Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Kilkudniowego Borysa już odebrał ze szpitala
Michał Fitz
Michał Fitz 23.09.2022 12:05

Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Kilkudniowego Borysa już odebrał ze szpitala

polsat
Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa 12.04.2019. Taniec z Gwiazdami IX edycja POLSAT – odc. 7 N/z: Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz niedawno poinformował o tym, że jego żona Joanna szczęśliwie urodziła ich pierwszego syna. Malutki Borys nie jest jednak jedynym dzieckiem prezentera, bo ten doczekał się już potomstwa ze swoich wcześniejszych związków.

Prowadzący „Tańca z Gwiazdami” był bowiem wcześniej żonaty już dwukrotnie i obie jego małżonki dały mu po dziecku. Jak duże dziś są jego pozostałe pociechy?

Krzysztof Ibisz ogłasza narodziny syna

Jak zawiadomił sam prezenter za pośrednictwem Instagrama, Borys urodził się 18 września. Fotoreporterzy dostrzegli też, że Ibisz zabrał go już ze szpitala do domu. Wydaje się więc, że dziecko i matka są w dobrym zdrowiu, co oczywiście bardzo wszystkich cieszy.

– Dziękujemy za wsparcie wszystkim Naszym Przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie — pisał w mediach społecznościowych prezenter.

Warto też podkreślić, jak poważnie Krzysztof Ibisz podszedł do tematu narodzin Borysa, pomimo tego, że już wcześniej zostawał ojcem dwukrotnie. Nie zdał się jednak na własne doświadczenie, a przed narodzinami chodził z żoną do szkoły rodzenia, a rad szukał także u innych specjalistów.

Ilu synów ma Krzysztof Ibisz?

Co ciekawe, choć Borys to już trzecie dziecko prezentera, ten wciąż nie doczekał się córki. Wcześniej też witał na świecie synów. Pierwszym z nich jest dziś już 23-letni Maksymilian. To owoc miłości Ibisza z Anna Zejdler. Młody mężczyzna planuje zostać komentatorem sportowym.

Maks ma poza Borysem innego przyrodniego brata. To mający 16 lat Vincent. Jego mamą jest z kolei aktorka, Anna Nowak, z którą Ibisz był żonaty przez 5 lat.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz pochwalił się na Instagramie swoją pociechą. Zdradził imię dziecka
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Super Express