Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz dodał poruszający wpis. Wspomina Żorę Korolyova, „Tak bardzo przykro”
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.10.2022 22:30

Krzysztof Ibisz dodał poruszający wpis. Wspomina Żorę Korolyova, „Tak bardzo przykro”

Krzysztof Ibisz
fot. Pawel Wodzynski/East News, instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Żora Korolyov, gdyby żył, dziś obchodziłby swoje 35. urodziny. W tym dniu na wyjątkowy post zdobył się Krzysztof Ibisz, który wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. 

21 grudnia 2021 miał miejsce dzień, który poruszył wielu. Wówczas zmarł Żora Korolyov, tancerz, aktor i choreograf, który cieszył się ogromną sympatią wśród Polaków.

Krzysztof Ibisz opublikował poruszający post

Krzysztof Ibisz od wielu lat spełnia się w branży telewizyjnej. Na swojej drodze poznał wiele ciekawych osobowości, a z niektórymi z nich połączyła go przyjaźń i silne relacje.

Prowadząc program „Taniec z Gwiazdami”, doskonale poznał tancerzy oraz uczestników show. Wśród nich można wymienić Żorę Korolyova, który dzięki udziałowi w programie zaskarbił sobie sympatię widzów.

Pod koniec ubiegłego roku, a dokładnie 21 grudnia 2021 roku media przekazały przykrą informację. Wówczas wyszło na jaw, że Żora Korolyov nie żyje. Branże taneczna, telewizyjna, najbliżsi oraz fani pogrążyli się w rozpaczy, a ceniony tancerz wspominany jest do dziś.

Dziś Żora świętowałby 35. urodziny. Z tej okazji Krzysztof Ibisz zdobył się poruszające wyznanie. Zamieścił w sieci zdjęcie z tancerzem, a w poście nie szczędził zmarłemu przyjacielowi ciepłych słów.

Brakuje mi Ciebie. Dziś bym dzwonił z życzeniami na Twoje 35 urodziny. Byłeś wspaniałym Tatą, kochającym i dbającym o Rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany — napisał Krzysztof.

Smutek Krzysztofa podzielili internauci, którzy pamiętają dzień, w którym dowiedzieli się o śmierci Żory. Nie mogą pogodzić się z przedwczesnym odejściem tancerza. W komentarzach czytamy:

Do dziś nie mogę uwierzyć, że odszedł.

— Pamiętam ten dzień! Wiadomość o śmierci była dla mnie druzgocąca.

— Cudowny człowiek. Wielki żal — ubolewają internauci.

Pełną treść postu Krzysztofa zobaczycie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ŻORA KOROLYOV (@zorakorolyov)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę