Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz
15.12.2021 12:29 Jak wygląda syn Krzysztofa Ibisza? Maksymilian ma już 22 lata

Krzysztof Ibisz jest ojcem dwóch synów – 15-letniego Vincenta (owoc związku z Anną Nowak-Ibisz) oraz 22-letniego Maksymiliana (z małżeństwa z Anną Zejdler). Matka starszego z nich postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych zdjęciami syna, czym wywołała niemałe poruszenie wśród internautów (i nie tylko).

Krzysztof Ibisz
13.10.2021 10:58 Małżeństwo go zmieniło. Krzysztofa Ibisz opowiedział o tym, jak wygląda codzienność u boku Joanny

Jeszcze niedawno Krzysztof Ibisz – jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w Polsce, a także współprowadzący kultowy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – cieszył się z zawarcia kolejnego, trzeciego już, małżeństwa. Okazuje się jednak, że dużo młodsza żona odmieniła jego życie w każdym możliwym aspekcie, wprowadzając w domu iście wojskową dyscyplinę.

25.08.2021 14:01 Poznaliśmy kulisy ślubu Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Krzysztof Ibisz niedawno wziął ślub! Trzecią żoną znanego dziennikarza jest Joanna Kudzbalska. Wesele musiało być naprawdę szalone, bo fotoreporterzy odkryli, że partnerka Ibisza miała po nim… prawdziwe rany! Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są w związku od ponad roku. Niedawno para wzięła ślub. Na weselu bawiło się wielu znanych gości, w tym była żona prezentera, Anna Zajdler. Już ona wspominała, że impreza była bardzo udana, o czym pisaliśmy tutaj.

Krzysztof Ibisz
16.08.2021 11:16 Była żona Ibisza skomentowała jego ślub. Mówiła o ich rozwodzie i dziecku

Anna Zejdler to była żona Krzysztofa Ibisza. Para wzięła ślub w 1998 roku, rozwiodła – w 2004. Mają razem syna Maksymiliana. Teraz kobieta skomentowała ślub Ibisza i opowiedziała o ich dziecku. Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler byli małżeństwem 6 lat. Ich ślub transmitowała telewizja TVN. Anna miała wtedy 22 lata. Parę poznał ze sobą fotograf Marcin Tyszka. Na ślubnym kobiercu stanęli po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Rozwodzili się już bez udziału kamer. Co była żona Ibisza uważa o jego trzeciej partnerce?

Krzysztof Ibisz
07.03.2021 14:47 Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn. Pojawił się problem z pierścionkiem

Dla nikogo już nie jest tajemnicą, że popularny prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz i modelka Joanna Kudzbalska są zaręczeni. Sam zainteresowany postanowił udzielić kilka słów Pomponikowi na ten temat. Z kolei informator portalu przyznał, że Ibisz podczas zaręczyn zaliczył wpadkę i kupił partnerce za duży pierścionek. Chociaż obydwoje w dalszym ciągu nie wypowiadają się publicznie na temat swojego związku to Krzysztof Ibisz uchylił rąbka tajemnicy na ten temat. Mimo wszystko para nie ma zamiaru afiszować się swoją prywatnością w mediach społecznościowych i chcą wieść spokojne, z dala od szumu medialnego życie.

Joanna Kudzbalska
27.02.2021 11:53 Joanna Kudzbalska pozowała bez ubrań w „Top Model”. Odsłoniła wszystkie swoje wdzięki

Nowa narzeczona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska to prawdziwa seksbomba. Młoda modelka, która rozpoznawalności dorobiła się głównie dzięki występom w programie Top Model odsłoniła wszystkie swoje wdzięki. Trzeba przyznać, że popularny prezenter może mówić o wielkim szczęściu. Nic dziwnego, że stracił dla niej głowę. Joanna Kudzbalska bardzo chroni swojej prywatności. Mimo wszystko aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których istnieją perełki, od których ciężko oderwać wzrok. Jest młodą i naprawdę piękną kobietą.

krzysztof ibisz
25.02.2021 20:51 Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? Joanna Kudzbalska pracuje w jednym ze stołecznych szpitali

Polskę obiegła dziś wiadomość o zaręczynach lubianego prezentera. Okazuje się, że Krzysztof Ibisz planuje poślubić panią doktor pracującą w jednym ze stołecznych szpitali. Joanna Kudzbalska w show-biznesie zasłynęła dzięki udziałowi w programie Top Model. Krzysztof Ibisz właśnie obchodzi 56 urodziny, ale to niejedyny powód do świętowania. Od rana do prezentera Polsatu i jego ukochanej spływają gratulacje z całego kraju.

Krzysztof Ibisz
25.02.2021 15:07 Krzysztof Ibisz poprosił o rękę uczestniczkę „Top Model”? Mamy zdjęcie pierścionka

Krzysztof Ibisz poprosił o rękę swoją ukochaną. Jak się okazało, jest nią młodsza od niego o 27 lat Joanna Kudzbalska znana fanom „Top Model”. Wiemy, jak wygląda pierścionek.Nie był to jednak jedyny wyraz miłości, jaki zafundował swojej ukochanej znany prezenter.

Joanna Kurowska
25.02.2021 10:15 Joanna Kurowska opowiedziała zabawną historię z przeszłości. Chodziło o uderzenie Krzysztofa Ibisza krzesłem

Joanna Kurowska opowiedziała o dawnych czasach w łódzkiej filmówce. Jak się okazało, w tym czasie nie lubiła się z Krzysztofem Ibiszem. Przyznała, że kiedyś… uderzyła go krzesłem. Musiała za nie później zapłacić. Jak duża była siła uderzenia, że krzesło zdążyło się rozpaść?

krzysztof ibisz
21.02.2021 10:12 Paulina Sykut-Jeżyna o przyjaźni z Krzysztofem Ibiszem. Można tylko pozazdrościć

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna to od lat jedne z największych i najbardziej lubianych gwiazd Polsatu. Na ekranie dogadują się świetnie i tworzą zgrany duet. Jak jest w rzeczywistości? Prowadząca Tańca z gwiazdami uchyliła rąbka tajemnicy. W rozmowie z portalem pomponik.pl Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jak wygląda jej przyjaźń z Krzysztofem Ibiszem. Okazuje się, że takiej relacji naprawdę można pozazdrościć.

krzysztof ibisz
31.12.2020 13:49 Krzysztof Ibisz zrobić dziś coś niewiarygodnego. Gwiazdor szykował się do tego godzinami

Niewiarygodne, co takiego przygotował Krzysztof Ibisz na dzisiejszą zabawę sylwestrową w Polsacie. Powiedzieć o tym pomyśle kreatywny i oryginalny to za mało. Gwiazdor starannie przygotowywał się do tego momentu. Okazuje się, że prezenter zamierza wylądować helikopterem na dachu Polsatu i w ten sposób rozpocząć Sylwestrową Moc Przebojów. Będzie się działo jeszcze przed północą! Trzeba przyznać, że Krzysztof Ibisz z pewnością nie boi się wyzwań. Kto inny podjąłby się pilotowania helikoptera, aby sprawić, że widzowie oniemieją z wrażenia? Prezenter Polsatu ma za sobą ponad 40 godzin kursu latania śmigłowcem.

krzysztof ibisz
20.09.2020 19:02 Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

Krzysztof Ibisz musi być pod wpływem wielkich emocji, na pewno nie może się jeszcze nacieszyć. O wszystkim dowiedzieliśmy się z Instagrama, fani oszaleli z radości. Gwiazdor ma prawdziwy powód do dumy.Krzysztof Ibisz wprost nie może się nacieszyć, popularny prezenter aż skacze z radości. Z pewnością pęka z dumy, każdy chce mu pogratulować. Tę dobrą nowinę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nikt by się tego zupełnie nie spodziewał, piękna niespodzianka. Fani nie kryją zachwytu, tak samo jak jego była żona, Anna Nowak.

KRZYSZTOF IBISZ
25.08.2020 14:58 Była żona wyśmiała Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz nie zostawiła suchej nitki

Anna Nowak-Ibisz jest znana ze swojego ciętego języka i nieowijania swoich słów w bawełnę. Gdy przyszło więc skomentować jej męża, nie bała się powiedzieć tego, co naprawdę myśli. Krzysztof Ibisz musiał poradzić sobie z dość kąśliwą krytyka. Krzysztof Ibisz pozostaje w przyjacielskich stosunkach ze swoją byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. Znana prowadząca program na TVN-ie Pani gadżet, mimo sympatii do eksmęża pozwoliła sobie na mocną krytykę. Nie zostawiła na nim suchej nitki, publicznie go wyśmiewając.

krzysztof ibisz
23.08.2020 16:05 Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Prawdziwy wiek gwiazdora wywołuje wielkie zdumienie

Krzysztof Ibisz od bardzo dawna zachowuje młody wygląd. Wszyscy jego fani i koledzy po fachu zadają sobie pytanie, w jaki sposób popularny prezenter telewizyjny odejmuje sobie lat. Nigdy nie uwierzycie w jego prawdziwy wiek. Jak on to robi?Krzysztof Ibisz jest znany m.in. ze swojego młodego wyglądu. Wiele osób zastanawia się, jak aktor o siebie dba. Jednak mało kto może zgadnąć, ile dziennikarz tak naprawdę ma lat. Jego metryka urodzenia niektórych może zszokować.

krzysztof ibisz
25.02.2020 18:57 Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Dziś świętuje urodziny, wygląda na znacznie mniej niż ma w rzeczywistości

Wiek Krzysztofa Ibisza to jedna z tych zagadek, która powoli zaczyna obrastać legendą. Dziś prezenter świętuje swoje urodziny. Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Nie ulega wątpliwości, że wygląda na znacznie mniej, niż ma w rzeczywistości. Metryka ulubieńca Polaków dla większości z nas okaże się niemałym zaskoczeniem. Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie lubianych polskich prezenterów telewizyjnych. Mimo że karierę zawodową rozpoczął na początku lat 90., nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i ogromnego zainteresowania swoją osobą. Wiek Ibisza to jedno z tych pytań, które fanów ciekawi najbardziej. Mężczyzna może pochwalić się bowiem świetnymi genami, dzięki którym czas stanął dla niego w miejscu.

27.02.2019 17:26 Nie żyje ojciec Krzysztofa Ibisza. Dziennikarz opublikował poruszający post

Nie żyje ojciec Krzysztofa Ibisza. Tata popularnego prezentera zmarł 14 lutego 2019 roku. To najsmutniejszy dzień w życiu dziennikarza. Gwiazdor opublikował wzruszający wpis ze zdjęciem. Gazeta Wyborcza poinformowała, że nie żyje ojciec Krzysztofa Ibisza. Gazeta opublikowała nekrolog, z którego wynika, że ojciec znanego dziennikarza- Władysław Ibisz zmarł 14 lutego 2019 roku. Panowie byli ze sobą bardzo blisko, czego wyraz dał dziennikarz w swoim najnowszym poście na Instagramie.