Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądał Krzysztof Ibisz 20 lat temu. Aż nas zatkało, rozpoznaliśmy go tylko po jednym
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.07.2023 17:11

Tak wyglądał Krzysztof Ibisz 20 lat temu. Aż nas zatkało, rozpoznaliśmy go tylko po jednym

Tak zmieniał się Krzysztof Ibisz, fot. KAPIF
Tak zmieniał się Krzysztof Ibisz, fot. KAPIF

Niewiarygodne, jak kilkanaście lat temu wyglądał jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Trzeba przyznać, że w ciągu wielu lat swojej kariery Krzysztof Ibisz przeszedł ogromną metamorfozę. Poznaliśmy go tylko po jego niezmiennym szerokim uśmiechu.

Krzysztof Ibisz zachwyca swoim wyglądem

Nie da się ukryć, że ceniony prezenter Polsatu od lat zachwyca swoim nienagannym wyglądem. Wielu fanów pozwala sobie nawet na żarty, według których dziennikarz nigdy się nie starzeje i pozostaje wiecznie młodym.

Wszystko z powodu jego promiennego wyglądu i olśniewającego uśmiechu. Teraz udało nam się powrócić pamięcią do początku medialnej kariery Krzysztof Ibisza. Nie można zaprzeczyć, że wyglądał wtedy całkowicie inaczej, niż obecnie. Jak bardzo zmienił się przez lata?

Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą koleżanki z "Pytania na śniadanie". Wybuch radości w TVP

Krzysztof Ibisz zaczynał karierę w latach osiemdziesiątych

Mało kto wie, że prowadzący program “Taniec z Gwiazdami” zaczynał swoją przygodę z show-biznesem nieco w innym charakterze. W 1987 roku zadebiutował na scenie jako aktor teatralny w roli Ryjka w spektaklu “Sen nocy letniej”. Dopiero na początku lat dziewięćdziesiątych wkroczył na swoją dziennikarską ścieżkę zawodową i znalazł zatrudnienie jako prezenter Telewizji Polskiej.

Jednak jego największa medialna kariera rozpoczęła się dopiero w roku 2000, gdy dołączył do Polsatu i natychmiast został prowadzącym kultowych programów rozrywkowych, takich jak “Awantura o kasę”, “Gra w ciemno”, czy “Rosyjska ruletka”.

Jak Krzysztof Ibisz wyglądał dwadzieścia lat temu?

Nie da się ukryć, że przez ten czas zmieniał się nie tylko pracodawca dziennikarza, ale również jego wygląd zewnętrzny. Na początku swojej kariery w Polsacie, gdy widzowie mieli szansę poznać go w charakterze gospodarza programów rozrywkowych, prezenter miał o wiele dłuższe ciemne włosy. 

Dodatkowo łatwo można zauważyć, że jego twarz była delikatnie krąglejsza, a policzki większe. Wraz z wiekiem Krzysztof Ibisz nabrał nie tylko obycia scenicznego, ale również bardziej charakternego wyglądu. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w obydwu wersjach prezentuje się naprawdę fenomenalnie.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz 3.jpg
Krzysztof Ibisz dwadzieścia lat temu, fot. KAPIF
Krzysztof Ibisz 4.jpg
Krzysztof Ibisz dwadzieścia lat temu, fot. KAPIF
Krzysztof Ibisz 1.jpg
Krzysztof Ibisz obecnie, fot. KAPIF
Krzysztof Ibisz 2.jpg
Krzysztof Ibisz obecnie, fot. KAPIF
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces