Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała
Michał Fitz
Michał Fitz 06.02.2023 08:04

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Krzysztof Ibisz
KAPiF

Krzysztof Ibisz wrzucił do mediów społecznościowych wpis, w którym pokazał, że wybiera się na urodziny swojego syna Vincenta. Post z tej okazji opublikowała też mama chłopaka, była żona prezentera, Anna Nowak-Ibisz. Mocno podsumowała w nim ojca dziecka.

Czyżby Krzysztof Ibisz był zbyt pochłonięty karierą, by zajmować się synem? Tak wynika z jej posta.

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz w zeszłym roku przywitał na świecie Borysa, swojego trzeciego syna, który jest owocem miłości z Joanną Kudzbalską. Matkami pozostałych dwóch również są inne kobiety. 

Pierwszego, Maksymiliana, urodziła mu Anna Zajdler, a drugiego, właśnie wspomnianego wyżej Vincenta, Anna Nowak-Ibisz. Ten niedawno skończył 17 lat.

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

Jakim ojcem jest Krzyszof Ibisz?

Oczywiście nie mamy prawa oceniać zaangażowania Krzysztofa Ibisza w wychowanie swoich dzieci, ale jego była żona już jak najbardziej może to zrobić. Anna Nowak-Ibisz nie uważa, by ojciec jej dziecka spełnił się w roli taty.

Dobitnie dała mu o tym znać w poście urodzinowym dla syna. W nim oczywiście głównie składała mu najpiękniejsze życzenia i skupiała się na chwaleniu relacji jaką stworzyli, ale znalazło się też miejsce na delikatny przytyk w stronę prezentera.

Krzysztof Ibisz nie wychowywał syna?

- I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać, skąd przychodzimy — pisze w poście była żona Krzysztofa.

Ich małżeństwo rozpadło się w 2009 roku, gdy Vincent miał 3 lata. Z wpisu wychodzi więc na to, że później prezenter sporadycznie pojawiał się w jego życiu i raczej nie interesował się nim na porządku dziennym. Niewykluczone, że gwiazdor Polsatu niedługo się w jakiś sposób do tego odniesie.

Zobacz post: