Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Obrażenia po wypadku syna Krzysztofa Ibisza okazały się poważne. Trwa rehabilitacja i walka o zdrowie chłopca
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.08.2022 17:56

Obrażenia po wypadku syna Krzysztofa Ibisza okazały się poważne. Trwa rehabilitacja i walka o zdrowie chłopca

Krzysztof Ibisz
fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Kilka tygodni temu Krzysztof Ibisz otrzymał niepokojący telefon. Wakacje jego syna przerwał niebezpieczny wypadek. 16-letni Vincent trafił na SOR z poważnymi obrażeniami. Teraz media obiegła wieść o stanie zdrowia chłopca. 

Krzysztof Ibisz obecnie oczekuje swojego trzeciego dziecka, jednak z dwójką synów z poprzednich związków ma doskonały kontakt. Niestety, wakacje młodszego z chłopców nieoczekiwanie zakończył bolesny incydent.

16-letni Vincent przebywał z matką na Półwyspie Helskim. Podczas przejażdżki na hulajnodze zdarzył się wypadek. Anna Nowak-Ibisz musiała wezwać karetkę. Zatelefonowała też do byłego męża. Na jej Instagramie pojawił się mocny apel.

Krzysztof Ibisz otrzymał przykry telefon. Jego syn trafił na SOR. Teraz musi przejść rehabilitację

Dzień zaczął się super, a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR… czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda – napisała wówczas na Instagramie Anna Nowak-Ibisz.

Podczas przejażdżki jej syn usiłował wyminąć porzuconą na chodniku inną hulajnogę. Niestety, manewr zakończył się bolesnym upadkiem, i jak się okazało, złamaniem w okolicy łokcia. 16-latek zakończył więc wakacje z ręką w gipsie i na jakiś czas będzie musiał zapomnieć o ukochanym boksie.

– Dostałem telefon od Ani, bo oni są teraz na Półwyspie Helskim. Od razu zadzwonili, więc jakby byłem przy tym obecny. Tylko telefonicznie, bo ja akurat byłem w Warszawie tłumaczył w rozmowie z „JastrząbPost” Krzysztof Ibisz.

Na szczęście uszkodzenie nie wymagało operacji, obrażenia były jednak poważne. Uziemiony Vincent ostatni miesiąc wakacji spędził w domu, pod opieką matki. Rozpoczął także rehabilitację.

– Rehabilitujemy, walczymy. Przerwaliśmy wakacje i od miesiąca siedzimy grzecznie w domu. Ja gotuję posiłki, młody chodzi na rehabilitację i u nas jest wszystko w porządku – zapewniła prezenterka w TVP Style.

Przekazując informacje o wypadku zaapelowała także do użytkowników hulajnóg, aby odpowiednio zabezpieczali pojazdy. Porzucone na środku drogi, mogą stanowić poważne zagrożenie, o czym niestety przekonał się jej syn. Odpowiadając na komentarz, wyraziła także żal, że w przykrej sytuacji nie przyszło im do głowy, by sfotografować jednoślad. Dzięki temu zapewne udałoby się znaleźć nieświadomego sprawcę.

– Niestety ból był taki, że syn nie myślał o zdjęciu, a faktycznie szkoda!
[…] to jest do zgłoszenia i do znalezienia — przede wszystkim firma, plus osoba, która porzuciła hulajnogę w poprzek chodnika stwierdziła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nastoletni syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek, wylądował na pogotowiu. Mama chłopca apeluje
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych


Źródło: O2