Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pokazali zdjęcie ze ślubu Ibisza z Anną Zajdler. Wpadka podczas przysięgi do dziś szokuje. Prorocze słowa?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.07.2023 14:57

Pokazali zdjęcie ze ślubu Ibisza z Anną Zajdler. Wpadka podczas przysięgi do dziś szokuje. Prorocze słowa?

Krzysztof Ibisz
Krzyszto Ibisz wziął pierwszy ślub 25 lat temu. fot. KAPiF, instagram.com/tele.nostalgia

25 lat temu rozwijający swoją karierę telewizyjna Krzysztof Ibisz wziął ślub z dziennikarką Anną Zejdler. Ceremonia zapadła Polakom w pamięć nie tylko ze względu na to, że była na żywo transmitowana, ale również szokującą wpadkę, która miała miejsce podczas składania przysięgi!

Ślubem Krzysztofa Ibisz i Anny Zajdler żyła cała Polska

Anna Zejdler była pierwszą kobietą, którą poślubił Krzysztof Ibisz. Para dziennikarzy zdecydowała się na małżeństwo zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Doczekali się syna Maksymiliana, a po 6 latach od momentu, gdy powiedzieli sobie sakramentalne “tak”, wzięli rozwód.

Prezenter zawarł w swoim życiu 3 związki małżeńskie, jednak jego fanom to ten pierwszy zapadł najbardziej w pamięć. Jego ślub z Anną Zejdler, który miał miejsce 25 lat temu, budził ogromną sensację wśród Polaków, którzy mogli go na żywo obejrzeć w telewizji.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

Szokująca wpadka na ślubie Krzysztofa Ibisza

Widowiskowa ceremonia ślubna Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler miała miejsce 5 września 1998 roku. Było to jedno z największych medialnych wydarzeń w tamtych czasach. Zawarcie związku małżeńskiego przez parę było transmitowane na żywo w TVN. Była to pierwsza w historii polskiej telewizji transmisja ślubu na wizji, jak przypomina instagramowy profil “Tele Nostalgia”. Co więcej, okazuje się, że wydarzenie miało dość niespodziewany przebieg. W trakcie składania przysięgi małżeńskiej Krzysztof Ibisz popełnił wpadkę. “Tele Nostalgia” przytoczyło tę historię w swoim najnowszym poście:

To właśnie podczas tego ślubu, Krzysztof Ibisz powiedział słynne zdanie "I nie dopuszczę cię aż do śmierci", które później się sprawdziło.

Krzysztof Ibisz i Anna Zajdler byli małżeństwem przez 6 lat

Czy słowa “Nie dopuszczę cię aż do śmierci” były prorocze? Ciężko się nie zgodzić, zważywszy na to, że Krzysztof Ibisz i Anna Zajdler rozstali się 6 lat po ślubie, w 2004 roku. Mimo rozwodu ex-małżonkowie utrzymują ze sobą dobre stosunki, wspólnie wychowywali syna Maksymiliana. 

Ich relacja wydaje się serdeczna, do tego stopnia, że Anna Zejdler gościła na trzecim ślubie dziennikarza z Joanną Kudzbalską w 2021 roku. Była żona prezentera bardzo cieszyła się, że mogła towarzyszyć mężczyźnie w tym wyjątkowym dla niego czasie. Nie ulega wątpliwości, że obydwoje pozostają wzorem relacji po rozwodzie.