Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz wszedł na pokład samolotu i zaniemówił. Nie krył zdziwienia po tym, kogo tam spotkał
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.08.2022 22:55

Krzysztof Ibisz wszedł na pokład samolotu i zaniemówił. Nie krył zdziwienia po tym, kogo tam spotkał

Krzysztof Ibisz
fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz ruszył w drogę na Festival Polonaise 2022 w Chicago. Prezenter nie spodziewał się jednak, że pewien gwiazdor również pojawi się na wydarzeniu. Jeszcze na lotnisku Chopina wpadł na Krzysztofa Cugowskiego!

Miłośnicy polskiej sztuki, kultury i muzyki co roku mają szansę spotkać się na festiwalu w Chicago i świętować w gronie największych gwiazd. Podczas tej edycji na wydarzeniu pojawią się m.in. Ibisz i Cugowski, którzy przypadkiem wpadli na siebie na lotnisku.

Wielkie wydarzenie dla fanów polskiej muzyki

Krzysztof Ibisz to jeden z najlepiej rozpoznawalnych prezenterów w Polsce. Gwiazdor pokazuje się nie tylko w telewizji, ale i podczas ważniejszych wydarzeń muzycznych czy kulturalnych. Już niedługo mieszkańcy Chicago i okolic będą mogli go zobaczyć podczas Festivalu Polonaise, gdzie wcieli się w rolę gospodarza imprezy.

Na wydarzeniu pojawią się także takie osoby, jak Krzysztof i Piotr Cugowski, Kamil Bednarek, Krystian Ochman, zespół Bajm i inni. Pierwsze koncerty rozpoczną się jutro, dlatego część gwiazd już ruszyła do Stanów Zjednoczonych. W trakcie swojej podróży Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie wpadł na Cugowskiego.

Nietypowe spotkanie Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz udostępnił na Instagramie wspólne zdjęcie z Cugowskim. Obaj mężczyźni wydawali się być zadowoleni nagłym spotkaniem i zapozowali do fotografii z szerokimi uśmiechami.

– Ha, cóż za spotkanie. Okazało się, że lecimy do Chicago na ten sam koncert tylko, że @krzysztof_cugowski_official go nie prowadzi, a ja nie śpiewam — napisał prezenter.

Podekscytowani fani natychmiast zareagowali na opublikowaną fotografię. Przy okazji życzyli mężczyznom bezpiecznej podróży.

– Dwa Krisy to podwójna MOC!

– Bezpiecznej podróży.. pozdrawiam serdecznie obu Panów.

– Udanego lotu – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz pokazał, jak przygotowuje się na narodziny trzeciego dziecka. Wrzucił wyjątkowe nagranie
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie