Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.04.2024 15:14

Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!

Anna Nowak-Ibisz
fot. KAPIF

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata była w centrum zainteresowania mediów ze względu na swoje wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe. Zanim w 2005 roku została żoną Krzysztofa Ibisza, miała romans ze znanym aktorem... a potem związała się z jego synem. Nic dziwnego, że wzbudziła tym niemałą sensację.

Życie uczuciowe Anny Nowak nie zawsze było usłane różami

Anna Nowak poznała Krzysztofa Ibisza, gdy miała zaledwie 17 lat. Choć od razu między nimi zaiskrzyło, to musieli poczekać na siebie jeszcze dobrych kilka lat, gdy przypadkowo spotkali się w Juracie. Ich związek przerodził się w małżeństwo, które zaowocowało synem - Vincentem.

Niestety związek Anny Nowak i Krzysztofa Ibisza nie przetrwał próby czasu. Chociaż Ibiszowie rozwiedli się po czterech latach małżeństwa, pozostali w przyjacielskich stosunkach. Po ich miłości nie zostało nic, poza wspólnym dzieckiem. Niewiele osób wie, że przed znanym prezenterem aktorka związana była z popularnym aktorem… oraz jego synem.

Anna Nowak-Ibisz
fot. KAPIF
Widzów wryło, gdy Ibisz ogłosił, kto odpada Wygrał w "Grze w ciemno" rekordową sumę! Nagle zaczął się trząść

Aktorka związała się ze starszym kolegą po fachu, choć przyjaciółki ją ostrzegały

Artysta wcześniej był dwukrotnie żonaty z tą samą kobietą, z którą miał syna Macieja. Aktor miał 26 lat, gdy na świecie pojawiło się dziecko, a on rozwiódł się z jego matką. 7 lat później, gdy syn miał pójść do szkoły, byli małżonkowie uznali, że dla dobra syna powinni znów wziąć ślub. Niestety za drugim razem wytrzymali ze sobą zaledwie parę miesięcy.

Choć Anna Nowak bez wątpienia pokładała spore nadzieje w relacji z kolegą po fachu, również i tym razem jej związek okazał się niewypałem. Zmuszona kontynuować poszukiwania miłości aktorka trafiła w objęcia... syna byłego partnera - Macieja Majchrzaka.

Związek aktorki z ojcem, a następnie synem wywołał prawdziwą lawinę plotek i spekulacji. Annę Nowak posądzono o to, że zostawiła Krzysztofa dla jego pierworodnego. W rzeczywistości Macieja Majchrzaka poznała kilka lat później.

Anna Nowak spróbowała szczęścia u boku syna byłego partnera. Wtedy pojawił się ON

Relacja aktorki z młodszym o 8 lat studentem układała się całkiem nieźle... aż do lipca 2004 roku, gdy Anna Nowak nieoczekiwanie natknęła się w Juracie na młodzieńczą miłość - Krzysztofa Ibisza.

Były imieniny Anny. Ja stałam plecami do niego otoczona znajomymi z bukietem czerwonych róż. Krzysiek spytał naszego wspólnego znajomego, czy to jest Ania. Usłyszał, że tak. I wtedy podszedł do mnie i mnie przytulił. Powiedział: "Czuję się, jakbym wrócił do domu". - wspominała aktorka.

Kilka miesięcy późnej Anna i Krzysztof zadebiutowali razem na okładce "Vivy!", a 24 czerwca 2005 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Vincent. Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu, a Krzysztof Ibisz obecnie układa sobie życie u boku 27 lat młodszej Joanny Kudzbalskiej, z którą niedawno powitał na świecie syna Borysa.

Anna Nowak-Ibisz
fot. KAPI