Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Pytanie na śniadanie”: Kammel mówił o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Kamery były włączone, cała Polska usłyszała
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.09.2022 13:54

„Pytanie na śniadanie”: Kammel mówił o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Kamery były włączone, cała Polska usłyszała

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Zaskakujące słowa prowadzącego na żywo w „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel nagle zaczął mówić o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Zanim rozpoczęła się kolejna rozmowa, cała Polska usłyszała o gospodarzu „Tańca z Gwiazdami”. 

Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kammel. Oczywiście tematem numer jeden wciąż był pogrzeb Elżbiety II, jednak nie zabrakło także nowości i ciekawostek z dziedziny rozrywki, kuchni, podróży oraz nauki.

Po kolejnym krótkim wstępie kamera skierowała się z powrotem na prowadzących. W tym momencie z ust Tomasza Kammela padło coś, czego nikt się nie spodziewał, zwłaszcza w na antenie TVP. Gospodarz nagle zaczął mówić o Krzysztofie Ibiszu.

„Pytanie na Śniadanie”. Kammel nieoczekiwanie zwrócił się do „Krzyśka Ibisza z Polsatu”

Choć wielu widzów programu „Pytanie na śniadanie” dopiero wstało z łóżek, z ekranu popłynęła popularna melodia kołysanki a my mogliśmy zobaczyć rozczulający klip z nagraniami śpiących niemowląt. Nagle senną atmosferę przerwał donośny głos Tomasza Kammela.

– Nasz serdeczny kolega, bardzo nam bliski Krzysiek Ibisz z Polsatu wczoraj został ojcem – ogłosił z ekscytacją prezenter. – A ponieważ wiem, że bardzo lubi „Pytanie na śniadanie”, to może i jemu przyda się rozmowa na temat, który właśnie otwieramy – dodał, a wówczas pałeczkę przejęła Izabela Krzan

Naukowcy odkryli nową metodę na uspokajanie płaczącego niemowlęcia […] W tym momencie może się okazać, że wystarczy 8 minut, aby to maleństwo uspokoić – wyjaśniła, po czym oboje przedstawili wyjątkowych gości.

W studio zagościła Emilia Dziadosz, psycholog i specjalistka od dziecięcego snu, oraz Sylwia Gugała-Mirosz, a wraz z nią — jej 6-miesięczna córeczka Małgosia. Kobiety opowiedziały o macierzyństwie i technikach uspokajających dla dzieci, zaś konkluzją było stwierdzenie, że każde dziecko potrzebuje uwagi i ma swoje indywidualne potrzeby.

Nie wiemy, czy Krzysztof Ibisz miał okazję obejrzeć odcinek, jednak jako ojciec dwóch dorosłych (lub prawie dorosłych) synów, z pewnością nie pogardziłby drobnym przypomnieniem z zakresu opieki nad noworodkiem. A zważywszy na to, iż informacja o narodzinach chyba rozprzestrzeniła się szybciej niż myślał, z pewnością nie miał koledze z TVP za złe, iż nawiązał do tej wspaniałej nowiny na oczach całej Polski.

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci. Joanna Ibisz urodziła. Kogo para powitała na świecie?
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik