Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media podają wieści ze szpitala. Miało dojść do porodu przed terminem, Krzysztof Ibisz został ojcem
Michał Fitz
Michał Fitz 18.09.2022 20:17

Media podają wieści ze szpitala. Miało dojść do porodu przed terminem, Krzysztof Ibisz został ojcem

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany perspektywą posiadania kolejnego dziecka. Doczekał się co prawda już dwóch synów, ale teraz w ciąży była jego nowa żona, Joanna. Jak się okazuje, można mówić już o jej stanie w czasie przeszłym.

Tak przynajmniej twierdzi serwis „Pomponik”, którego informator zdradził, że do porodu już doszło, choć był on planowany na kilka dni później. Pomimo pośpiechu bobasa, nowy członek rodziny Ibisza miał się urodzić cały i zdrowy.

Krzysztof Ibisz znów został ojcem

Nie ma wątpliwości, że Krzysztofowi Ibiszowi spadł spory kamień z serca, bo wiadomo, że ze stanem zdrowia wcześniaków bywa różnie. Te kilka dni nie zrobiło jednak na tyle dużej różnicy, by z noworodkiem było coś nie tak. Możemy być przekonani, że rodzice sami niedługo się nim pochwalą.

Warto podkreślić, że Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów. Jeden z nich jest już całkiem dorosły. Maksymilian, którego mamą jest Anna Zejder, ma już 23 lata. Z kolei jego przyrodni brat Vincent kończył w tym roku 16 lat. On jest owocem miłości prezentera z Anną Nowak.

Jak Krzysztof Ibisz przygotowywał się do porodu

Choć dla Krzysztofa Ibisz ojcostwo to nie pierwszyzna, prezenter podszedł do tematu narodzin kolejnego potomka wyjątkowo poważnie. Przez czas trwania ciąży relacjonował w mediach społecznościowych, jak wspiera swoją ukochaną w tym okresie.

Mało tego, Ibisz tak zaangażował się w cały proces, że poszedł z żoną na kurs rodzenia, gdzie omawiano zarówno teorię, jak i praktykę tego magicznego momentu. Krzysztof chciał wiedzieć jak najwięcej, bo zamierzał przy porodzie być osobiście.

Niedawno zresztą pokazywał swoim fanom, w co uzbroił się, by być gotowy na ten moment. Do torby spakował nie tylko podstawowe produkty higieniczne czy koszule na zmianę, ale także świece zapachowe i olejek do masażu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz w „Ninja Warrior Polska”. Jak sobie poradzi w białej koszuli na morderczym torze?
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

Źródło: Pomponik