Lifestyle.Lelum.pl > Familiada

Familiada

Karol Strasburger, Familiada
25.03.2024 16:17 Strasburger szczerze o zmianie prowadzącego “Familiady”

Odkąd w mediach publicznych zaczęły zachodzić zmiany, wielu prowadzących może martwić się o swoją pozycję w TVP. Uwagę widzów przykuł program “Familiada”, który od dwóch dekad ma tego samego gospodarza. Karol Strasburger odniósł się do plotek o potencjalnych zmianach.

Karol Strasburger
23.02.2024 19:36 Strasburger aż przemilczał te odpowiedzi w “Familiadzie”

Program “Familiada” jest emitowany na antenie TVP od 1994 roku. Od tego momentu prowadzi go również Karol Strasburger. Całe rodziny zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć pojedynki drużyn o nagrodę pieniężną. Nie brakuje zabawnych wpadek. Ta wprawiła w osłupienie nawet prowadzącego!

Karol Strasburger
26.01.2024 10:14 Poleci i on? Karol Strasburger grzmi o zmianach w TVP. “Nie ma nic gorszego”

Rewolucja w TVP to niemały powód do zmartwień dla dziennikarzy tej stacji. Na przestrzeni ostatnich tygodni wielu z nich straciło swoje posady. Ci, którzy zostali, nie mogą być pewni, co przyniesie następny dzień. Jak w tej całej sytuacji odnajduje się Karol Strasburger? Prowadzona przez niego “Familiada” cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród widzów, jednak nowe władze udowodniły, że nie stanowi to dla nich żadnego argumentu. Czy aktor ma powody do obaw?

Karol Strasburger odniósł się do afery wokół „Familiady”, fot. KAPiF, kadr z programu „Familiada” prod. TVP
22.01.2024 19:12 Prokuratura zabrała się za producentów „Familiady”. Karol Strasburger nie mógł dłużej milczeć. Przekazał wieści z pierwszej ręki

W ostatnich tygodniach sytuacja w Telewizji Polskiej, co chwila trafia na nagłówki. Wszystko za sprawą rewolucji, która rozpoczęła się w połowie grudnia i od tego czasu w mediach publicznych wprowadzone są gruntowne zmiany, które obejmują między innymi zmiany kadrowe w popularnych programach stacji. 

Tego jeszcze nie było w "Familiadzie"
17.11.2023 19:23 Familiada: "Jak potocznie nazywamy więzienie". Uczestnik wystraszył się własnej odpowiedzi! Tego jeszcze nie było

Program “Familiada” słynie z zabawnych sytuacji z udziałem prowadzącego i uczestników. Niesamowite, co wydarzyło się w jednym z odcinków kultowego show. Czegoś takiego nie spodziewał się nawet sam Karol Strasburger.

„Familiada” – imię męskie zakończone na "o"?, fot. kadr z programu „Familiada”
11.11.2023 13:36 Familiada: "imię męskie zakończone na "o"? Aż ciężko uwierzyć, jakie padły odpowiedzi

Program „Familiada” od lat cieszy się dużą popularnością. Fani śledzą go nie tylko z powodu sympatii do prowadzącego czy formuły programu. Niektórzy zwyczajnie lubią w ten sposób sprawdzić także swoje umiejętności. 

„Familiada” z zaskakującą odpowiedzią na pytanie, fot. kadr z programu „Familiada”
18.10.2023 20:38 Familiada: "Kto uprawia rośliny?" Padła kuriozalna odpowiedź

„Familiada” pozostaje jednym z uwielbianych przez Polaków teleturniejów, który ma swoje stałe miejsce w ramówce Telewizji Polskiej. Program od lat prowadzony jest przez Karola Strasburgera, który zasłynął między innymi swoimi żartami. Widzowie chętnie sięgają po kolejne odcinki także z powodu… wpadek. 

Familiada, Karol Strasburger
02.09.2023 20:36 "Familiada": "zawód, który w małym miasteczku często wykonuje tylko jedna osoba?" Niesłychane odpowiedzi

Jednym z najbardziej popularnych teleturniejów w Polsce, mimo upływu lat, wciąż pozostaje “Familiada”. Widzowie uwielbiają program, w którym należy wytężyć umysł, a Polacy chętnie zgłaszają się, by zabłysnąć na jego łamach w telewizji. Twórcy show doskonale zdają sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszy się “Familiada”, dlatego co jakiś czas publikują w sieci zagadki rodem z programu, by każdy mógł spróbować swoich sił w zabawie.

„Familiada” z niepojętą odpowiedzią gracza
01.09.2023 10:26 "Familiada": "co niby można, a w praktyce nie można zjeść?". Niepojęta odpowiedź gracza

„Familiada” od prawie trzydziestu lat bawi swoich fanów. W czasie swojej emisji nie zabrakło wielu wpadek. Niektóre z nich stały się bardzo kultowe i przeszły do historii programu. Wśród nich znalazła się między innymi pewna odpowiedź, która była tak nietypowa, że fani nie mogą jej zapomnieć.

„Familiada” – pytanie o męskie imię bez litery „a”
29.08.2023 20:05 "Familiada": "imię męskie bez litery "a"? Gracz tak palnął w odpowiedzi, że ciężko w to uwierzyć

Program „Familiada” pozostaje na antenie od prawie trzech dekad. W tym czasie doczekał się prawie trzech tysięcy odcinków.  Widzowie nadal chętnie zbierają się przed telewizorami, by obserwować zmagania uczestników. Poprzez formułę programu, nietrudno o wpadkę lub zabawną pomyłkę. 

Odpowiedź w „Familiadzie” zaskoczyła nawet Karola Strasburgera
24.08.2023 13:14 "Jaki przedmiot szkolny najmniej przydaje się w życiu?". Odpowiedzi w "Familiadzie" zaskoczyła nawet Karola Strasburgera

Program „Familiada” od niemal trzech dekad cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na formułę programu czy prowadzącego, Karola Strasburgera, ale także z powodu wpadek, które przydarzają się w teleturnieju od początku jego emisji. 

Familiada
19.08.2023 11:21 "Familiada": Banalne pytanie rozłożyło ich na łopatki. Strasburgerowi aż łamał się głos. "Musicie pójść z nim na bok"

“Familiada” od niemal 30 lat cieszy się w Polsce niemalejącą popularnością. Widzowie zawsze chętnie gromadzą się przed telewizorami, by obserwować zmagania uczestników teleturnieju. Jednak przez to, że szczyci się on formułą na żywo, nietrudno w nim o zabawne sytuacji i różne wpadki. Fani bardzo często są w stanie wychwycić zabawne odpowiedzi graczy, jednak tym razem musiał interweniować sam Karol Strasburger!

Karol Strasburger
01.08.2023 17:17 "Familiada": "nazwa ptaka, w której występuje "o z kreską?", Niesłychana wpadka, tak odpowiedział uczestnik

Solą “Familiady” wcale nie są te momenty, w których uczestnicy trafiają w najwyżej punktowane odpowiedzi. Furorę robią te, które wiążą się z zabawnymi wpadkami czy przejęzyczeniami. Boleśnie przekonali się o tym uczestnicy, którzy takich odpowiedzi udzielili.

Familiada
31.07.2023 21:13 "Familiada": "miejsce do którego łatwiej wejść, niż z niego wyjść? Strasburger zdębiał słysząc odpowiedzi

Niektóre pytania w programie “Familiada” są dosyć proste, a drużyny wypełniają wszystkie luki odpowiedziami bez najmniejszego problemu. Zdarzają się też jednak takie, przy których trzeba sie nieźle nagłówkować, a i tak można nie trafić w skojarzenia ankietowanych.

Karol Strasburger, Familiada
30.07.2023 19:45 "Familiada": "polskie imię męskie kończące się na "-an", padły powalające odpowiedzi

“Familiada” od lat cieszy się niemalejącą popularnością. W odpowiedzi na zainteresowanie fanów, twórcy programu co jakiś czas zadają im w swoich mediach społecznościowych pytania rodem z teleturnieju, na które ci dzielą się kreatywnymi odpowiedziami w komentarzach. Tym razem propozycje internautów okazały się zadziwiające. 

Uczestnicy z zaskakującymi odpowiedziami na pytanie „Do czego można dojść?”
28.07.2023 19:40 "Familiada": "do czego można dojść?" Zaskakujące odpowiedzi uczestników

Program „Familiada” jest na antenie od 1994 roku, a więc towarzyszy widzom nieprzerwanie od prawie 30 lat. Jego nieodłączną częścią jest prowadzący Karol Strasburger, który może być jednym z czynników odpowiedzialnych za niesłabnącą popularność programu. W każdym z odcinków swoje możliwości testują inni uczestnicy, którzy starają się pokonać przeciwników i samą formułę programu.

Familiada: Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika
22.07.2023 19:38 "Familiada": "co zmieniamy podczas jazdy samochodem?" Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika

Program “Familiada” od lat bije rekordy popularności i cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Niestety, kamery i presja czasu robią swoje i dlatego w show bardzo łatwo o zabawne pomyłki i przejęzyczenia. Czasami ze śmiechu nie wytrzymuje nawet sam Karol Strasburger.

Familiada
18.07.2023 19:59 "Familiada": "słowo na literę "ć", wstyd co odpowiadali uczestnicy, jak im to przeszło przez gardło?

“Familiada” jest tak chętnie oglądana od niemal trzech dekad nie tylko ze względu na to, że widzowie sami mogą odpowiadać na pytania przed telewizorem, ale też z uwagi na wpadki, z których show słynie. Jedna z najsłynniejszych miała miejsce, gdy padło pytanie o słowo na literę “ć”.

Karol Strasburger
28.06.2023 13:41 "Familiada": "wymień konia, którego wszyscy znają", padły takie odpowiedzi, że ciężko to pojąć

Osoby odpowiedzialne za teleturniej “Familiada” dbają o swoich fanów nie tylko na antenie TVP2, ale także w mediach społecznościowych. Co jakiś czas produkcja zamieszcza na swoim profilu zagadki, aby zaangażować internautów do zabawy. Niedawno w sieci zapytano o znanego konia.Padło wiele ciekawych i zabawnych odpowiedzi. W komentarzach osoby popisywały się kreatywnością i nawiązywały do dobrze znanych klasyków internetu. Zabawa przypadła do gustu wszystkim biorącym w niej udział.

Karol Strasburger prowadzi program „Familiada”
27.06.2023 16:11 "Co często zostawiamy?". Strasburger ryknął śmiechem, uczestniczka Familiady nie wiedziała, gdzie ma podziać oczy

Teleturniej “Familiada” od lat bawi Polaków przed telewizorami. Na jego antenie często dochodzi do zabawnych wpadek, które później stają się internetowymi hitami. Podobnie przydarzyło się w jednym z niedawnych odcinków. Karola Strasburger nie krył rozbawienia odpowiedzią jednej z uczestniczek.Nie wykazała się ona cierpliwością, ponieważ przerwała prowadzącemu jeszcze zanim dokończył czytać treść pytania. To spotęgowało zabawność tej sytuacji. Krótkie wideo z tej sytuacji stało się hitem sieci.

Familiada
08.06.2023 12:38 Familiada: Strasburger odpłynął na wizji, zaczął opowiadać o szmacie i kelnerze. Uczestnika aż sparaliżowało

„Familiada” od wielu lat bawi i uczy swoich widzów. Najwięksi fani teleturnieju nie potrafią sobie wręcz wyobrazić niedzieli bez emisji show prowadzonego przez Karola Strasburgera. Program jest tak chętnie oglądany między innymi z powodu zabawnych odpowiedzi uczestników. Czasami jednak także Karol Strasburger stara się rozbawić uczestników i widzów. Innym razem zaskakuje ich zupełnym przypadkiem. 

Karol Strasburger
06.06.2023 20:21 "Familiada" znika z anteny. Fani Karola Strasburgera w smutku, nie zobaczymy go w roli prowadzącego dłuższy czas

“Familiada” jest emitowana już od prawie 30 lat. W tym czasie zaskarbiła sobie ogromne grono fanów, a niektórzy Polacy wręcz nie wyobrażają sobie niedzieli bez tego programu. Niestety, ci mogą być teraz nieco smutni, bo nie mają co liczyć na nowe odcinki w najbliższym czasie.Co dalej z programem, którego gwiazdą jest Karol Strasburger? Nie ma powodów do wielkiej paniki.

Familiada
01.06.2023 11:21 „Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał

“Familiada” jest od niemal 30 lat tak chętnie oglądana przez wszystkich Polaków z kilku powodów. Jednym z nich bez wątpienia są zabawne odpowiedzi uczestników, które później stają się hitami w sieci. Właśnie po internecie krąży kolejna z nich.Co takiego zabawnego zostało powiedziane tym razem? Nie ma wątpliwości, że Pan Szymon wykazał się sporą kreatywnością.

Karol Strasburger
31.05.2023 07:09 Wpadka w "Familiadzie" hitem sieci, "co mówimy, gdy czegoś nie usłyszeliśmy?". Strasburger aż przeprosił

“Familiada” od wielu lat daje rozrywkę wielu widzom. Jest to program uwielbiany i cieszący się niesłabnącą popularnością. Całość dopełniają żarty Karola Strasburgera, który bawi uczestników i osoby śledzące wydarzenia przed odbiornikami. W jednym z odcinków teleturnieju nie ustrzegł się on jednak od zabawnej wpadki.Wideo zyskało dużą popularność i podbija Tik Toka. Jeden z użytkowników opublikował na swoim profilu urywek odcinka.

Familiada
29.05.2023 13:01 "Familiada": Karol Strasburger nie wytrzymał po pytaniu o "wyraz kończący się na -chód". Dosadnie podsumował uczestnika

Program „Familiada” od lat zajmuje szczególne miejsce w sercach widzów. Jest znany nie tylko z żartów prowadzącego, ale także zabawnych wpadek uczestników, za które często odpowiada stres. W niektórych odcinkach natężenie takich pomyłek jest jednak większe niż w innych. 

Familiada
22.05.2023 09:39 Szok w "Familiadzie". "Jaki może być trójkąt?" Gdy Strasburger usłyszał o małżeństwie nie dowierzał

Zaskakująca sytuacja na żywo w programie “Familiada”. Teleturniej Telewizji Polskiej to nie tylko idealne miejsce do sprawdzenia swojej wiedzy o świecie, ale też źródło zabawnych wpadek czy przejęzyczeń uczestników.Właśnie tego typu incydent wydarzył się w jednym z odcinków kultowego show. Wszystko z powodu niewinnego pytania o rodzaj trójkąta.

Karol Strasburger w "Familiadzie"
21.05.2023 11:43 "Familiada": "czego oprócz farby potrzebujemy, gdy chcemy pomalować pokój?" Niesłychane odpowiedzi

“Familiada” zdążyła już przyzwyczaić nas, że w odpowiedziach ankietowanych może zdarzyć się dosłownie wszystko. Okazuje się, że internauci potrafią być jeszcze bardziej kreatywni. W mediach społecznościowych programu pojawiło się na pozór proste pytanie.Użytkownicy sieci udowodnili swoją niezwykłą pomysłowość. Niektórzy z nich wykazali się też ogromnym poczuciem humoru - czy mieliby szansę na wygraną, gdyby pojawili się w show TVP?

Karol Strasburger
15.05.2023 18:06 "Familiada": "Impreza, na której kobiety bawią się we własnym gronie", zaskakujące odpowiedzi

Prowadzący profil “Familiady” w mediach społecznościowych dbają o swoich fanów, nie tylko wypuszczając nowe odcinki, ale także publikując zagadki. To sprawia, że osoby lubiące ten program mogą się z nim jeszcze bardziej utożsamiać.Fanpage teleturnieju na Facebooku cieszy się sporą popularnością. Fani ochoczo odpowiadają na hasła, które produkcja na nim umieszcza, często zaskakując poczuciem humoru i kreatywnością.