Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie oburzeni decyzją jury, nie mają litości
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.03.2023 08:07

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie oburzeni decyzją jury, nie mają litości

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nowy sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku budzi skrajne emocje. Teraz widzowie są oburzeni decyzją jurorów, która wyłoniła zwycięzcę pierwszego odcinka.

Według fanów Krzysztof Ibisz nie tylko nie zasłużył na wygraną, ale też wypadł najsłabiej na tle pozostałych uczestników show Polsatu.

 

Fani zawiedzeni pierwszym odcinkiem "Twoja twarz brzmi znajomo"

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji kultowego “Twoja twarz brzmi znajomo”, która jak nigdy do tej pory wzbudziła w telewidzach mnóstwo emocji. Wszystko z powodu nagłych zmian, jakie w ostatnim czasie zaszły wśród gwiazd show. Z programem pożegnała się dwójka jurorów" Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także niezastąpiony prowadzący Piotr Gąsowski.

Okazało się jednak, że to wcale nie wszystko, a format telewizyjny budzi kolejne kontrowersje. Teraz fanom nie podoba się to, jak jurorzy ocenili ostatnie występy uczestników.

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

"Twoja twarz brzmi znajomo": Fani krytykują wygraną Ibisza

Pierwsze wydanie show wygrał Krzysztof Ibisz, który wcielił się w postać znanego polskiego piosenkarza Macieja Maleńczuka. Jurorzy nie szczędzili pochwał i komplementów pod adresem dziennikarza i nagrodzili go największą liczbą punktów, dając mu tym samym zwycięstwo w odcinku. 

Niestety widzom nie do końca przypadła do gustu decyzja ekspertów. Większość z oglądających stwierdziła, że Krzysztof Ibisz wcale nie poradził sobie na tyle dobrze, aby zasłużyć na historyczne zwycięstwo w pierwszym odcinku show.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo" w ogniu krytyki internautów

Pod filmikami, jakie znalazły się pod najnowszymi fragmentami odcinka na oficjalnym profilu show na Instagramie, nie brak słów krytyki i wyrazów niezadowolenia fanów. Większość z nich uznała, że wygrana Krzysztofa Ibisza jest nieudolną próbą wylansowania gwiazdy własnej stacji Polsat. Prezenter znany jest przecież z wieloletniego prowadzenia innej produkcji - “Taniec z Gwiazdami”.

- Przecież to jakiś żart i przekupstwo, że wygrał Ibisz

- Kiepskie lansowanie gwiazdora własnej stacji, żenująca i nachalna autopromocja, nawet w subtelny product placement nie potraficie. Ta edycja zapowiada się wyjątkowo.

- W ogóle nie słychać Maleńczuka więc nie wiem, nad czym się tak jurorzy tak zachwycają, jak tak zaśpiewałaby Pisarek, to by na niej suchej nitki nie zostawili, no ale to jest Ibisz - czytamy w komentarzach na Instagramie show “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz posty:

 

 

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?