Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Byłam wyższa od mojego Piotrka”. Agnieszka Woźniak-Starak wspomina o mężu po słowach Wendzikowskiej
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.06.2022 18:07

„Byłam wyższa od mojego Piotrka”. Agnieszka Woźniak-Starak wspomina o mężu po słowach Wendzikowskiej

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. TRICOLORS/East News; kadr z: „Dzień dobry TVN”

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała seksistowskie słowa Anny Wendzikowskiej, które padły na wizji programu „Dzień dobry TVN”. Dziennikarka wspomniała przy tym o swoim tragicznie zmarłym mężu.

Kilka dni temu Anna Wendzikowska podzieliła się opinią, że mężczyźni mający mniej niż 170 centymetrów wzrostu nie mogą być przystojni. Słowa spotkały się z mocną reakcją mediów.

Agnieszka Woźniak-Starak o zmarłym mężu

Rozmowa w studiu „DDTVN” w pewnym momencie zeszła na urodę aktora Toma Cruise’a:

Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonuje do tej swojej męskości – stwierdziła Wendzikowska.

Kiedy tylko padły te niesławne słowa, obecna w studiu Woźniak-Starak zareagowała, wyraźnie nie zgadzając się z opinią koleżanki. Pod jej wpływem Wendzikowska stwierdziła, że jest to jedynie jej prywatna opinia, przeprosiła też „wszystkich urażonych”.

Krzywdzące stereotypy, dotyczące wzorców urody wciąż niestety są obecne w społeczeństwie. Woźniak-Starak wyraźnie sprzeciwiła się im w najnowszym wywiadzie, udzielonym portalowi Plotek.

Dziennikarka zaznaczyła, że wzrost nie jest żadnym wyznacznikiem „męskości” czy w ogóle urody u mężczyzn. Nawiązała przy tym do Piotra Woźniaka-Staraka, który zmarł w tragicznym wypadku kilka lat temu.

Zareagowałam, bo ja tak nie uważam. Myślę, że wzrost nie ma tutaj nic do rzeczy – podkreśliła, mówiąc o swojej reakcji w studiu na słowa Wendzikowskiej.

Oczywiście, że byłam wyższa od mojego Piotrka, jak założyłam szpilki, i to nie miało dla mnie kompletnie żadnego znaczenia – dodała, przypominając, że Piotr nie był wysokim mężczyzną.

Na koniec wyjaśniła, że nie ma swojego „typu”, jeśli chodzi o mężczyzn. Na chemię, jaka tworzy się między dwiema osobami, ma bowiem wpływ wiele rzeczy. „Lubię po prostu fajnych facetów” wyjaśniła.

Źródło: Plotek, Dzień dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia