Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, Jan Pirowski
18.05.2024 21:19 Mam Talent: Widzowie mają poważne zarzuty do Woźniak-Starak. "To przez nią"

Wielki finał “Mam Talent” właśnie trwa. Emocji nie brakuje, jeden z uczestników doprowadził Julię Wieniawę do łez. Z kolei widzowie mają poważne zarzuty pod adresem prowadzącej. O co chodzi? 

Agnieszka Woźniak-Starak
21.04.2024 13:09 Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”

Półfinały najnowszej edycji “Mam Talent” rozpoczęte, a co za tym idzie pierwsze występy na żywo uczestników. Jednak to nie tylko oni debiutowali przed kamerą nadającą sygnał w czasie rzeczywistym, ale też nowi prowadzący i jurorzy. Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się niestety z krytyką wielu internautów. 

Agnieszka Woźniak-Starak
10.03.2024 19:36 Agnieszka Woźniak-Starak grzmi z nerwów! Perfidnie ją oszukano

Ta polska dziennikarka z dużym zaangażowaniem działa na rzecz praw zwierząt. Aktywnie uczestniczy w wielu akcjach związanych z ich dobrostanem i nie kryje swoich głębokich uczuć wobec czworonogów. Od niedawna możemy ją oglądać w roli prowadzącej popularnego programu telewizyjnego. Nie spodziewała się, że może zostać tak oszukana przez jeden z magazynów. Myślicie, że przegięli?

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci!
20.02.2024 10:43 Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci!

Agnieszka Woźniak-Starak to znana polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna oraz osobowość medialna. Mimo iż dwukrotnie wychodziła za mąż, nigdy nie doczekała się potomstwa. Podczas jednego z wydań programu "Dzień dobry TVN" przewinęła się dyskusja na temat zapłodnienia in vitro, co skłoniło prezenterkę do podzielenia się swoimi osobistymi przeżyciami. Wielu fanów Agnieszki z pewnością będzie w szoku, po tym, co wyznała na wizji.

Agnieszka Woźniak-Starak
23.12.2023 20:10 Agnieszka Woźniak-Starak opłakuje stratę. Niestety, nie dożył Świąt. Posypały się kondolencje

Agnieszka Woźniak-Starak ledwo 2 dni temu zdążyła poinformować o problemach zdrowotnych swojego przyjaciela. Dziś gwiazda przekazała łamiące wieści na jego temat. Okazuje się, że jej ukochany Iwan nie dożył świąt. Nadchodzące dni będą szczególnie trudne dla całej rodziny dziennikarki, boleśnie odczują jego brak.

Agnieszka Woźniak-Starak
17.09.2023 11:24 Agnieszka Woźniak-Starak wparowała na premierę. Ludzie nie mogli zebrać szczęk z podłogi na widok jej ubioru

Agnieszka Woźniak-Starak uchodzi za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd polskiego show-biznesu. Prezenterka potrafi bowiem łączyć wygodę z szykiem oraz elegancją i śmiało można o niej powiedzieć, że ma swój własny styl. Udowodniła to na ostatnim, branżowym wydarzeniu.

Agnieszka Woźniak-Starak cztery lata temu straciła męża
19.08.2023 17:26 Agnieszka Woźniak-Starak, Krupińska i liczne gwiazdy na jeziorze Kisajno 4 lata po tragedii. Doszło do zaskakujących scen

Cztery lata temu media obiegła tragiczna informacja o śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Producent filmowy zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Jego bliscy co roku upamiętniają go w miejscu jego śmierci. W tym roku ten dzień wyglądał nieco inaczej niż zwykle. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 18:40 Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie chciała milczeć. Dzisiaj, cztery lata po tragicznej śmierci Piotra te wieści zaskakują

Piotrowi Woźniak-Starakowi i jego ukochanej Agnieszce nie było dane zbyt wiele czasu. Para spędziła ze sobą niecałe 5 lat, ich miłość przerwała olbrzymia tragedia, jaką była niespodziewana śmierć biznesmena. Teraz media obiegają zadziwiające wieści o tym, co powiedziała mama dziennikarki.

Co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak po mężu
04.08.2023 20:57 Jej mąż zmarł wskutek tragedii na jeziorze. Zaskakujące, co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat pracuje dla stacji TVN i cieszy się dużą popularnością. Jej małżeństwo z Piotrem Woźniak-Starakiem zakończyło się nagle w 2019 roku, gdy producent filmowy miał tragiczny w skutkach wypadek na jeziorze. Jak się okazało, dziennikarka odziedziczyła coś naprawdę wyjątkowego.

Małgorzata Rozenek-Majdan
26.06.2023 15:35 Ujawniono zarobki zwolnionych gwiazd "DDTVN". Porównanie kwot Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak rozkłada na łopatki

Nie milkną głosy wokół zamieszania i zwolnień za kulisami programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz ujawniono, ile tak naprawdę zarabiały największe gwiazdy porannego show. Wynagrodzenie Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan naprawdę może szokować.

Doda Agnieszka Woźniak-Starak
27.04.2023 22:06 Woźniak-Starak komentuje swoją "ucieczkę" przed Dodą w "DDTVN". Przy okazji wbiła wokalistce szpilę

Doda niedawno zaskoczyła swoich fanów informacją o pojawieniu się w programie „Dzień Dobry TVN”. Wszystko przez to, że przez lata wokalistka była persona non grata telewizji TVN przez to, że jej rodzice procesowali się ze stacją. Powodem pozwu były słowa, które padły w programie „Na językach” prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Osobny pozew został wytoczony także wobec samej dziennikarki.W 2023 roku sytuacja uległa zmianie, a wokalistka po dekadzie pojawi się na kanapie śniadaniówki TVN. W odcinku zabraknie jednak Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak
18.03.2023 16:38 Agnieszka Woźniak-Starak wykłócała się jako klientka hotelu. Portier uciszył ją mądrymi słowami

Zaskakujące sceny na żywo w programie "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak wykłócała się jako klientka hotelu. Zachowanie portiera spodobało się wszystkim internautom.W pewnym momencie widzowie śniadaniówki TVN mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób dwie prowadzące wykłócają się przy hotelowej recepcji. Padło kilka mocnych słów.

Agnieszka Woźniak-Starak
17.03.2023 20:39 Media huczą, że Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego ukochanego i to nie byle kogo. Piorunujące plany gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że jest obecnie bardzo szczęśliwa. Gwiazda promienieje w ramionach nowego partnera, a media donoszą o tym, że zakochani planują kolejny duży krok w ich relacji.Według plotek, jakie pojawiają się w show-biznesie prowadząca “Dzień dobry TVN” razem ze swoim nowym ukochanym planują wprowadzić się do wspólnego mieszkania i obecnie urządzają swoje gniazdko.

Agnieszka Woźniak-Starak
31.12.2022 17:05 Agnieszka Woźniak-Starak kończy rok pogrążona w smutku. Pożegnała ikonę dziennikarstwa

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków i stara się wzorować na najlepszych w fachu dziennikarskim. Właśnie dlatego może być teraz wyjątkowo smutna, bo przyszło jej pożegnać jedną z najwybitniejszych dziennikarek. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” udostępniła w mediach społecznościowych artykuł informujący o śmierci, która osobiście ją dotknęła.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.12.2022 09:26 Agnieszka Woźniak-Starak apeluje ws. pupila. Przestrzega fanów. „Skończyło się podejrzeniem nowotworu”

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z tych prezenterek, które w swojej pracy kładą szczególny nacisk na szerzenie świadomości na temat opieki nad zwierzętami. W mediach społecznościowych opublikowała przestrogę na przykładzie własnego psa. Jej pupil w ostatnich dniach na pewno podniósł jej ciśnienie i prowadząca „Dzień Dobry TVN” mogła rzeczywiście martwić się o jego życie. Jak rozwiązała się cała sprawa?

Agnieszka Woźniak-Starak
07.11.2022 19:01 Agnieszka Woźniak-Starak zadała Kaczyńskiemu trudne pytanie. Jest reakcją na jego wypowiedź

Cały Internet nie kryje swojego oburzenia po ostatniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Prezes zdradził powody, dla których coraz mniej kobiet decyduje się na macierzyństwo. Na jego słowa zareagowała również Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w kilku mocnych słowach nawiązała do sobotniej wypowiedzi polityka. Nie jest to jedyna gwiazda, która nie pozostała obojętna na wyznanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Prowadząca program „Dzień dobry TVN” w prześmiewczy sposób odniosła się do całej sytuacji.

Adam Badziak
19.10.2022 00:04 Adam Badziak, pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma teraz tajemniczą żonę. Co u niego słychać?

Agnieszka Woźniak-Starak, zanim poznała swojego tragicznie zmarłego męża, była żoną innego mężczyzny. Adam Badziak zasłynął jako mistrz Polski w wyścigach motocyklowych. Co obecnie słychać u sportowca? Para przez długi czas była jedną z najpiękniejszych w polskich mediach. Po czterech latach okazało się jednak, że więcej ich dzieli, niż łączy, a różnice priorytetów są nie do pogodzenia. Czym obecnie zajmuje się były ukochany prezenterki?

Cichopek, Wendzikowska, Woźniak-Starak EA
02.10.2022 19:30 Najpierw wieści o mobbingu przekazała Wendzikowska, teraz komunikaty wydały Woźniak-Starak i Kasia Cichopek. Wspierają Anię

W sieci zawrzało po publikacji obszernego wpisu Anny Wendzikowskiej, dotyczącego mobbingu stosowanego w stacji TVN. Kasia Cichopek oraz Agnieszka Woźniak-Starak odniosły się do wyznania koleżanki z branży. Anna Wendzikowska w obszernym wpisie opowiedziała, jak wyglądała jej praca w stacji TVN. Zarzuciła pracodawcy mobbing, gnębienie, brak pomocy, a nawet brak wynagrodzenia. Co o sprawie myśli Kasia Cichopek i Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak
06.08.2022 23:08 Agnieszka Woźniak-Starak w nieziemsko drogich botkach. Cena jak za mieszkanie, przecieramy oczy

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze swojego niesamowitego stylu i umiejętności idealnego dobierania stylizacji. Teraz gwiazda TVN pokazała się w pięknej letniej kreacji. Do sukienki dobrała buty o zdumiewająco wysokiej cenie. Prowadząca program „Dzień Dobry TVN” pokazała się pod studiem nagraniowym w zwiewnej lekkiej sukience. To, co przykuło uwagę fotoreporterów to buty z jednego z najbardziej luksusowych domów mody. Co ciekawe, taki dodatek kosztuje kilka tysięcy złotych.

Agnieszka Woźniak-Starak
30.06.2022 11:26 Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Kwoty są gigantyczne

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia zalicza się do grona najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Można było się więc spodziewać, że zarabia naprawdę dobre pieniądze, ale chyba nikt nie sądził, że aż tak duże. Jakiego rzędu są to kwoty? Mało tego, choć już same zarobki prowadzącej „Dzień Dobry TVN” są imponujące, to nie tylko one składają się na jej majątek. Ta ma bowiem jeszcze jedno źródło dochodu, choć wiąże się ono z przykrą sytuacją. Nie ma wątpliwości, że prezenterka wolałaby nim nie dysponować.

Agnieszka Woźniak-Starak
08.06.2022 10:31 Wielki smutek w TVN, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pożegnalny wpis po decyzji Edwarda Miszczaka. „Świat się kończy”

Przez ponad 2 dekady Edward Miszczak był dyrektorem programowym stacji TVN. Aż do wczoraj, gdyż opublikował oświadczenie, w którym potwierdził wcześniej krążące plotki o ustąpieniu ze swojego stanowiska. Z tej okazji na wspominkowy post zdecydowała się Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka jest bowiem od lat blisko związana z całą stacją i jej zarządem, z którym utrzymuje nie tylko relacje zawodowe, ale też, a może przede wszystkim, koleżeńskie. Widać to zresztą po opublikowanym przez nią wpisie.

Agnieszka Woźniak-Starak
03.06.2022 18:07 „Byłam wyższa od mojego Piotrka”. Agnieszka Woźniak-Starak wspomina o mężu po słowach Wendzikowskiej

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała seksistowskie słowa Anny Wendzikowskiej, które padły na wizji programu „Dzień dobry TVN”. Dziennikarka wspomniała przy tym o swoim tragicznie zmarłym mężu. Kilka dni temu Anna Wendzikowska podzieliła się opinią, że mężczyźni mający mniej niż 170 centymetrów wzrostu nie mogą być przystojni. Słowa spotkały się z mocną reakcją mediów.

Agnieszka Woźniak-Starak
22.04.2022 10:23 Pamiętacie pierwszego męża Agnieszki Woźniak-Starak? Piotr nie był jej jedynym mężem

Zanim Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra i przyjęła jego nazwisko, w jej życiu i sercu gościł zupełnie inny mężczyzna. Dziennikarka przez 7 lat była żoną człowieka, któremu niestraszna była adrenalina i życie na krawędzi. Przypominamy pierwszego męża gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak dała się nam poznać pod nazwiskiem „Szulim”. To właśnie pod nim prowadziła takie programy, jak „Dzień dobry TVN”, „Aplauz, aplauz!”, a wcześniej także „Pytanie na śniadanie” i „Kawa czy herbata”. Choć wywalczyła sobie karierę i wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych, w jej życiu było niemało bolesnych momentów. W 2019 roku tragicznie zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Nie był on jednak pierwszym partnerem życiowym dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak
15.04.2022 10:24 Dzisiaj życzenia dla Agnieszki Woźniak-Starak płyną z całej Polski. Ile lat ma gwiazda?

Agnieszka Woźniak-Starak ma dziś nie byle powód do świętowania. Polska prezenterka obchodzi swoje urodziny. Wiele wskazuje na to, że ten wyjątkowy dzień spędza w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek. Karierę rozpoczynała pod głośnym nazwiskiem Szulim i była związana z dwiema największymi stacjami w kraju — TVP oraz TVN, gdzie prowadziła popularne programy — w tym „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry TVN”.

Agnieszka Woźniak-Starak
15.04.2022 00:29 Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak teraz spędza czas. Fanka: „No i kto robi te zdjęcia?”

Agnieszka Woźniak-Starak jest dosyć aktywna w swoich mediach społecznościowych. Nie tylko dzieli się z obserwującymi swoimi przemyśleniami i bolączkami, ale także pokazuje, w jaki sposób spędza wolny czas. Dziś wrzuciła na Instagrama kolejną fotografię, która udowadnia, że prezenterka nie lubi się nudzić poza pracą. W komentarzach zadano jej bardzo zasadne pytanie.

Agnieszka Woźniak-Starak
06.04.2022 23:07 Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała na wizji DDTVN. Skrytykowała Julię Wieniawę

W niedawnym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN” wyemitowano materiał o nowym piesku, którym ostatnio chwali się Julia Wieniawa. Prowadząca, a jednocześnie miłośniczka czworonogów, Agnieszka Woźniak-Starak dosadnie ten fakt skomentowała. Dlaczego aktorka została skrytykowana? Chodzi nie tylko o rasę psa, ale również miejsce, w którym go zakupiono.

Agnieszka Woźniak-Starak
24.02.2022 22:20 Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o zmianach w „Dzień Dobry TVN”. „Przerażające, nieakceptowalne”

Śniadaniowy program „Dzień dobry TVN” zazwyczaj jest pełen optymizmu i interesujących ciekawostek. Dzisiejsze spotkanie przebiegało w zupełnie innej atmosferze. O wszystkim opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak. Czwartkowe wydanie śniadaniówki TVN prowadziły Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Dziennikarki zupełnie znienacka stanęły w obliczu poważnego, smutnego wyzwania. Atak Rosji na Ukrainę zmienił wszystko.

Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak
24.02.2022 11:09 Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga reagują na sytuację w Ukrainie. „Syreny zawyły w Kijowie”

Dzisiejszej nocy doszło do pierwszych ataków Rosji na Ukrainę. Swoją solidarność z naszymi wschodnimi sąsiadami okazują gwiazdy, chociażby Barbara Kurdej-Szatan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się już wymowne grafiki.