:42 Krzysztof Ibisz pokazał, w jakich warunkach mieszka z żoną. Wygląd jego domu w środku przyciąga wzrok

Krzysztof Ibisz jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Okazało się, że popularny prezenter mieszka w luksusowej XIX-wiecznej kamienicy w centrum stolicy. Wnętrza jego mieszkania mogą robić wrażenie. Dziennikarz mieszka razem ze swoją żoną Joanną Kudzbalską w drogim apartamencie w centrum Warszawy. Mieszkanie zwraca uwagę swoimi wysoki sufitami i ogromnymi przestrzeniami.

Krzysztof Ibisz
05.06.2022 22:23 Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Jego trzecia żona jest w ciąży, to nie pierwsze dziecko prezentera

Dopiero co media obiegła wieść, że gospodarz kultowej „Gry w ciemno” po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a teraz ogłoszono kolejną, wspaniałą nowinę. Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. Joanna Kudzbalska zaprezentowała zaokrąglony brzuszek, a my przypominamy, ile dzieci ma wiecznie młody prezenter. Czym byłby świat rodzinnych teleturniejów bez polskiego Benjamina Buttona? Krzysztof Ibisz, choć ma na swoim koncie karierę polityczną i dziennikarską, zapisał się w naszej świadomości, jako gospodarz takich kultowych programów, jak „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, czy „Awantura o kasę” i można odnieść wrażenie, że z biegiem lat jego sława wcale się nie zestarzała — podobnie, jak on sam. Prezenter nigdy też nie robił tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Zmieniło się to dopiero w ubiegłym roku, kiedy stanął na ślubnym kobiercu u boku Joanny Kudzbalskiej. Dopiero niedawno para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu i opowiedziała o początkach małżeństwa.

Krzysztof Ibisz
30.05.2022 13:16 Krzysztof Ibisz wystąpił z dorosłym synem. Mamą 22-latka jest znana Polka

Krzysztof Ibisz pojawił się na scenie w asyście swojego syna Maksymiliana. 22-latek jest owocem związku prezentera ze znaną polską dziennikarką. Kim jest była ukochana gwiazdora? Syn prezentera powoli idzie w ślady znanego ojca i próbuje swoich sił w polskim show-biznesie. Niedawno poprowadził on razem z tatą koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach.

Krzysztof Ibisz
28.05.2022 00:02 Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojej wiecznej młodości. Aż trudno uwierzyć

Choć Krzysztof Ibisz niedawno obchodził 57. urodziny, młodzieńczego wyglądu mógłby mu pozazdrościć niejeden trzydziestolatek. Co jest sekretem dziennikarza? Zdradził to w ostatnim wywiadzie. Fani gwiazdora od lat żartują, że Ibisz zawdzięcza swój niezwykle promienny i młody wygląd zaklęciom magicznym lub innym przedziwnym zabiegom. Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna.

Krzysztof Ibisz
21.05.2022 20:57 Krzysztof Ibisz przyznał się do wpadki podczas festiwalu w Sopocie. Nagle ujawnił całą prawdę

Od wczoraj Opera Leśna w Sopocie wypełniła się największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie na żywo nie mogło obejść się bez niespodziewanych sytuacji, z których tłumaczył się jeden z prowadzących, Krzysztof Ibisz. Na dobre rozpoczął się już tegoroczny festiwal muzyczny Polsat SuperHit Festiwal 2022, który za każdym razem gromadzi w Amfiteatrze oraz przed ekranami telewizorów masę miłośników polskich artystów. Podczas piątkowych występów widzowie Polsatu i zgromadzeni w Operze Leśnej mogli posłuchać takich gwiazd muzyki jak m.in.: Pawła Domagałę, Cleo, Macieja Maleńczuka czy zespół Enej, który niesamowicie wzruszył publiczność. Prowadzący, Krzysztof Ibisz zdradził, jak wyglądają uroki prowadzenia tak dużego wydarzenia.

Krzysztof Ibisz
21.05.2022 13:32 Pawła Domagały zabrakło w Sopocie. Krzysztof Ibisz przekazał, że muzyk się rozchorował

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej doświadczonych prezenterów w naszym kraju, dlatego żadne zdarzenia sceniczne nie są mu obce i z każdym jest sobie w stanie poradzić. Wczoraj musiał przekazać przykre informacje dotyczące Pawła Domagały. Autor hitu „Weź, nie pytaj” miał bowiem wczoraj zabawić publiczność w Sopocie. Ostatecznie nie mógł jednak tego zrobić. Dlaczego?

żona Krzysztofa Ibisza
04.05.2022 09:38 Krzysztof Ibisz był jej pierwszym pacjentem. Gwiazdor przekazał radosne nowiny

W ubiegłym roku media obiegła zaskakująca wiadomość. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska powiedzieli sobie „tak” na ślubnym kobiercu. Przez długi czas małżeństwo strzegło swoich sekretów. Teraz jednak podzielili się zaskakującymi informacjami. Fani nie kryli zaskoczenia, kiedy w 2021 roku okazało się, że sławny prezenter, Krzysztof Ibisz wziął ślub z modelką, Joanną Kudzbalską. Para przez długi czas trzymała swój związek w tajemnicy, do ostatniej chwili nie ujawniając dokładnej daty ani miejsca ceremonii. Małżonkowie bardzo pilnie strzegli swoich sekretów, a wiele szczegółów ich związku pozostawało ukrytych. Dopiero teraz, kiedy zdecydowali się udzielić pierwszego wspólnego wywiadu okazało się, że historia ich miłości nadawałaby się na scenariusz do wciągającego romansu. Wyświetl ten post na Instagramie

Kajra Krzysztof Ibisz
26.02.2022 00:02 Kajra i Sławomir świętują. Na profilu artystki pojawił się przekaz dla Krzysztofa Ibisza. „Tańcuj nam zdrowo”

Sławomir i Kajra świętują dziś pewną szczególną okazję. Na Instagramie żony króla rock-polo pojawiła się radosna relacja, a w niej moc życzeń i ciepłych słów dla polskiego celebryty w dniu jego urodzin. Krzysztof Ibisz kończy 57 lat. Krzysztof Ibisz 25 lutego obchodzi swoje urodziny. Jednak okazuje się, że nie tylko dla prezentera jest to okazja do świętowania. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że polski aktor ma już 57 lat, a tymczasem na Instagramie znanej pary pojawiła się relacja z jubilatem w roli głównej. Sławomir i Kajra postanowili przypomnieć projekt, w którym brał także udział gwiazdor. Za pomocą Instastory złożyli 57-latkowi gromkie życzenia, przywołując wspomnienie teledysku, który okazał się hitem w 2020 roku.

Krzysztof Ibisz, Bartosz Opania
25.02.2022 22:23 Krzysztof Ibisz świętuje dziś kolejne urodziny. Uwierzycie, że jest sporo starszy od Bartosza Opani?

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny. Aż trudno uwierzyć w to, ile lat kończy dziś wiecznie młody prezenter. Zestawiamy metryki celebryty oraz innych sław i zachodzimy w głowę, jak to możliwe, że prowadzący Polsatu jest znacznie starszy niż choćby Bartosz Opania. Choć trudno w to uwierzyć, znany polski prezenter i aktor, Krzysztof Ibisz, obchodzi dziś swoje 57 urodziny. Celebryta przyszedł na świat 25 lutego 1965 roku, jednak w jego przypadku wydaje się, że czas stanął w miejscu. Do dziś o gwieździe Polsatu mówi się: „Im starszy, tym młodszy”, a niektórzy przywołują żartobliwe analogie do filmowego hitu „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Tymczasem Krzysztof Ibisz zdradza, że swoją formę i młodzieńczy wygląd zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. W wywiadach podkreśla, że to właśnie zdrowy tryb życia jest remedium na przedwczesną starość.

Krzysztof Ibisz
17.02.2022 13:41 Co łączy Joannę Trzepiecińską i Krzysztofa Ibisza? Internauta przypadkiem odkrył sekret

Joanna Trzepiecińska pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym pozowała wraz z innymi gwiazdami TVN. Fani prawili komplementy, a tymczasem jeden internauta zwrócił uwagę na jeden interesujący szczegół. Co łączy aktorkę z Krzysztofem Ibiszem? Minęły lata, odkąd ktoś w mediach po raz pierwszy zauważył, że Krzysztof Ibisz raczej młodnieje niż się starzeje. Ciekawy przypadek prezentera stał się obiektem żartów i kpin, jednak zapewne niejedna osoba zazdrościła celebrycie dobrej formy i młodzieńczej aparycji, o czym świadczy fakt, że jego poradnik „Jak dobrze wyglądać po 40” był jedną z rozchwytywanych pozycji na rynku wydawniczym. Dziś dla wielu mężczyzn to właśnie Krzysztof Ibisz jest wzorem do naśladowania. Promował zdrowy tryb życia i dbałość o własny wygląd jeszcze zanim podobne nawyki na dobre „weszły do mody”. Prezenter kładł nacisk zarówno na trening ciała, jak i umysłu. — Jeżeli człowiek utrzymuje w dobrej kondycji umysł poprzez czytanie, naukę języków, nowe wyzwania, to tak samo ważne jest ciało. Trening na siłowni, rower, spacer z psem, to powinno być jak codzienne mycie zębów. Nie trzeba przesadzać w żadną ze stron, ale to działa. I oczywiście trzeba pamiętać o wysypianiu się — radził w rozmowie z dziennikarzem styl.pl

Krzysztof Ibisz
10.02.2022 17:42 W głowie się nie mieści, co w młodości Kurowska zrobiła Krzysztofowi Ibiszowi. Mógłby ją pozwać

Choć Krzysztof Ibisz dziś jest znany głównie z roli prezentera, z wykształcenia jest aktorem. Skończył prestiżową szkołę filmową w Łodzi. Na studiach poznał Joannę Kurowską. Jak się okazuje, ich relacja na początku absolutnie nie była przyjemna. Opowiedziała o tym sama aktorka w rozmowie z Plejadą.

Krzysztof Ibisz
04.02.2022 15:04 Wiemy, w jakim stanie jest Krzysztof Ibisz. Są nowe wieści o zdrowiu gwiazdora Polsatu

Krzysztof Ibisz został jakiś czas temu przyłapany na spacerze z psem. W tym oczywiście nie było nic dziwnego, ale dostrzeżono, że ma rękę w temblaku, co już mocno zaniepokoiło jego fanów. Całą sprawę wytłumaczył sam zainteresowany, z którym skontaktowali się dziennikarze Faktu.

żona Krzysztofa Ibisza
04.01.2022 21:27 Kim jest młodziutka żona Krzysztofa Ibisza? Piękna Joanna ma prestiżowy zawód

Krzysztof Ibisz, zanim związał się z Joanną Kudzbalską, był dwukrotnie żonaty. W 2021 roku wziął ślub po raz trzeci. Mało kto wie, że żona Krzysztofa Ibisza wykonuje odpowiedzialny, prestiżowy zawód. Joanna Kudzbalska, teraz używająca nazwiska Ibisz, stała się znana dzięki programowi TVN „Top Model”. Do dziś zajmuje się modelingiem, ale oprócz tego skończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i kontynuuje swoją przygodę z medycyną.