Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz zawstydzony w programie na żywo. Zaczęli mówić o jego rodzinie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.09.2022 11:26

Krzysztof Ibisz zawstydzony w programie na żywo. Zaczęli mówić o jego rodzinie

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

„Taniec z Gwiazdami” trwał w najlepsze kiedy nagle na żywo padły zaskakujące słowa. Rafał Maserak zwrócił się do gospodarza. Rozległy się brawa, Krzysztof Ibisz zmieszał się, jego reakcja mogła nieco zdziwić. Zawstydzony, szybko uciął temat. 

Po odtańczonym walcu, Natalia Jaroszek i Rafał Maserak zeszli z parkietu i czekali na oceny jurorów. Był to trzeci z najwyżej ocenionych występów w 4. odcinku jednak największa niespodzianka była jeszcze przed nami. Trener nagle zwrócił się do gospodarza. Krzysztof Ibisz nie mógł ukryć zawstydzenia, rozległy się brawa.

Krzysztof Ibisz zawstydził się po słowach Maseraka. Nieoczekiwana sytuacja w „Tańcu z Gwiazdami”

W 4. odcinku „Tańca z gwiazdami” niespodzianka goniła niespodziankę. Jelonek i Danilczuk, którzy triumfowali w poprzednich odcinkach nieoczekiwanie „dali plamę” i zostali ocenieni na zaledwie 28 punktów, podczas gdy Wiesław Nowobilski zaskoczył wszystkich i zgarnął ich aż 36!

Nie mniejszym zaskoczeniem był werdykt widzów, według którego z programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Fani z kolei przecierali oczy ze zdumienia, kiedy Karolina Pisarek, zamiast cierpliwie czekać na oceny, rzuciła się w kierunku jurorów i wyściskała ich po swoim tańcu.

Na podium wyjątkowych sytuacji w programie dostał się też Krzysztof Ibisz. A wszystko za sprawą Rafała Maseraka, który kiedy tylko zszedł z parkietu i usłyszał werdykt jury, zwrócił się do gospodarza.

– Pogratulujmy Krzysiowi, wczoraj został ojcem. Gratulacje dla Joanny – powiedział.

I rzeczywiście, wczoraj media obiegła nieoficjalna informacja, że Krzysztof i Joanna Kudzbalska wreszcie powitali na świecie swoje dziecko. Podczas emisji odcinka świeżo upieczeni rodzice nie potwierdzili jeszcze tej wiadomości, jednak jak widać, wieść rozeszła się błyskawicznie. Zmieszany gospodarz podziękował i szybko uciął temat.

Okazało się też, że ekipa przygotowała dla prezentera niespodziankę. Rozległy się gromkie owacje, a zaskoczony Ibisz odebrał gigantycznego, pluszowego misia i bukiet kwiatów.

Bardzo wam dziękuję, dziecko i rodzice czują się dobrze, to dopiero początek naszego rozwoju – skomentował krótko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Karolina Pisarek pod ostrzałem internautów. Pojawiły się głosy, że symuluje chorobę
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra


Źródło: Plejada