Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
11.12.2019 14:59 Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Wzruszające słowa wdowy

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża unika publicznych wypowiedzi. Dziennikarka w mediach pojawiła się tylko na chwilę, z powodu premiery ostatniego filmu jej ukochanego. Teraz po raz kolejny przerwała milczenie w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie. Od miesięcy każda wypowiedź gwiazdy TVN jest sensacją. Agnieszka Woźniak-Starak sama nie wie, czy kiedykolwiek wróci jeszcze do telewizji, ale w ważnych chwilach trudno jej milczeć. Tak było i tym razem. Podzieliła się z internautami pewną doniosłą chwilą.

Piotr Woźniak-Starak
02.11.2019 13:08 Agnieszka Woźniak-Starak na grobie Piotra. Wzruszające sceny w Fuledzie

Agnieszka Woźniak-Starak w tym roku szczególnie silnie przeżyła święto Wszystkich Świętych. W tym roku kobieta oddawała cześć swojemu niedawno zmarłemu mężowi. Wraz z rodziną Piotra Woźniaka-Staraka kobieta po raz kolejny żegnała przedwcześnie zmarłego męża. Do mazurskiej posiadłości Staraków przyleciała helikopterem. Pierwsze dni listopada zawsze wypełnione są zadumą. Ten dzień szczególnie oddziałuje na tych, którzy w tym roku stracili kogoś bliskiego. Agnieszka Woźniak-Starak miała ogromne nieszczęście, stracić w tym roku ukochanego męża. Pierwszego listopada, kobieta wraz z jego rodziną, opłakiwała zmarłego producenta w Fuledzie, gdzie został pochowany.

Dzień dobry TVN
24.10.2019 15:29 Agnieszka Woźniak-Starak wyjeżdża z kraju? Została przyłapana w urzędzie, wyrabiała paszport

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża przez długi czas nie pokazywała się publicznie. O kobiecie mało można się było w ogóle dowiedzieć, poza wysuwanymi z różnych stron spekulacjami. Jednak teraz znana prezenterka coraz częściej wychodzi z domu. Dbają o to bliscy, zamartwiający się o jej stan psychiczny. Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak została sfotografowana przez paparazzi przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim. Portal pudelek.pl zastanawia się, czy kobieta nie udała się tam przypadkiem wyrobić paszportu? Byłoby zrozumiałe, że po tak traumatycznych przeżyciach wdowa wolałaby, choć na chwilę wyjechać z Polski, gdzie, gdzie mogłaby uciec przed szumem medialnym i odpocząć, zapewne w lepszych warunkach pogodowych.

agnieszka-wozniak-starak
14.10.2019 16:26 Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do życia. Była widziana na zakupach w ekskluzywnym sklepie

Agnieszka Woźniak-Starak od czasu tragicznej śmierci męża niemalże nie wychodziła z domu. Stroniła również od wydarzeń medialnych i korzystania z portali społecznościowych. Tymczasem coraz częściej decyduje się zabierać głos, a w ostatnim czasie widziana była również na zakupach w ekskluzywnym warszawskim butiku. Czy to oznacza, że kobieta powoli wraca do życia? Od czasu śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na profilu jego żony na próżno było szukać nowych wpisów czy relacji z wydarzeń. W ostatnim czasie jednak sporo się zmieniło. Kobieta małymi kroczkami zaczyna wracać do sieci i widywana jest w towarzystwie przyjaciół. Tym razem były to wspólne zakupy. A nas to niebywale cieszy. Nie bez przyczyny uznawane są za lekarstwo na całe zło.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.10.2019 14:02 Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny zdecydowała się zabrać głos na Instagramie. Tym razem były to gratulacje dla wybitnej Olgi Tokarczuk, której sukcesem żyje cała Polska. Piękny dzień, napisała na swoim profilu dziennikarka. Od czasu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka na profilu jego żony na próżno szukać nowych wpisów czy relacji z wydarzeń. Przypomnijmy, że do tej pory były to jedynie dwa posty odnoszące się do sierpniowej tragedii. Tymczasem kobieta postanowiła zrobić wyjątek i wyrazić swój zachwyt.

Agnieszka Woźniak-Starak
17.09.2019 13:43 Pierwsze publiczne wystąpienie Agnieszki Woźniak-Starak od śmierci męża. Chce oddać mu hołd

Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd zmarłemu mężowi. Pogrążona w żałobie gwiazda już niedługo po raz pierwszy wystąpi publicznie, od czasu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawi się na uroczystej prapremierze filmu, którego produkcją zajmowała się firma, należąca do jej męża. Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął dokładnie miesiąc. Producent zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Jego nagłe odejście było wielkim szokiem i tragedią dla jego najbliższych. Od tamtego czasu Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się publicznie jedynie raz, podczas pogrzebu małżonka. Już niedługo odda mu hołd, pojawiając się na uroczystej premierze filmu, jaki produkował. Wraz z rodzicami zmarłego producenta weźmie udział w prapremierze filmu Ukryta Gra, który odbędzie się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Big Brother
14.09.2019 16:23 Prowadzący „Big Brothera” wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wzruszający gest gwiazd

Big Brother: prowadzący program wspierają pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak. Podczas pierwszego odcinka na żywo, cała trójka zebrała się na solidarny i wzruszający gest wobec swojej koleżanki. Co takiego zrobili? Już wczoraj mogliśmy oglądać nową odsłonę programu Big Brother. Powracające po wakacyjnej przerwie reality-show zgromadziło sporą widownię, a to za sprawą występu Edyty Górniak i ciekawości związanej z nowymi uczestnikami. Zabrakło niestety Agnieszki Woźniak-Starak, która prowadziła poprzednią edycję. Podczas pierwszego odcinka na żywo prowadzący program pokazali swoje wsparcie dla byłej prowadzącej. To subtelny i wzruszający gest.

TVN
03.09.2019 17:13 Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę

TVN: Gabi Drzewiecka będzie nową prowadzącą Big Brothera. 18 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak straciła swojego ukochanego męża, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wiadome było, że nieprędko wróci do pracy w telewizji. Wczoraj Gabi Drzewiecka oficjalnie potwierdziła pojawiające się ostatnimi czasy plotki, że to właśnie ona zastąpi Agnieszkę. Już jesienią rusza kolejna edycja programu Big Brother na TVN 7. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń z życia prezenterki nie ma się czemu dziwić, że nieprędko wróci do pracy. Gabi Drzewiecka oficjalnie poinformowała, że ona zastąpi Agnieszkę w najbliższym sezonie. Kim jest nowa prowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak
01.09.2019 15:29 Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji Big Brothera. O jej decyzji poinformował w Dzień Dobry TVN dyrektor programowy stacji Edward Miszczak. Agnieszkę zastąpi młodsza, ale doświadczona koleżanka. Big Brother po 11 latach powrócił do telewizji i cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Odcinki eliminacyjne prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Zarówno władze stacji, jak i fani programu liczyli na to, że gwiazda poprowadzi także kolejny sezon. Tragiczny wypadek jej męża sprawił, że udział Agnieszki w jesiennej edycji stanął pod znakiem zapytania. Dziś poznaliśmy jej ostateczną decyzję.

Big Brother
31.08.2019 18:22 Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”

Big Brother: prowadzący program wspiera swoją koleżankę z pracy w czułym wpisie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła słynne reality-show wraz z Bartkiem Jędrzejakiem, który uczcił pamięć jej zmarłego męża w specjalnym poście. – Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech – czytamy. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. W Internecie pojawiło się bardzo dużo pożegnalnych wpisów, w których gwiazdy uczciły pamięć po zmarłym producencie. Tym razem Bartek Jędrzejak, który prowadził wraz z Agnieszką Woźniak-Starak zamieścił czuły wpis.

żona
28.08.2019 15:08 Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło

Intercyza Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraków nie jest już owiana tajemnicą. Wiadomo, co się znalazło w dokumencie, który para zdecydowała się podpisać przed ślubem, oraz na co mogłaby liczyć prezenterka w przypadku rozwodu. Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zaledwie tydzień temu mediami wstrząsnęła informacja o znalezieniu ciała jej męża, który zginał na jeziorze Kisajno. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, ze względu na wielki majątek Woźniaka-Staraka. Wiadomo już, co zawierała intercyza, jaką podpisali przed ślubem.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.08.2019 16:02 Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Małgorzata Ohme skomentowała

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nadchodzącą edycję Big Brothera? Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN gwiazdy reality show: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer odnieśli się do udziału pogrążonej w żałobie Agnieszki w show. Czy śmierć Piotra Woźniaka-Staraka zmieni plany zawodowe prezenterki? Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wciąż jest ogromnym szokiem dla wszystkich. Od feralnego wydarzenia minął dopiero tydzień, a już internauci zastanawiają się, czy Agnieszka Woźniak-Starak będzie gospodynią nadchodzącej, kolejnej edycji programu Big Brother. Małgorzata Ohme skomentowała tragedię, jaka przydarzyła się rodzinie Staraków.

23.08.2019 19:06 Natalia Klimas była partnerką Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda opublikowała ich stare zdjęcie z wakacji

Natalia Klimas, była partnerka Piotra Woźniaka- Staraka, również wypowiedziała się na temat tragicznych wydarzeń z ostatnich dni. Opublikowała z prywatnego archiwum ich stare zdjęcia z czasów, kiedy byli jeszcze parą. W kilku subtelnych słowach pożegnała się z byłą miłością. Naprawdę kochałam – powiedziała w programie Demakijaż na antenie Polsat Café. Natalia Klimas, podobnie jak Alicja Bachleda-Curuś, postanowiła zabrać głos w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka na swoim Instastories zamieściła subtelny wpis i zdjęcie Piotra z prywatnego archiwum. Sposób, w jaki postanowiła pożegnać byłego partnera, spotkał się z komentarzami uznania i szacunku.

przyjaciel
22.08.2019 11:54 Wiceszef MSWiA: Ciało Piotr Woźniaka-Staraka odnalezione. „Potwierdziły się najgorsze obawy”

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka najprawdopodobniej zostało odnalezione. Tą sprawą przez ostatnie dni żyła cała Polska, a dziś może potwierdzić się najczarniejszy scenariusz. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione, o czym poinformował wiceszef MSWiA, Jarosław Zieliński — Potwierdziły się najgorsze obawy – napisał na Twitterze. Dziś miał odbyć się piąty dzień poszukiwań producenta, jednak wszystko wskazuje na to, że spełniły się najstraszniejsze obawy. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka został prawdopodobnie odnalezione, o czym poinformował wiceszef MSWiA, złożył także wyrazy współczucia dla rodziny producenta.

piotr woźniak-starak
19.08.2019 18:56 Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka to miliarderzy. Czym się zajmują?

Piotr Woźniak-Starak: rodzice producenta filmowego według magazynu Forbes są na trzecim miejscu najbogatszych Polaków. Ich majątek szacowany jest na 5,9 miliarda złotych. W jaki sposób dorobili się takich pieniędzy? Od lat są w czołówce największych polskich firm. Ich produkty na pewno znajdziesz w swoim domu. Są jedną z najbogatszych rodzin w Polsce, wyprzedza ich jedynie rodzina Kulczyków i Solorzów. Sukces osiągnęli dzięki wieloletniemu prowadzeniu czołowej polskiej firmy farmaceutycznej. Piotr Woźniak-Starak: rodzice bez wątpienia zapewnili mu spokojną przyszłość. Jednak producent nie spoczął na laurach i postanowił mnożyć rodzinny majątek zakładając własny biznes.

Agnieszka Woźniak-Starak
18.07.2019 18:28 Agnieszka Woźniak-Starak – WIEK, WZROST, DZIECI, WAGA

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Profesjonalna i charyzmatyczna kobieta, ulubienicą mediów stała się głównie za sprawą swoich śmiałych i odważnych komentarzy na temat życia gwiazd. Ile ma lat, wzrostu i kim jest jej mąż? – dla nas to żadna tajemnica! Dowiedz się wszystkich niezbędnych informacji o życiu prywatnym i zawodowym prezenterki. Niektóre z nich, naprawdę cię zaskoczą! Agnieszka Woźniak-Starak z polskim show-biznesem związana jest od dawna. Swoje pierwsze kroki stawiała jeszcze w 2003 roku, kiedy prowadziła radiową audycję Obudź się. Z telewizją kojarzona jest głównie z produkcji TVN, takich jak Na językach czy Azja Express. Słynąca z mocnych wypowiedzi i kąśliwych komentarzy kobieta, zdecydowanie nie należy do nudnych i bezosobowych postaci! Dowiedzmy się więcej o życiu znanej dziennikarki!

16.07.2019 14:42 TVN zastąpił Agnieszkę Woźniak-Starak nową prowadzącą! Inna piękna blondynka poprowadzi „Azja Express”

TVN: program Azja Express będzie miał nową prowadzącą? Według pewnego źródła to piękna, charyzmatyczna blondynka związana ze stacją. Widzowie ją uwielbiają. Czy już się zgodziła? Jej menedżerka udzieliła komentarza! TVN już znalazł następczynię Agnieszki Woźniak-Starak? Gwiazda odchodzi z programu pod wpływem skandalu, który miał miejsce w poprzedniej edycji show. Kto zajmie jej miejsce? Najprawdopodobniej będzie to osoba, którą fani cenią za szczerość i pozytywne nastawienie do życia.

PIOTR woźniak-starak
15.07.2019 15:40 Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Mąż gwiazdy dodał zdjęcie ze szpitala i ujawnił co się stało

Agnieszka Woźniak-Starak doznała poważnej kontuzji, która na długo utrudni jej codzienne życie, nie mówiąc o aktywności fizycznej. Mąż gwiazdy dodał zdjęcie ze szpitala i ujawnił, co się stało. To już kolejny taki wypadek w rodzinie gwiazdy TVN. Pechowy zbieg okoliczności? Reakcja fanów nie pozostawia złudzeń: „Nieszczęścia chodzą parami”. Ta wiadomość wywołała falę poruszenia wśród internautów. Okazało się, że prowadząca Big Brother uległa wypadkowi. Niestety, nie skończyło się na kilku siniakach — Agnieszka Woźniak-Starak była zmuszona udać się po pomoc do szpitala. Przez cały czas gwieździe towarzyszył jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, który wspierał ukochaną w trudnych chwilach. To właśnie mężczyzna powiadomił opinię publiczną o zajściu. Wyjawił również, co dokładnie stało się tamtego feralnego dnia. Trudno uwierzyć, ale to nie pierwszy raz, kiedy w domu pary doszło do nieszczęścia! Zaledwie kilka dni wcześniej ktoś inny został poszkodowany.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem
04.03.2019 14:01 Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie była przychylna jej małżeństwu? „Mama mnie ostrzegała przed Piotrkiem. To playboy, milioner, ugania się za celebrytkami!” cytuje gwiazdę Pudelek

Agnieszka Woźniak-Starak: mama dziennikarki, jak podaje portal pudelek.pl, nie była przychylna jej związkowi. Kobieta miała ostrzegać prezenterkę przed znajomością ze znanym, warszawskim milionerem. „Mama mnie ostrzegała przed Piotrkiem. To playboy, milioner, ugania się za celebrytkami!” – cytował gwiazdę TVN pudelek.pl. Wysoka pozycja i wielkie pieniądze nie zawsze robią dobre wrażenie na przyszłej teściowej. Według Pudelka mama znanej dziennikarki nie była zachwycona, gdy dowiedziała się, z kim spotyka się córka. Agnieszka Woźniak-Starak: mama prezenterki ostrzegała ją przed Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak Starak z mężem
27.02.2019 12:01 Agnieszka Woźniak Starak z mężem. Piotr pokazał ich namiętny pocałunek

Agnieszka Woźniak Starak z mężem spędzają razem urlop we francuskim kurorcie narciarskim. Para niedługo będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Ich miłość wciąż kwietnie, a każdą wolną chwilę spędzają razem. Tym razem para postanowiła wybrać się na krótki urlop ze znajomymi. Na swoim Instagramie Piotr pokazał ich namiętny pocałunek. Przed gwiazdą pracowity okres – prezenterka TVN już niedługo wchodzi na plan wyczekiwanego przez widzów Big Brothera. Nic więc dziwnego, że Agnieszka Woźniak Starak z mężem postanowili jeszcze przed początkiem nowej ramówki skorzystać z uroków urlopu.

agnieszka woźniak-starak
24.02.2019 16:00 Agnieszka Woźniak-Starak miała zrobić karierę w zupełnie innym zawodzie? „Dzisiaj żałuję”

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie z Piotrem Najsztubem wyznała, że miała zrobić karierę w zupełnie innym zawodzie! Gwiazda nie zawsze marzyła o tym, by zostać dziennikarką. Jaką ważną decyzję podjęła Woźniak-Starak? Dzisiaj żałuję – przyznała gwiazda. Dziennikarka niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, tymczasem portale plotkarskie chciałyby wiedzieć o niej wszystko! Agnieszka Woźniak-Starak robi czasami wyjątki i w wywiadzie z Piotrem Najsztubem dla magazynu Viva opowiedziała co nieco o swoim dzieciństwie i okresie dojrzewania. Wyznała także, że pierwotnie miała zajmować się czymś zupełnie innym!

Agnieszka Woźniak-Starak: wiek
18.02.2019 13:10 Jakie wykształcenie ma Agnieszka Woźniak-Starak? Skończyła imponujące kierunki

Agnieszka Woźniak-Starak: wykształcenie dziennikarki robi wrażenie. Mało kto wie, że za prezenterka ma wykształcenie wyższe w kilku dziedzinach. Jakie kierunki ma za sobą Agnieszka Woźniak Starak? Skończyła imponujące studia. Mało kto zastanawia się nad wykształceniem celebrytów. Jak się okazuje, często jest imponujące i nas zaskakuje. Niedawno pisaliśmy o robiącym wrażenie wykształceniu Martyny Wojciechowskiej, teraz przyjrzeliśmy się edukacji jej koleżanki ze stacji. Agnieszka Woźniak-Starak: wykształcenie gwiazdy może was mocno zdziwić 😉

Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak
31.01.2019 15:05 Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Wraz z mężem pławi się w luksusie

Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Gwiazda TVN kilka lat temu poślubiła milionera, sama także może pochwalić się bajecznymi zarobkami. Nic dziwnego, że państwo Woźniak-Starak na niczym nie oszczędzają. Dziennikarka wraz z mężem płaci się w luksusie. Agnieszka i Piotr nie muszą się martwić o pieniądze. Nic dziwnego, że ich dom wygląda naprawdę zachwycająco! Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami z domowych pieleszy. Co udało się nam podpatrzeć? Prowadząca Azja Express ma świetny gust nie tylko w kwestii swoich stylizacji. Jej dom to prawdziwa świątynia komfortu i sztuki.

agnieszka woźniak-starak: instagram
27.01.2019 12:10 Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Gwiazda poprowadzi nowego „Big Brothera”

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Nie musi martwić się o kwestie finansowe: jej partnerem jest syn milionerów. Jednak nie chce ograniczać się do roli żony bogatego męża, tylko przez cały czas rozwija swoją karierę. Niedawno do listy osiągnięć Woźniak-Starak doszło kolejne osiągnięcie: gwiazda poprowadzi nowego Big Brothera. Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej znanych gwiazd TVN. Jej program Na językach wzbudzał kontrowersje i przysporzył dziennikarce wrogów, a ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich 2016 roku. Jedni doceniają charyzmę gwiazdy, innych drażni. W pierwszej grupie znajdują się bez wątpienia władze TVN: ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? O jej honorariach krążą legendy! Czy to prawda, że otrzyma bajeczny przelew za prowadzenie Big Brothera? Sprawdzamy!

Azja Express Agnieszka Woźniak Starak
30.04.2018 10:45 To koniec Azja Express. Program ma nową nazwę

Azja Express to jeden z największych hitów TVN. Program oprócz ogromnej widowni może pochwalić się dużym zainteresowaniem mediów. Perypetie uczestników są zawsze szeroko komentowane przez cały okres trwania serii. Tym razem Azja Express zmieni całkowicie formułę, łącznie z nazwą. Trzeci sezon reality show nazywać się będzie „Ameryka Express”. Dlaczego?