Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz czyścił toalety i pracował w fabryce, zanim stał się sławny. „Dla mnie praca jest wartością”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.11.2022 15:49

Krzysztof Ibisz czyścił toalety i pracował w fabryce, zanim stał się sławny. „Dla mnie praca jest wartością”

Krzysztof Ibisz
anonymous work for hire for fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Krzysztof Ibisz otworzył się na temat swojej przeszłości i zdradził, czym zajmował się, zanim został sławnym prezenterem. Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” wyznał, jaki ma stosunek do pracy i czy zmieniło się to w przeciągu lat.

Dziennikarz jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd, która nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i sukcesów. Co więcej, z powodzeniem łączy on prężnie rozwijającą się karierę z obowiązkami rodzicielskimi. Niedawno na świat przyszedł syn prezentera i jego żony Joanny Kudzbalskiej o imieniu Borys.

Krzysztof Ibisz udzielił szczerego wywiadu portalowi „Świat Gwiazd”, w którym wyznał, czym zajmował się, zanim rozpoczął pracę w telewizji. Słowa gwiazdora naprawdę dodają otuchy i mogą imponować.

Krzysztof Ibisz szczerze o tym, czym zajmował się w przeszłości

Prezenter niesamowicie poważnie podchodzi do swoich obowiązków zawodowych, które wykonuje z największą dbałością i profesjonalizmem. Dziennikarz od lat realizuje się jako prowadzący różnego rodzaju programów rozrywkowych czy okazjonalnych koncertów i zawsze daje z siebie 100 procent.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów dla portalu Świat Gwiazd zdradził, jakie prace podejmował, zanim rozpoczęła się jego wielka przygoda z polskim show-biznesem. Okazało się, że gwiazdor „żadnej pracy się nie boi” i w przeszłości próbował swoich sił na wielu różnych stanowiskach, które niejednokrotnie znacząco się od siebie różniły.

-Różne rzeczy robiłem. Pracowałem na przykład w greckiej kuchni, czyli robiłem sałatki i czyściłem toalety. Kiedy zbierałem pieniądze na studia filmowe, pracowałem w fabryce, która drukowała metodą sitodruku u Hindusów – nadruk na koszulkach. Zbierałem jabłka, żeby zarobić na wakacje. Remontowałem zakłady fotograficzne – moją pasją była wtedy fotografika, po to, żeby zarobić na lepszy aparat. Więc w różny sposób zarabiałem pieniądze – zdradził Krzysztof Ibisz w rozmowie z reporterką portalu „Świat Gwiazd”.

Krzysztof Ibisz o pracy: „Dla mnie w ogóle praca jest wartością”

Jak widać, powody, dla których Krzysztof Ibisz podejmował się różnorodnych prac zarobkowych były za każdym razem odmienne. Raz dziennikarz chciał zarobić na wymarzone studia, a innym razem na zasłużone wakacje. Łatwo jednak znaleźć między tymi sytuacjami jedną wspólną cechę.

Prowadzący taneczny format Polsatu od zawsze podchodził do pracy z wielkim szacunkiem i zaangażowaniem. Podobnie jest zresztą również dziś. Gwiazdor wielokrotnie podkreślał, że bardzo lubi swoją pracę i ma zaszczyt zajmować się tym, co sprawia mu przyjemność.

Teraz okazało się, że od dziecka był tytanem pracy, a to wszystko z powodu wychowania i wpajanych w domu wartości.

-Dla mnie w ogóle praca jest wartością. Sama praca. Zostałem wychowany w takim trochę kulcie pracy i jestem pracowym ideowcem – wyznał w rozmowie z Weroniką Zając z portalu „Świat Gwiazd” Krzysztof Ibisz.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione