Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz pochwalił się nietypowym hobby, widok przyprawia o dreszcze. „Żona nie rozumie”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.10.2022 00:13

Krzysztof Ibisz pochwalił się nietypowym hobby, widok przyprawia o dreszcze. „Żona nie rozumie”

Krzysztof Ibisz
fot.Fryta 73, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=110807334

Krzysztof Ibisz pokazał internautom, czym zajmuje się w wolnym czasie. Świeżo upieczony ojciec wybrał sobie nietypowe hobby. Jego entuzjazmu nowym nabytkiem nie podziela żona.

Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” w ostatnim czasie przeżył prawdziwą rewolucję. Na świat przyszło jego kolejne dziecko. Krzysztof Ibisz pokazał, jak relaksuje się w wolnym czasie. Hobby potrafi przyprawić o dreszcze.

Krzysztof Ibisz interesuje się niebezpiecznym sprzętem

Niecodziennym zainteresowaniem podzielił się w mediach społecznościowych. Prezenter pokazał położony na stole radziecki karabin. Jak wyznał, jest to historyczny egzemplarz z 1960 roku.

Krzysztof Ibisz samotnie zachwyca się nowym nabytkiem, bo jego małżonka nie podziela zainteresowania sprzętem militarnym. Prezenter widzi w swojej pasji same zalety, a co więcej wywyższa ją ponad inne „męskie zajęcia”.

Żona nie rozumie mojego militarnego hobby, za to nie piję piwa, prawie nie oglądam meczów, nie łowię ryb — wyliczał prezenter.

Krzysztof Ibisz korzysta z chwili relaksu

W najbliższym czasie mężczyzna nie będzie mógł w pełni oddać się militarnemu zainteresowaniu. Niedawno na świat przyszedł jego kolejny syn, Borys.

Gwiazdor Polsatu spędza z niemowlęciem mnóstwo wolnego czasu, dlatego jego dotychczasowe hobby musiało zostać zaniedbane. Co więcej, Krzysztof Ibisz nadal aktywnie współpracuje ze stacją telewizyjną przy programie „Taniec z gwiazdami”.

Domowymi obowiązkami dzieli się z żoną, Joanną Ibisz. Wspólnie w mediach społecznościowych pokazują pierwsze miesiące jako trzyosobowa rodzina.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart