Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz pokazał 17-letniego syna. Zaniemówiliśmy, Vincent zamienia się w swojego tatę
Michał Fitz
Michał Fitz 29.03.2023 10:01

Krzysztof Ibisz pokazał 17-letniego syna. Zaniemówiliśmy, Vincent zamienia się w swojego tatę

Krzysztof Ibisz
fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz zawodowo jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w kraju, ale prywatnie jest dumnym i szczęśliwym ojcem trzech synów, których, co ciekawe, ma z różnymi kobietami. Ostatnio publicznie pokazał się z 17-letnim Vincentem.

Ten już wcześniej chodził z tatą na różne, branżowe wydarzenia. Można odnieść wrażenie, że z każdym kolejnym bardziej przypomina ojca.

Krzysztof Ibisz na imprezie Disneya z synem

Prezenter zabrał swojego syna do Teatru Polskiego. Wcale jednak nie oglądali spektaklu. Przyszli na wydarzenie organizowane przez stację Polsat. Ta świętowała 100 lat Disneya, z którym współpracuje. Z tej okazji odbył się wyjątkowy koncert.

Jak na swoim instastories pokazał Ibisz, cała sala była całkowicie zajęta. On sam ewidentnie podekscytowany czekał na wydarzenie. Jego syn, choć przecież ma mniejsze obycie z takimi galami, był wyjątkowo powściągliwy.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Jak wygląda drugi syna Krzysztofa Ibisza?

Vincent, który jest owocem miłości Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz, przyszedł na świat w 2006 roku. Formalnie wciąż jest więc dzieckiem i dopiero w przyszłym roku osiągnie pełnoletniość. Jak widać na zdjęciach, jest niewiele niższy od ojca.

Coraz bardziej przypomina go też z twarzy, choć widoczne jest również podobieństwo do matki. Nosi się w kędzierzawej, modnej ostatnimi czasy grzywce. Ubrał się elegancko, ale nie bankietowo, bo do garnituru założył białą koszulkę i efektowne, osadzone na poduszkach powietrznych buty Nike w tym samym kolorze co t-shirt.

Krzysztof Ibisz - dzieci

Krzysztof Ibisz może pochwalić się jeszcze starszym synem. Jego pierworodny ma na imię Maksymilian i jest owocem związku prezentera z Anną Zejdler. Dziś ma 23 lata. Jak wspomniał niedawno jego tata, Maks planuje zostać komentatorem sportowym.

Między pierwszym a drugim synem Ibisza nie ma aż tak dużej różnicy wieku, za to ten trzeci pod tym względem znacznie od nich odstaje. Młody Borys, którego mamą jest Joanna Ibisz, wcześniej znana jako Kudzbalska, urodził się bowiem w zeszłym roku.

Zobacz post:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik