Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestniczka Rolnika w hitowym programie TVP. Zaskoczyła wszystkich
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.04.2024 17:17

Uczestniczka Rolnika w hitowym programie TVP. Zaskoczyła wszystkich

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Familiada"

Program “Familiada” od lat jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Tym razem show Karola Strasburgera zaskoczyło wszystkich doborem uczestników. Swoich sił spróbowała jedna z największych gwiazd formatu “Rolnik szuka żony”.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" wystąpiła w "Familiadzie"

W najnowszym odcinku uwielbianego przez widzów teleturnieju “Familiada” pojawiła się gwiazda znana z innego formatu Telewizji Polskiej. Tym razem w kultowym show Karola Strasburgera zagościła Nicola, którą widzowie mogą kojarzyć z randkowego programu “Rolnik szuka żony”. 

Sympatyczna blondynka pojawiła się w programie u boku swojej rodziny, a ich grupa nazwała się “Z sąsiedztwa”. Liderem ich teamu był tata gwiazdy Waldemar. Prowadzący show Karol Strasburger przedstawił Nicolę jako “gwiazdę telewizji” i wytłumaczył, w jakim programie zadebiutowała. Przy okazji zapytał również uczestniczkę o jej wspomnienia z “Rolnika”.

Są małżeństwa, są dzieci, ale wiadomo, trudno jest się dopasować. Ja się cieszę, że im się udało, też szłam z taką myślą, wyszło, jak wyszło, ale co wyniosłam - fajnych przyjaciół i super przygodę.

Akacjowa 38: Streszczenia odcinków 367 i 368. Roman pożycza ogromne pieniądze Gwiazdy wróciły na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co z Kaźmierską?

"Familiada": W show pojawiła się Nicola z "Rolnika"! Jak się zmieniła?

Fani randkowego show Marty Manowskiej mogą kojarzyć Nicolę z ostatniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Sympatyczna blondynka była jedną z kandydatek do zdobycia serca Dariusza. Po kilku tygodniach to właśnie ona stała się ulubienicą rolnika, a para wydawała się jednymi z faworytów do kontynuowania swojej relacji po zakończeniu show.

Niestety, ku zaskoczeniu telewidzów, w finałowym odcinku formatu wyszło na jaw, że Dariusz zakończył związek z partnerką. Nicola w rozmowie z Martą Manowską przyznała, że spędziła u rolnika kilka dni, a po powrocie do domu otrzymała wiadomość z informacją o zerwaniu. Po jej słowach Dariusz znalazł się w ogniu krytyki internautów, a dziewczyna nie ukrywała, że jego zachowanie bardzo ją zabolało.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" szykują się do ślubu? Wymowne zdjęcie.

Jak Nicola z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała się w "Familiadzie"?

Obecność gwiazdy w programie Karola Strasburgera natychmiast przykuła uwagę wiernych fanów show. Dziewczyna zaprezentowała się bardzo dobrze, jednak nie uniknęła drobnej wpadki. Gdy dziennikarz zapytał uczestników o to, "czego nie lubią kierowcy?", blondynka bez wahania odpowiedziała: znaki drogowe. Niestety, nie otrzymała za to żadnych punktów.

Trzeba jednak przyznać, że rodzina Nicoli poradziła sobie bardzo dobrze, ale niestety nie udało się im awansować do ścisłego finału. Sama uczestniczka “Rolnik szuka żony” wykazała się również kilkoma trafnymi odpowiedziami i niezłym refleksem.