Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Małysz z mężem i Krzysztof Ibisz z żoną opuścili Polskę. Gwiazdy mają bajeczną majówkę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.05.2023 08:26

Iza Małysz z mężem i Krzysztof Ibisz z żoną opuścili Polskę. Gwiazdy mają bajeczną majówkę

Krzysztof Ibisz z żoną
fot. Instagram/@krzysztof_ibisz_official

W 2023 roku majówka wypadła w wyjątkowo korzystnym terminie. Wystarczy bowiem wziąć zaledwie jeden dzień urlopu, by cieszyć się aż pięciodniowym wypoczynkiem. To z kolei sprzyja zagranicznym wojażom, na które decydują się także gwiazdy i celebryci.

Na pomysł spędzenia długiego weekendu majowego za granicą wpadli między innymi Krzysztof Ibisz i Adam Małysz. Panowie postanowili podzielić się zdjęciami z rodzinnych podróży. 

Krzysztof Ibisz i Adam Małysz spędzają majówkę za granicą

Krzysztof Ibisz, Adam Małysz i inni celebryci w przeciwieństwie do zwykłych zjadaczy chleba raczej nie przejmują się kosztami swoich podróży, które nierzadko w czasie majówki są wyższe niż w innych terminach. Znany skoczek, który jakiś czas temu objął stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, zdecydował się wybrać z żoną do Mediolanu. 

U nas majówka rozpoczęta. Wybraliśmy się do Włoch żeby troszkę odpocząć i pozwiedzać – napisał sportowiec pod zdjęciem, na którym pozuje z żoną na tle mediolańskiej katedry. 

„A w sercu – ciągle maj!” – napisała z kolei żona skoczka na swoim instagramowym profilu, gdzie także zostało opublikowane zdjęcie z ich podróży. 

Gdzie wybrał się Krzysztof Ibisz? 

"The Voice Kids": mało kto wie, kim jest Martyna Gąsak. Cała, zaskakująca prawda

Krzysztof Ibisz na zagranicznej majówce z rodziną

Także Krzysztof Ibisz postawił na zagraniczny klimat w czasie tegorocznej majówki. Wraz z żoną i 7-miesięcznym Borysem wybrał się do Hiszpanii. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2021 roku; było to trzecie małżeństwo prezentera. Rodziców Borysa dzieli spora różnica wieku, ale sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych. 

Pozdrawiamy z Malagi i życzymy udanego długiego weekendu – napisał prezenter w poście, w którym podzielił się zdjęciami z rodzinnego wypoczynku. 

Krzysztof Ibisz i Adam Małysz za granicą. Fani życzą udanego wypoczynku

Pod postami gwiazd nie brakuje komentarzy fanów, którzy życzą im udanego odpoczynku.

Cudownego wypoczynku. Pozdrawiam serdecznie – czytamy pod postem Adama Małysza. 

Czyli nie majówka tylko Małyszówka :) dobrej zabawy – pojawił się komentarz pod postem Izy Małysz. 

Życzę wspaniałego wspólnego czasu kochani – złożono życzenia Krzysztofowi Ibiszowi.

Źródło: Pudelek, JastrząbPost

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem