Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz
22.04.2024 17:00 Krzysztof Ibisz tak odezwał się w odcinku bez Dagmary. Nie nadawała się?

Krzysztof Ibisz nie popisał się w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”? Poszło o Dagmarę Kaźmierską i jego niewybredny komentarz pod jej adresem. Internauci zarzucili prowadzącemu wręcz brak profesjonalizmu. Mają rację? 

Krzysztof Ibisz, Anita Sokołowska, Jacek Jeschke
14.04.2024 22:03 TzG: Sokołowska w samej bieliźnie. Ibisz: "Ciężko się było skupić"

To już siódmy raz w tym roku, kiedy możemy zasiąść przed telewizorem i obejrzeć zmagania uczestników w programie “Taniec z Gwiazdami”. Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bowiem każda para prezentuje dwa tańce. Anita Sokołowska zaprezentowała się w interesującej kreacji.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz
08.04.2024 08:47 Była żona Ibisza powiedziała nieco za dużo? Zdradziła sekrety alkowy!

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata związana była z gwiazdą Polsatu, Krzysztofem Ibiszem. Choć ich małżeństwo to już przeszłość, nadal mają ze sobą dobre relacje - czego dowodem jest choćby najnowszy wywiad gwiazdy, w którym padły dość zaskakujące słowa na temat ich... życia intymnego.

Anna Nowak-Ibisz
07.04.2024 15:14 Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata była w centrum zainteresowania mediów ze względu na swoje wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe. Zanim w 2005 roku została żoną Krzysztofa Ibisza, miała romans ze znanym aktorem... a potem związała się z jego synem. Nic dziwnego, że wzbudziła tym niemałą sensację.

Najwyższa wygrana w "Grę w ciemno"
24.02.2024 14:05 Wygrał w "Grze w ciemno" rekordową sumę! Nagle zaczął się trząść

Teleturniej “Gra w ciemno” przez wiele lat był najpopularniejszym programem rozrywkowym w polskiej telewizji. Show prowadzone przez Krzysztofa Ibisza dostarczało masy emocji i wrażeń, a do tego niejednokrotnie przyczyniło się do spełnienia marzeń jego uczestników. Niewiarygodne, jak wyglądało zdobycie najwyższej wygranej w produkcji.

Przełomowe fakty w sprawie śmierci Krzysztofa Respondka
24.12.2023 08:41 Przełomowe doniesienia w sprawie śmierci Krzysztofa Respondka. Krzysztof Ibisz nie wytrzymał: „nigdy nie skarżył się na zdrowie”

Nagła i niespodziewana śmierć cenionego aktora kabaretowego odbiła się szerokim echem w mediach. Krzysztof Respondek zmarł 22 grudnia w wieku zaledwie 54 lat. Teraz głos w sprawie odejścia kolegi zabrał Krzysztof Ibisz, który nie kryje swojego smutku i zaskoczenia. Dziennikarz ujawnił kilka faktów na temat zmarłego gwiazdora.

Krzysztof Ibisz, Gabriel Seweryn
30.11.2023 22:14 Krzysztof Ibisz ostro o śmierci Gabriela Seweryna. Prezenter nie wytrzymał. Jego post porusza do łez

Okoliczności śmierci Gabriela Seweryna, które wyszły na jaw dzięki publikowanej przez niego transmisji na żywo, wstrząsnęły całą Polską. Według rozpaczliwej relacji celebryty ratownicy z karetki pogotowia odmówili mu pomocy. W konsekwencji musiał na własną rękę dostać się do szpitala, gdzie zmarł. O okolicznościach śmierci Seweryna natychmiast rozgorzała zaciekła dyskusja. Teraz głos w tej sprawie zabrał również Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz zamieścił wstrząsający komunikat
07.10.2023 22:31 "Jeszcze przed chwilą żyli". Zdruzgotany Krzysztof Ibisz właśnie zamieścił komunikat

Tragedia, jaka rozgrywa się obecnie w Izraelu, poruszyła cały świat. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Ibisz, który podzielił się wzruszającą fotografią. Na profilu dziennikarza Polsatu pojawił się post, który porusza do łez.

Krzysztof Ibisz
11.07.2023 14:57 Pokazali zdjęcie ze ślubu Ibisza z Anną Zajdler. Wpadka podczas przysięgi do dziś szokuje. Prorocze słowa?

25 lat temu rozwijający swoją karierę telewizyjna Krzysztof Ibisz wziął ślub z dziennikarką Anną Zejdler. Ceremonia zapadła Polakom w pamięć nie tylko ze względu na to, że była na żywo transmitowana, ale również szokującą wpadkę, która miała miejsce podczas składania przysięgi!

Tak zmieniał się Krzysztof Ibisz, fot. KAPIF
05.07.2023 17:11 Tak wyglądał Krzysztof Ibisz 20 lat temu. Aż nas zatkało, rozpoznaliśmy go tylko po jednym

Niewiarygodne, jak kilkanaście lat temu wyglądał jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Trzeba przyznać, że w ciągu wielu lat swojej kariery Krzysztof Ibisz przeszedł ogromną metamorfozę. Poznaliśmy go tylko po jego niezmiennym szerokim uśmiechu.

Krzysztof Ibisz
11.06.2023 11:50 "To ja dużo starszy niż teraz". Krzysztof Ibisz pokazał zaskakujące zdjęcie, wyjawił sekret młodości?

Krzysztof Ibisz jest jednym z popularnych prezenterów, który w zaskakujący sposób opiera się upływowi czasu. O 58-letnim dziennikarzu krąży wiele żartów, ponieważ od początku swojej kariery niewiele się zmienił. Choć od 23 lat jest związany ze stacją Polsat, swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiał w TVP.Dziennikarz podzielił się ostatnio archiwalnym zdjęciem „starszego siebie”. 

Krzysztof Ibisz z żoną
01.05.2023 08:26 Iza Małysz z mężem i Krzysztof Ibisz z żoną opuścili Polskę. Gwiazdy mają bajeczną majówkę

W 2023 roku majówka wypadła w wyjątkowo korzystnym terminie. Wystarczy bowiem wziąć zaledwie jeden dzień urlopu, by cieszyć się aż pięciodniowym wypoczynkiem. To z kolei sprzyja zagranicznym wojażom, na które decydują się także gwiazdy i celebryci.Na pomysł spędzenia długiego weekendu majowego za granicą wpadli między innymi Krzysztof Ibisz i Adam Małysz. Panowie postanowili podzielić się zdjęciami z rodzinnych podróży. 

Krzysztof Ibisz
29.03.2023 10:01 Krzysztof Ibisz pokazał 17-letniego syna. Zaniemówiliśmy, Vincent zamienia się w swojego tatę

Krzysztof Ibisz zawodowo jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w kraju, ale prywatnie jest dumnym i szczęśliwym ojcem trzech synów, których, co ciekawe, ma z różnymi kobietami. Ostatnio publicznie pokazał się z 17-letnim Vincentem.Ten już wcześniej chodził z tatą na różne, branżowe wydarzenia. Można odnieść wrażenie, że z każdym kolejnym bardziej przypomina ojca.

Twoja twarz brzmi znajomo
23.03.2023 22:17 Krzysztof Ibisz w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z legendą. Znowu ułatwią mu zadanie?

Krzysztof Ibisz będzie miał w nadchodzącym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie lada wyzwanie. Dziennikarz wcieli się bowiem w prawdziwą legendę światowej sceny muzycznej. Zadziwia fakt, że gwiazdor zaczął się tłumaczyć, zanim jeszcze widzowie mieli szansę go zobaczyć.Poprzednie występy Krzysztofa wywołały skrajnie różne reakcje wśród widzów programu. Wiele komentarzy i wątpliwości wzbudziła też wygrana w dwóch odcinkach z rzędu. Czy uczestnik przygotowuje się do przyjęcia kolejnej fali krytyki?

Krzysztof Ibisz
10.03.2023 10:18 Spektakularna metamorfoza Krzysztofa Ibisza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy i widzowie osłupieli

Tydzień temu rozpoczęła się już 18. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W pierwszym odcinku było kilka naprawdę dobrych występów, ale ostatecznie tryumfował Krzysztof Ibisz. Wszystko wskazuje na to, że i dziś skradnie show.W mediach społecznościowych programu pojawiła się bowiem zajawka jego występu. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że to znany prezenter.

Twoja twarz brzmi znajomo
05.03.2023 08:07 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie oburzeni decyzją jury, nie mają litości

Nowy sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku budzi skrajne emocje. Teraz widzowie są oburzeni decyzją jurorów, która wyłoniła zwycięzcę pierwszego odcinka.Według fanów Krzysztof Ibisz nie tylko nie zasłużył na wygraną, ale też wypadł najsłabiej na tle pozostałych uczestników show Polsatu. 

Krzysztof Ibisz
06.02.2023 08:04 Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Krzysztof Ibisz wrzucił do mediów społecznościowych wpis, w którym pokazał, że wybiera się na urodziny swojego syna Vincenta. Post z tej okazji opublikowała też mama chłopaka, była żona prezentera, Anna Nowak-Ibisz. Mocno podsumowała w nim ojca dziecka.Czyżby Krzysztof Ibisz był zbyt pochłonięty karierą, by zajmować się synem? Tak wynika z jej posta.

Krzysztof Ibisz
01.02.2023 22:16 Krzysztof Ibisz wygadał się ws. powiększenia rodziny. Jego trzecia żona dopiero co urodziła

Krzysztof Ibisz całkiem niedawno po raz trzeci został ojcem. Jego najmłodszy synek dopiero co pojawił się na świecie, a prezenter już mówi o dalszym powiększaniu rodziny. Co na to jego trzecia żona? Dziennikarz ma obecnie trójkę synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler, Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz oraz Borysa, owoc miłości do Joanny Kudzbalskiej.

Krzysztof Ibisz
18.11.2022 23:08 Krzysztof Ibisz zabrał głos nt. Kasi Cichopek. Przypomniał wszystkim, co robiła 13 lat temu

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Kasia Cichopek pracują w mediach nie od wczoraj. Mało kto jednak pamięta już, że kilkanaście lat temu razem prowadzili popularny program. Okazuje się, że prezenter nie zapomniał. Od 2007 do 2009 roku stacja Polsat emitowała muzyczny show „Jak oni śpiewają”. Wówczas był to prawdziwy hit. Po latach wskrzeszenie formatu planowało TVP, jednak pandemia pokrzyżowała te zamiary.

Krzysztof Ibisz
12.11.2022 23:51 Krzysztof Ibisz publicznie zwrócił się do Janachowskiej po aferze z Pauliną Smaszcz. Zareagowała w wymowny sposób

Izabela Janachowska całkiem niedawno wdała się w medialną przepychankę słowną z Pauliną Smaszcz. Panie nie szczędziły sobie nieprzyjemnych słów, a do akcji wkroczyć mieli nawet ich prawnicy. Teraz do sprawy między słowami odniósł się Krzysztof Ibisz. Prezenter skomentował bowiem wakacyjne zdjęcie, na którym Janachowska jest wraz ze swoim mężem.

Krzysztof Ibisz
03.11.2022 15:49 Krzysztof Ibisz czyścił toalety i pracował w fabryce, zanim stał się sławny. „Dla mnie praca jest wartością”

Krzysztof Ibisz otworzył się na temat swojej przeszłości i zdradził, czym zajmował się, zanim został sławnym prezenterem. Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” wyznał, jaki ma stosunek do pracy i czy zmieniło się to w przeciągu lat. Dziennikarz jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd, która nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i sukcesów. Co więcej, z powodzeniem łączy on prężnie rozwijającą się karierę z obowiązkami rodzicielskimi. Niedawno na świat przyszedł syn prezentera i jego żony Joanny Kudzbalskiej o imieniu Borys. Krzysztof Ibisz udzielił szczerego wywiadu portalowi „Świat Gwiazd”, w którym wyznał, czym zajmował się, zanim rozpoczął pracę w telewizji. Słowa gwiazdora naprawdę dodają otuchy i mogą imponować.

Krzysztof Ibisz
12.10.2022 00:13 Krzysztof Ibisz pochwalił się nietypowym hobby, widok przyprawia o dreszcze. „Żona nie rozumie”

Krzysztof Ibisz pokazał internautom, czym zajmuje się w wolnym czasie. Świeżo upieczony ojciec wybrał sobie nietypowe hobby. Jego entuzjazmu nowym nabytkiem nie podziela żona. Prowadzący program „Taniec z gwiazdami” w ostatnim czasie przeżył prawdziwą rewolucję. Na świat przyszło jego kolejne dziecko. Krzysztof Ibisz pokazał, jak relaksuje się w wolnym czasie. Hobby potrafi przyprawić o dreszcze.

Krzysztof Ibisz
06.10.2022 22:30 Krzysztof Ibisz dodał poruszający wpis. Wspomina Żorę Korolyova, „Tak bardzo przykro”

Żora Korolyov, gdyby żył, dziś obchodziłby swoje 35. urodziny. W tym dniu na wyjątkowy post zdobył się Krzysztof Ibisz, który wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. 21 grudnia 2021 miał miejsce dzień, który poruszył wielu. Wówczas zmarł Żora Korolyov, tancerz, aktor i choreograf, który cieszył się ogromną sympatią wśród Polaków.

polsat
23.09.2022 12:05 Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Kilkudniowego Borysa już odebrał ze szpitala

Krzysztof Ibisz niedawno poinformował o tym, że jego żona Joanna szczęśliwie urodziła ich pierwszego syna. Malutki Borys nie jest jednak jedynym dzieckiem prezentera, bo ten doczekał się już potomstwa ze swoich wcześniejszych związków. Prowadzący „Tańca z Gwiazdami” był bowiem wcześniej żonaty już dwukrotnie i obie jego małżonki dały mu po dziecku. Jak duże dziś są jego pozostałe pociechy?

Pytanie na śniadanie
20.09.2022 13:54 „Pytanie na śniadanie”: Kammel mówił o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Kamery były włączone, cała Polska usłyszała

Zaskakujące słowa prowadzącego na żywo w „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel nagle zaczął mówić o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Zanim rozpoczęła się kolejna rozmowa, cała Polska usłyszała o gospodarzu „Tańca z Gwiazdami”. Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kammel. Oczywiście tematem numer jeden wciąż był pogrzeb Elżbiety II, jednak nie zabrakło także nowości i ciekawostek z dziedziny rozrywki, kuchni, podróży oraz nauki. Po kolejnym krótkim wstępie kamera skierowała się z powrotem na prowadzących. W tym momencie z ust Tomasza Kammela padło coś, czego nikt się nie spodziewał, zwłaszcza w na antenie TVP. Gospodarz nagle zaczął mówić o Krzysztofie Ibiszu.

Krzysztof Ibisz
20.09.2022 11:26 Krzysztof Ibisz zawstydzony w programie na żywo. Zaczęli mówić o jego rodzinie

„Taniec z Gwiazdami” trwał w najlepsze kiedy nagle na żywo padły zaskakujące słowa. Rafał Maserak zwrócił się do gospodarza. Rozległy się brawa, Krzysztof Ibisz zmieszał się, jego reakcja mogła nieco zdziwić. Zawstydzony, szybko uciął temat. Po odtańczonym walcu, Natalia Jaroszek i Rafał Maserak zeszli z parkietu i czekali na oceny jurorów. Był to trzeci z najwyżej ocenionych występów w 4. odcinku jednak największa niespodzianka była jeszcze przed nami. Trener nagle zwrócił się do gospodarza. Krzysztof Ibisz nie mógł ukryć zawstydzenia, rozległy się brawa.

Krzysztof Ibisz
18.09.2022 20:17 Media podają wieści ze szpitala. Miało dojść do porodu przed terminem, Krzysztof Ibisz został ojcem

Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany perspektywą posiadania kolejnego dziecka. Doczekał się co prawda już dwóch synów, ale teraz w ciąży była jego nowa żona, Joanna. Jak się okazuje, można mówić już o jej stanie w czasie przeszłym. Tak przynajmniej twierdzi serwis „Pomponik”, którego informator zdradził, że do porodu już doszło, choć był on planowany na kilka dni później. Pomimo pośpiechu bobasa, nowy członek rodziny Ibisza miał się urodzić cały i zdrowy.

Krzysztof Ibisz
28.08.2022 17:56 Obrażenia po wypadku syna Krzysztofa Ibisza okazały się poważne. Trwa rehabilitacja i walka o zdrowie chłopca

Kilka tygodni temu Krzysztof Ibisz otrzymał niepokojący telefon. Wakacje jego syna przerwał niebezpieczny wypadek. 16-letni Vincent trafił na SOR z poważnymi obrażeniami. Teraz media obiegła wieść o stanie zdrowia chłopca. Krzysztof Ibisz obecnie oczekuje swojego trzeciego dziecka, jednak z dwójką synów z poprzednich związków ma doskonały kontakt. Niestety, wakacje młodszego z chłopców nieoczekiwanie zakończył bolesny incydent. 16-letni Vincent przebywał z matką na Półwyspie Helskim. Podczas przejażdżki na hulajnodze zdarzył się wypadek. Anna Nowak-Ibisz musiała wezwać karetkę. Zatelefonowała też do byłego męża. Na jej Instagramie pojawił się mocny apel.