Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz wygadał się ws. powiększenia rodziny. Jego trzecia żona dopiero co urodziła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.02.2023 22:16

Krzysztof Ibisz wygadał się ws. powiększenia rodziny. Jego trzecia żona dopiero co urodziła

Krzysztof Ibisz
Fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz całkiem niedawno po raz trzeci został ojcem. Jego najmłodszy synek dopiero co pojawił się na świecie, a prezenter już mówi o dalszym powiększaniu rodziny. Co na to jego trzecia żona?

Dziennikarz ma obecnie trójkę synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler, Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz oraz Borysa, owoc miłości do Joanny Kudzbalskiej.

Krzysztof Ibisz ma troje dzieci. Już marzy o kolejnych

Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się w 2021 roku. 18 września 2022 roku dziennikarz przekazał, że urodził się ich synek Borys. Dumny tata jeszcze przed narodzinami chłopca relacjonował swoje przygotowania do przywitania najmłodszej pociechy.

Pokazywał w mediach społecznościowych, jak sprząta dom oraz pakuje torbę do szpitala, by być przygotowanym na poród. 57-letni Ibisz podzielił się teraz równie silnymi emocjami w wywiadzie, jakiego udzielił Damianowi Michałowskiemu.

W podcaście „Między nami rodzicami” opowiedział, jak przeżywa obecnie rodzicielstwo. I nie tylko: wyznał, że marzy już o kolejnym maleństwie. Co na to Joanna?

Krzysztof Ibisz o porodzie i marzeniach o córce

Emocje, które towarzyszą momentowi porodu, to jest kosmos. Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. To jest absolutna eksplozja! Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją – ujawnił Ibisz w rozmowie z Michałowskim.

To jedna nie wszystko. Obecnie zaangażowany w życie wszystkich swoich trzech synów dziennikarz chciałby zrealizować jeszcze jedno marzenie.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – słyszymy w wywidzie.

Ciekawe, co myśli o tym Joanna Kudzbalska, niewiele ponad cztery miesiące po porodzie.

Zobacz zdjęcia i film:

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polski jasnowidz nie ma wątpliwości. Ma się wydarzyć za kilka miesięcy: „coś wielkiego, co nas przerazi”
  2. Ksiądz wpadł w szał podczas mszy. Dostał sms od parafianki, wideo trafiło do sieci
  3. Nie żyje ceniona dziennikarka. Polacy uwielbiali jej nietypowy głos, miała tylko 66 lat