Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz zabrał głos nt. Kasi Cichopek. Przypomniał wszystkim, co robiła 13 lat temu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.11.2022 23:08

Krzysztof Ibisz zabrał głos nt. Kasi Cichopek. Przypomniał wszystkim, co robiła 13 lat temu

Krzysztof Ibisz
Fot. TRICOLORS/East News

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Kasia Cichopek pracują w mediach nie od wczoraj. Mało kto jednak pamięta już, że kilkanaście lat temu razem prowadzili popularny program. Okazuje się, że prezenter nie zapomniał.

Od 2007 do 2009 roku stacja Polsat emitowała muzyczny show „Jak oni śpiewają”. Wówczas był to prawdziwy hit. Po latach wskrzeszenie formatu planowało TVP, jednak pandemia pokrzyżowała te zamiary.

Krzysztof Ibisz przypomniał przeszłość Kasi Cichopek

Ibisz oraz Cichopek byli prowadzącymi przez wszystkie lata istnienia programu na Polsacie. Niezmienne było też jury, w którego skład wchodzili Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak i Rudi Schuberth.

Także goście, pojawiający się w formacie, robili duże wrażenie. Wystarczy wymienić zwycięzców kolejnych sześciu edycji: Agnieszka Włodarczyk, Joanna Liszowska, Krzysztof Respondek (który zwyciężył też w 6. serii), Artur Chamski i Laura Samojłowicz.

Co ciekawe, w pierwszym sezonie, wyemitowanym w 2007 roku, za choreografię odpowiadał Marcin Hakiel. Były to pierwsze lata jego związku z Cichopek.

O ile fani Ibisza i Cichopek mogą już nie pamiętać o tym etapie ich kariery, to wciąż pamięta go sam dziennikarz. Warto dodać, że za kilka dni, bo 21 listopada, przypada smutna, 13. rocznica ostatniego odcinka na Polsacie.

Ibisz udostępnił wczoraj na swoim Instagramie grafikę przypominającą, jak para prowadzących wyglądała w 2009 roku. Wpis z radością powieliła też sama Kasia, dodając w odpowiedzi grafikę z kotkiem, przesyłającym całusy pozdrowienia.

Zobacz zdjęcia i film:

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi