Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzisiaj życzenia dla Agnieszki Woźniak-Starak płyną z całej Polski. Ile lat ma gwiazda?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.04.2022 10:24

Dzisiaj życzenia dla Agnieszki Woźniak-Starak płyną z całej Polski. Ile lat ma gwiazda?

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @aga_woznia_starak

Agnieszka Woźniak-Starak ma dziś nie byle powód do świętowania. Polska prezenterka obchodzi swoje urodziny. Wiele wskazuje na to, że ten wyjątkowy dzień spędza w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek. Karierę rozpoczynała pod głośnym nazwiskiem Szulim i była związana z dwiema największymi stacjami w kraju — TVP oraz TVN, gdzie prowadziła popularne programy — w tym „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry TVN”.

Agnieszka Woźniak-Starak obchodzi urodziny. Jej wiek zaskoczy niejednego fana

Zanim Agnieszka Woźniak-Starak została prezenterką Programu Pierwszego Polskiego Radia, odebrała gruntowne wykształcenie w swoim kierunku. Gwiazda urodziła się w Warszawie i właśnie tu ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, że w międzyczasie pracowała także w jednej z największych wytwórni, Warner Bros Poland.

Kariera dziennikarki rozwinęła się błyskawicznie i w latach 2003-2013, oprócz porannej oprawy TVP mogliśmy ją zobaczyć w takich programach, jak „Kawa czy herbata?”, czy „Bitwa na Głosy”. Z kolei w 2013 roku nawiązała współpracę z TVN i od tej pory wystąpiła m.in. w „Ameryka Express”, „Aplauz, aplauz!” oraz „Big Brother Arena”. Jej praca została nagrodzona nominacją do Telekamery 2013 w kategorii „osobowość telewizyjna”.

Agnieszka Woźniak-Starak dwukrotnie była zamężna — do 2015 roku z Adamem Badziakiem, zaś do 2019 – z Piotrem. To właśnie po zmarłym w 2019 roku producencie zachowała nazwisko. Minął rok od tych wydarzeń, nim dziennikarka wróciła do pracy, jednak zdecydowanie zrobiła to z klasą. Zaczęła prowadzić audycję „Life Balance” i powróciła do „Dzień dobry TVN”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już około 630 tysięcy fanów. Na profilu często pojawiają się kadry z pracy oraz życia prywatnego, a ostatnio zagościły tam dwie wspaniałe fotografie. Okazało się, że Agnieszka spędziła czas w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce — Tatrzańskim Parku Narodowym.

Mam parę ulubionych miejsc na Ziemi… – zachwycała się pod jednym ze zdjęć a pod drugim stwierdziła, że zakończyła sezon skiturowy w najpiękniejszym możliwym momencie.

Fani zastanawiali się, z kim prezenterka spędza ten niewątpliwie wyjątkowy czas. Jeszcze wczoraj udostępniała bajeczne kadry, i podziwiała piękną przyrodę, a dziś gwiazda TVN obchodzi urodziny.

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 44 lata. Z tej okazji życzymy jej jak najwięcej takich wspaniałych widoków oraz samych sukcesów w karierze.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca