Lifestyle.Lelum.pl > Familiada

Familiada

Karol Strasburger
10.06.2024 19:39 Familiada: Uczestniczka nagle wykrzyknęła. Strasburger aż otworzył usta ze zdziwienia

Niektóre odcinki “Familiady” bawią nas do łez, mimo że nie takie było założenie twórców teleturnieju. Pozornie proste pytania sprawiają jednak spore problemy uczestnikom. Nie zawsze łatwo jest bowiem odgadnąć, jakiej odpowiedzi udzielili ankietowani. Ta uczestniczka miała właśnie tego typu problem. Kiedy krzyknęła, Strasburger aż otworzył usta ze zdziwienia. 

Familiada Karol Strasburger
09.06.2024 17:33 Familiada: Strasburger aż wyleciał z kadru! Tej wpadki nie wyemitowali w TV

“Familiada” to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najdłużej emitowanych teleturniejów w polskiej telewizji. W tym roku program świętuje 30-lecie istnienia na antenie. W tym czasie miało miejsce wiele emocjonujących chwil, spektakularnych wygranych oraz… wpadek! Wszelkie niefortunne zdarzenia, które zarejestruje kamera, są nieodłącznym elementem nawet najbardziej profesjonalnych produkcji. Tym razem gafę popełnił sam Karol Strasburger, jednak ten moment nigdy nie ukazał się w telewizji. 

Karol Strasburger, Familiada
08.06.2024 09:37 Historyczny finał w “Familiadzie”. To przecież nie miało prawa się wydarzyć

W “Familiadzie” uczestnicy mierzą się z pozornie prostymi, choć niejednoznacznymi pytaniami. Odpowiedź na nie nie zawsze jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Nawet za poprawną opcję Karol Strasburger może przyznać 0 punktów, jeśli nie zdecydował się na nią żaden z ankietowanych. Tak niestety wydarzyło się w przypadku finału teleturnieju, który przeszedł do historii. Uczestnik chciał zawalczyć o zwycięstwo i choć jego odpowiedzi były sensowne, skończyło się gorzkim rozczarowaniem. 

Familiada, Karol Strasburger
04.06.2024 06:03 Skąd biorą pytania do "Familiady"? Zagadka rozwiązana, kto by pomyślał

“Familiada” jest jednym z najdłużej emitowanych, a zarazem cieszących się ogromną popularnością polskich teleturniejów. W tym roku program świętuje swoje 30-lecie istnienia na antenie TVP. Każdy kolejny odcinek gromadzi przed telewizorami mnóstwo osób, które marzą o tym, by kiedyś wystąpić na szklanym ekranie i popisać się wiedzą i kreatywnością na pytania zadawane przez prowadzącego, Karola Strasburgera. Jak dostać się do teleturnieju? Rozwiewamy wątpliwości.

Karol strasburger, Familiada
03.06.2024 09:02 Familiada: Kilka odpowiedzi, wszystkie niewiarygodne. Chodziło o państwa

W tym roku “Familiada” będzie świętować 30-lecie istnienia w polskiej telewizji. Mimo biegu czasu program nie traci jednak na popularności. Kolejne odcinki są oglądane przez tłumy widzów przed telewizorami. Epizody, w których dojdzie do wpadki, jeszcze na długo zostają w pamięci publiczności. Abstrakcyjne odpowiedzi uczestników nie zawsze są jednak przejawem stresu, a brakiem elementarnej wiedzy.

Karol Strasburger, Familiada
02.06.2024 14:17 "Familiada": Przekazano oficjalny komunikat dotyczący pracy Karola Strasburgera

“Familiada” jest emitowana w Polsce od 20 lat. Całe dwie dekady rolę gospodarza pełni w niej Karol Strasburger. Teleturniej cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, a jego prowadzący osiągnął swój własny osobisty sukces. Aktor ma się z czego cieszyć.

Karol Strasburger Familiada
31.05.2024 18:44 Familiada: Ptak na talerzu? Prowadzący nie wytrzymał

“Familiada” jest emitowana na antenie TVP już od niemal 30 lat. Mimo biegu czasu teleturniej nie traci na swojej popularności, a wręcz przeciwnie, coraz szersze grono widzów docenia ten format i marzy o wzięciu w nim udziału. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te odcinki, w których doszło do wpadek. Uczestnicy pod wpływem nerwów i stresu potrafią czasem udzielić zupełnie niespodziewanych odpowiedzi na nawet najprostsze pytania. 

Karol Strasburger
17.05.2024 11:15 Przykre, co spotkało uczestniczkę "Familiady". Strasburger się zamyślił?

Familiada od wielu lat obecna jest na ekranach polskich telewizorów. Jej prowadzący, Karol Strasburger słynie z opowiadania często nieśmiesznych żartów. Gospodarz programu zazwyczaj jest niesłychanie opanowany. Jednak przez tyle lat emisji show nawet jemu zdarzały się wpadki. Oto jedna z nich. 

Karol Strasburger
16.05.2024 18:11 Familiada: Tego żartu Strasburgera nie puścili na wizji. Przeszedł samego siebie

Zarówno żarty, od których Karol Strasburger zaczyna każdy odcinek prowadzonej przez siebie “Familiady”, jak i sam program, stały się już kultowe. Tego dowcipu nie wyemitowano jednak w telewizji. Gospodarz teleturnieju przeszedł sam siebie. Internauci zabrali głos w komentarzach. 

Familiada
02.05.2024 13:12 Familiada: Rekordzista zgarnął prawie max punktów. Na koniec wszyscy zamarli

Program “Familiada” od lat cieszy się ogromną sympatią wiernych fanów. W trakcie trwania programu wydarzyło się wiele niespodziewanych sytuacji, które na długo pozostaną w pamięci widzów. Niewiarygodne, jak zachował się jeden z uczestników.

Rolnik szuka żony
29.04.2024 17:17 Uczestniczka Rolnika w hitowym programie TVP. Zaskoczyła wszystkich

Program “Familiada” od lat jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Tym razem show Karola Strasburgera zaskoczyło wszystkich doborem uczestników. Swoich sił spróbowała jedna z największych gwiazd formatu “Rolnik szuka żony”.

Katol Strasburger
24.04.2024 18:38 Nawet uczestnicy "Familiady" nie mogą tam wejść. Strasburger pokazał mu tajne zakamarki

To już 30 lat, od kiedy program “Familiada” gości w naszych domach. Teleturniej niezmiennie prowadzi Karol Strasburger. Widzowie go uwielbiają, nie tylko za profesjonalizm. Prezenter ma również specyficzne poczucie humoru. W studiu pojawił się młody gość, który zajrzał na backstage produkcji.

Karol Strasburger
20.04.2024 18:11 Familiada: "Warzywo, które ma pestki?". Poważnie, to powiedział

Ten fragment “Familiady” stał się hitem sieci. Mimo że pytanie wydawało się być bardzo proste, mówiąc kolokwialnie, “zagięło” uczestników. “Jakie warzywo ma pestki”? Sprawdź, jakie odpowiedzi padły. Prowadzący był w szoku, internauci nie wytrzymali ze śmiechu. 

Uczestnik "Familiady", Karol Strasburger
16.04.2024 19:18 Familiada: "Jaki może być trójkąt?" Salwa śmiechu przeszła przez studio

“Familiadę” można już nazwać kultowym polskim programem rozrywkowym. W wielu domach jest obecna każdej niedzieli. Niektóre pytania są w stanie “zagiąć” uczestników. To jedno z pozoru trudne nie było, jednak takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. Przez studio przeszła salwa śmiechu.

Karol Strasburger, tablica z odpowiedziami "Familiada"
11.04.2024 17:13 To był odwieczny sekret "Familiady". Strasburger zdradził, kim są ankietowani

“Familiada” bawi Polaków już od trzydziestu lat. Karol Strasburger, który przez ten cały czas pełni rolę gospodarza teleturnieju, wciąż dzieli się swoimi dowcipami, a uczestnicy poddani presji czasu udzielają niekiedy absurdalnych odpowiedzi. Za liczbę punktów, która przysługuje za te prawidłowe, odpowiadają ankieterzy. Kim oni są i czy rzeczywiście istnieją?

Karol Strasburger
11.04.2024 11:08 Karol Strasburger podpadł więźniom. Opowiedział żart, który ich uraził

„Familiada” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów w ramówce TVP. Widzowie z zapartym tchem śledzą nie tylko zmagania uczestników, ale także poczynania prowadzącego. Karol Strasburger, gospodarz lubianego programu, słynie z osobliwego poczucia humoru. Jednym ze swoich żartów obraził więźniów. Za co rozgniewali się na prezentera?

Karol Strasburger
10.04.2024 21:32 Strasburger podsumował polskie "gwiazdy". Nie gryzł się w język

Karol Strasburger to legendarny prowadzący "Familiady", który słynie z niesztampowego poczucia humoru. Aktor w polskim show-biznesie działa od dobrych kilku dekad i przez ten czas zdążył wyrobić sobie opinię na temat rodzimej branży rozrywkowej. W najnowszym wywiadzie pozwolił sobie na dość zaskakujące stwierdzenie.

Katarzyna Dowbor
01.04.2024 18:12 Katarzyna Dowbor w kolejnym programie TVP! Widzowie byli zachwyceni

Katarzyna Dowbor, po wielu zawirowaniach w swojej karierze zawodowej, w końcu odnalazła spokój. Duża w tym zasługa powrotu do telewizji publicznej, w której powierzono jej wyjątkowo prestiżowe zadanie prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się jednak, że to nie koniec pomysłów, jakie publiczny nadawca ma dla uwielbianej dziennikarki.

Karol Strasburger, Familiada
25.03.2024 16:17 Strasburger szczerze o zmianie prowadzącego “Familiady”

Odkąd w mediach publicznych zaczęły zachodzić zmiany, wielu prowadzących może martwić się o swoją pozycję w TVP. Uwagę widzów przykuł program “Familiada”, który od dwóch dekad ma tego samego gospodarza. Karol Strasburger odniósł się do plotek o potencjalnych zmianach.

Karol Strasburger
23.02.2024 19:36 Strasburger aż przemilczał te odpowiedzi w “Familiadzie”

Program “Familiada” jest emitowany na antenie TVP od 1994 roku. Od tego momentu prowadzi go również Karol Strasburger. Całe rodziny zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć pojedynki drużyn o nagrodę pieniężną. Nie brakuje zabawnych wpadek. Ta wprawiła w osłupienie nawet prowadzącego!

Karol Strasburger
26.01.2024 10:14 Poleci i on? Karol Strasburger grzmi o zmianach w TVP. “Nie ma nic gorszego”

Rewolucja w TVP to niemały powód do zmartwień dla dziennikarzy tej stacji. Na przestrzeni ostatnich tygodni wielu z nich straciło swoje posady. Ci, którzy zostali, nie mogą być pewni, co przyniesie następny dzień. Jak w tej całej sytuacji odnajduje się Karol Strasburger? Prowadzona przez niego “Familiada” cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród widzów, jednak nowe władze udowodniły, że nie stanowi to dla nich żadnego argumentu. Czy aktor ma powody do obaw?

Karol Strasburger odniósł się do afery wokół „Familiady”, fot. KAPiF, kadr z programu „Familiada” prod. TVP
22.01.2024 19:12 Prokuratura zabrała się za producentów „Familiady”. Karol Strasburger nie mógł dłużej milczeć. Przekazał wieści z pierwszej ręki

W ostatnich tygodniach sytuacja w Telewizji Polskiej, co chwila trafia na nagłówki. Wszystko za sprawą rewolucji, która rozpoczęła się w połowie grudnia i od tego czasu w mediach publicznych wprowadzone są gruntowne zmiany, które obejmują między innymi zmiany kadrowe w popularnych programach stacji. 

Tego jeszcze nie było w "Familiadzie"
17.11.2023 19:23 Familiada: "Jak potocznie nazywamy więzienie". Uczestnik wystraszył się własnej odpowiedzi! Tego jeszcze nie było

Program “Familiada” słynie z zabawnych sytuacji z udziałem prowadzącego i uczestników. Niesamowite, co wydarzyło się w jednym z odcinków kultowego show. Czegoś takiego nie spodziewał się nawet sam Karol Strasburger.

„Familiada” – imię męskie zakończone na "o"?, fot. kadr z programu „Familiada”
11.11.2023 13:36 Familiada: "imię męskie zakończone na "o"? Aż ciężko uwierzyć, jakie padły odpowiedzi

Program „Familiada” od lat cieszy się dużą popularnością. Fani śledzą go nie tylko z powodu sympatii do prowadzącego czy formuły programu. Niektórzy zwyczajnie lubią w ten sposób sprawdzić także swoje umiejętności. 

„Familiada” z zaskakującą odpowiedzią na pytanie, fot. kadr z programu „Familiada”
18.10.2023 20:38 Familiada: "Kto uprawia rośliny?" Padła kuriozalna odpowiedź

„Familiada” pozostaje jednym z uwielbianych przez Polaków teleturniejów, który ma swoje stałe miejsce w ramówce Telewizji Polskiej. Program od lat prowadzony jest przez Karola Strasburgera, który zasłynął między innymi swoimi żartami. Widzowie chętnie sięgają po kolejne odcinki także z powodu… wpadek. 

Familiada, Karol Strasburger
02.09.2023 20:36 "Familiada": "zawód, który w małym miasteczku często wykonuje tylko jedna osoba?" Niesłychane odpowiedzi

Jednym z najbardziej popularnych teleturniejów w Polsce, mimo upływu lat, wciąż pozostaje “Familiada”. Widzowie uwielbiają program, w którym należy wytężyć umysł, a Polacy chętnie zgłaszają się, by zabłysnąć na jego łamach w telewizji. Twórcy show doskonale zdają sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszy się “Familiada”, dlatego co jakiś czas publikują w sieci zagadki rodem z programu, by każdy mógł spróbować swoich sił w zabawie.

„Familiada” z niepojętą odpowiedzią gracza
01.09.2023 10:26 "Familiada": "co niby można, a w praktyce nie można zjeść?". Niepojęta odpowiedź gracza

„Familiada” od prawie trzydziestu lat bawi swoich fanów. W czasie swojej emisji nie zabrakło wielu wpadek. Niektóre z nich stały się bardzo kultowe i przeszły do historii programu. Wśród nich znalazła się między innymi pewna odpowiedź, która była tak nietypowa, że fani nie mogą jej zapomnieć.

„Familiada” – pytanie o męskie imię bez litery „a”
29.08.2023 20:05 "Familiada": "imię męskie bez litery "a"? Gracz tak palnął w odpowiedzi, że ciężko w to uwierzyć

Program „Familiada” pozostaje na antenie od prawie trzech dekad. W tym czasie doczekał się prawie trzech tysięcy odcinków.  Widzowie nadal chętnie zbierają się przed telewizorami, by obserwować zmagania uczestników. Poprzez formułę programu, nietrudno o wpadkę lub zabawną pomyłkę.