Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Familiada: "Jaki może być trójkąt?" Salwa śmiechu przeszła przez studio
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.04.2024 19:18

Familiada: "Jaki może być trójkąt?" Salwa śmiechu przeszła przez studio

Uczestnik "Familiady", Karol Strasburger
Fot. screen TikTok/chomik4uofficial, AKPA

“Familiadę” można już nazwać kultowym polskim programem rozrywkowym. W wielu domach jest obecna każdej niedzieli. Niektóre pytania są w stanie “zagiąć” uczestników. To jedno z pozoru trudne nie było, jednak takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. Przez studio przeszła salwa śmiechu.

"Familiada" jest już programem kultowym

Mało kto wie, że “Familiada” jest starsza od wielu osób, które ją obecnie oglądają. Ten polski teleturniej emitowany jest na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku. Od tego czasu ma wiernych fanów, którzy niejednokrotnie sami zdecydowali się wziąć w nim udział. 

Twarzą “Familiady” jest Karol Strasburger, który prowadzi teleturniej od samego początku. Trudno jest wyobrazić sobie kogoś innego w tej roli, jednak jak podają media, wstępnie prowadzącym miał być Paweł Wawrzecki. 

Wielu z nas nie wyobraża sobie “Familiady” bez “sucharów” prowadzącego. Jednak często bawią nas także odpowiedzi uczestników na dane pytania. Właśnie tak było w tym odcinku, którego fragment trafił na TikToka.

Karol Strasburger
Karol Strasburger Fot. AKPA
"Familiada": Banalne pytanie rozłożyło ich na łopatki. Strasburgerowi aż łamał się głos. "Musicie pójść z nim na bok" "Familiada": "co zmieniamy podczas jazdy samochodem?" Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika

To pytanie z "Familiady" wywołało salwę śmiechu

“Familiada” coraz częściej trafia na TikToka, gdzie bawi wielu. Tym razem było podobnie. Odpowiedź tego uczestnika wywołała nie tylko salwę śmiechu w studio, gdzie program był nagrywany, lecz także rozbawiła użytkowników popularnej aplikacji. Takiej odpowiedzi na pytanie: “Jaki może być trójkąt?” chyba nikt się nie spodziewał.

Najpierw odpowiedzi uczestników były trafione. Kiedy jednak propozycja padła z ust tego mężczyzny, każdy się zaśmiał. Być może ciężko było wpaść na coś sensownego, kiedy na tablicy były już takie odpowiedzi, jak “prostokątny” czy “równoboczny”. Jednak odpowiedź, że trójkąt może być “małżeński" rozbawiła wszystkich. 

Haha… No dobrze - padło z ust prowadzącego. 

Niestety, odpowiedzi pana Jakuba nie było wśród tych, których udzielili ankietowani. 

Reakcje internautów na odpowiedź tego uczestnika

Pod nagraniem z tego odcinka “Familiady” posypały się komentarze internautów. W ich wpisach także nie zabrakło humoru: 

  • Pierwsze o czym pomyślałam to bermudzki.
  • W realu - najwięcej punktów. 
  • Bywa i tak zwłaszcza po 15 latach małżeństwa. 
  • Najlepszy, brawo!

A Ty oglądasz “Familiadę”?