Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Woźniak-Starak komentuje swoją "ucieczkę" przed Dodą w "DDTVN". Przy okazji wbiła wokalistce szpilę
Sara Karmańska
Sara Karmańska 27.04.2023 22:06

Woźniak-Starak komentuje swoją "ucieczkę" przed Dodą w "DDTVN". Przy okazji wbiła wokalistce szpilę

Doda Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPiF

Doda niedawno zaskoczyła swoich fanów informacją o pojawieniu się w programie „Dzień Dobry TVN”. Wszystko przez to, że przez lata wokalistka była persona non grata telewizji TVN przez to, że jej rodzice procesowali się ze stacją. Powodem pozwu były słowa, które padły w programie „Na językach” prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Osobny pozew został wytoczony także wobec samej dziennikarki.

W 2023 roku sytuacja uległa zmianie, a wokalistka po dekadzie pojawi się na kanapie śniadaniówki TVN. W odcinku zabraknie jednak Agnieszki Woźniak-Starak.

Doda w „Dzień Dobry TVN”. Odcinka nie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak

Jak poinformował portal Super Express, powołując się na swoje źródło, dyżury prowadzących program „Dzień Dobry TVN” zostały celowo ułożone w ten sposób, by w niedzielę Doda nie spotkała się w studiu ani z Agnieszką Woźniak-Starak, ani z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która jest żoną byłego męża wokalistki. Obie panie miały rzekomo bać się konfrontacji z piosenkarką:

Dyżury prowadzących i data zaproszenia Dody specjalnie zostały tak ustawione, by w studiu nie wpadła na nią ani Aga, ani Małgosia – czytamy.  

Odcinek, w którym na kanapie zasiądzie Doda, zostanie ostatecznie poprowadzony przez Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. 

Nie żyje Barbara Ciruk. Informację o śmierci dziennikarki TVP i byłej posłanki przekazał syn

Doda w „Dzień Dobry TVN”. Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do plotek

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do plotki o tym, jakoby dyżury prowadzących „Dzień Dobry TVN” zostały celowo ustalone w ten sposób, by nie spotkała się z Dodą. Na swoim profilu na Instagramie zasugerowała, że w rzeczywistości nie tylko nie uciekała od konfrontacji z wokalistką, a wręcz starała się ja zaprosić do podcastu „Trójkąt”, który prowadzi z Gabi Drzewiecką.

Ja nigdzie nie uciekałam, wręcz przeciwnie.... Zapraszałyśmy z @g_rulez Dodę do Trójkąta. Nie skorzystała – napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Doda w „Dzień Dobry TVN”. Kiedy oglądać?

Doda pojawi się w programie „Dzień Dobry TVN” w niedzielę 30 kwietnia 2023 roku. Wokalistka udzieli wywiadu i zaśpiewa swój najnowszy singiel, jak również pochwali się teledyskiem do utworu „Zatańczę z aniołami”, którego tematem jest między innymi depresja i trudne momenty życia piosenkarki. 

Agnieszka Woźniak-Starak Doda DDTVN.JPG
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Źródło: Party, Wirtualne Media, Super Express, dziendobry.tvn.pl