Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Jeszcze przed chwilą żyli". Zdruzgotany Krzysztof Ibisz właśnie zamieścił komunikat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2023 22:31

"Jeszcze przed chwilą żyli". Zdruzgotany Krzysztof Ibisz właśnie zamieścił komunikat

Krzysztof Ibisz zamieścił wstrząsający komunikat
Krzysztof Ibisz zamieścił wstrząsający komunikat, fot. KAPIF

Tragedia, jaka rozgrywa się obecnie w Izraelu, poruszyła cały świat. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Ibisz, który podzielił się wzruszającą fotografią. Na profilu dziennikarza Polsatu pojawił się post, który porusza do łez.

Krzysztof Ibisz zabrał głos w sprawie ataków w Izraelu

W sobotę 7 października 2023 roku cały świat usłyszał o atakach terrorystycznych, jakie dzieją się obecnie na terytorium Izraela. Palestyna zaatakowała i wypuściła w jego kierunku rakiety, które nie tylko wywołały ogólne poruszenie, ale też pozbawiły życia kilkudziesięciu obywateli.

Wszystkie media na całym świecie relacjonują, jak obecnie wygląda sytuacja na Bliskim Wschodzie. Głos w sprawie zabrała również raperka Young Leosia, która przebywała w Tel Awiwie na swoich upragnionych wakacjach. Gwiazda pokazała Polakom, jak w tym momencie wygląda to piękne miasto i wyznała, że obawia się o swój powrót do Polski.

Teraz na ten sam temat wypowiedziała się kolejna osoba z polskiego show-biznesu. Swoim poruszającym komunikatem podzielił się Krzysztof Ibisz.

Pokazali zdjęcie ze ślubu Ibisza z Anną Zajdler. Wpadka podczas przysięgi do dziś szokuje. Prorocze słowa?

Krzysztof Ibisz podzielił się wyciskającym łzy komunikatem

Na profilu prezentera na Instagramie pojawiła się poruszająca fotografia, wykonana chwilę po jednym z dzisiejszych ataków na terytorium Izraela. Na zdjęciu widzimy żołnierza pochylającego się nad ciałami swoich rodaków. Pod kocami leżą członkowie rodziny zabitej przez strzały w miejscowości Sterod.

Wyciskającą łzy fotografię Krzysztof Ibisz opatrzył wzruszającymi słowami.

Bardzo mnie to zdjęcie poruszyło. Nonsensowny terror, zemsta, zło. I ofiary, tacy jak my. Jeszcze przed chwilą żyli, śmiali się, wspólnie spędzali czas. Cieszyli się swoimi dziećmi. Tak jak my. Podział i sączenie nienawiści tak się wlaśnie kończą. Do czego prowadzi podsycana nienawiść i podziały? Przyjrzyjcie się temu zdjęciu…

Cywile nigdy nie mogą być celem ataków.

Gwiazdy chwalą Krzysztofa Ibisza za jego piękną postawę

Pod postem dziennikarza natychmiast zaroiło się od serduszek i komentarzy internautów. Wszyscy przyznają mu rację i mają nadzieję, że tragedia, jak rozgrywa się obecnie w Izraelu, szybko się zakończy, a mieszkający tam ludzie będą mogli wrócić do swojej normalności. W komentarzach powstała również dyskusja na temat tego, która ze stron konfliktu ma rację, a niektórzy nawet zaatakowali prezentera za popieranie strony izraelskiej.

Pod fotografią Krzysztofa Ibisza pojawiły się również wpisy innych gwiazd. Głos w sprawie zabrała między innymi Kajra, która nie kryje swojego oburzenia z powodu sytuacji, która wydarzyła się dzisiaj na Bliskim Wschodzie.

Żadna okupacja czy zabijanie drugiego człowieka z przyczyn polityczno - religijnych, czy przekonań - nie powinno mieć miejsca w XXI wieku ! Latamy w kosmos ! „Dbamy” o środowisko, zwierzęta. Nieważna jest strona, kraj … BRAK EDUKACJI I EMPATII to największy grzech przeciwko ludzkości i rozwojowi. Terror jest zły. Wojna jest zła. Zabijanie jest złe. Zemsta jest zła. Empatii potrzeba.