Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media huczą, że Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego ukochanego i to nie byle kogo. Piorunujące plany gwiazdy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.03.2023 20:39

Media huczą, że Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego ukochanego i to nie byle kogo. Piorunujące plany gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPIF

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że jest obecnie bardzo szczęśliwa. Gwiazda promienieje w ramionach nowego partnera, a media donoszą o tym, że zakochani planują kolejny duży krok w ich relacji.

Według plotek, jakie pojawiają się w show-biznesie prowadząca “Dzień dobry TVN” razem ze swoim nowym ukochanym planują wprowadzić się do wspólnego mieszkania i obecnie urządzają swoje gniazdko.

Agnieszka Woźniak-Starak jest szczęśliwie zakochana

Gwiazda TVN nie ukrywa, że w końcu udało jej się odnaleźć upragnione szczęście. Agnieszka Woźniak-Starak przez długi czas nie mogła pozbierać się po tragicznej śmierci swojego Piotra Woźniak-Staraka. Wygląda jednak na to, że w końcu udało jej się zagoić swoje rany i otworzyć na nowe uczucie.

Media podają, że dziennikarka zakochała się w znanym restauratorze i biznesmenie Macieju Pasikowskim. Co ciekawe, ich relacja rozpoczęła się od przyjaźni i wspólnego eksplorowania kuchni francuskiej. W ten sposób prezenterka chciała zapomnieć o zmarłym mężu, a niechcący znalazła również miłość.

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Początki związku Agnieszki Woźniak-Starak

Gospodyni programu “Dzień dobry TVN” przez długi czas nie mogła pogodzić się z niespodziewaną śmiercią swojego ukochanego męża. Aby ukoić ból po nagłym odejściu biznesmena, gwiazda zainteresowała się kulinariami, a także zaczęła snuć plany o otworzeniu własnej restauracji.

Z pomocą ruszył jej przyjaciel Piotra Woźniak-Staraka, który zagłębił ją w tajniki kuchni francuskiej. W końcu początkowe marzenia dziennikarki o założeniu własnego biznesu nie powiodły się, ale cała ta sytuacja sprawiła, że poznała swojego obecnego partnera. Później Maciej Pasikowski pomógł ukochanej założyć francuskie bistro.

Agnieszka Woźniak-Starak urządza wspólne mieszkanie z partnerem

Od pewnego czasu media snują doniesienia na temat związku dziennikarki i jej planów na pogłębienie relacji z ukochanym. Magazyn “Dobry Tydzień” donosi nawet, że Agnieszka Woźniak-Starak i Maciej Pasikowski zostali ostatnio przyłapani przez fotoreporterów na spacerze po sklepach z asortymentem do aranżacji wnętrz.

Z kolei inny dziennik - “Życie na Gorąco” informuje o tym, że zakochani zdecydowali się na wspólne oglądanie farb do ścian, a po dłuższych rozważaniach wyszli zaledwie z kilkoma próbkami.

Wszystko wskazuje na to, że para planuje remont domu lub może nawet przeprowadzkę do wspólnego gniazdka. Na razie jednak żadne z zainteresowanych nie potwierdziło tych wiadomości.

Źródło: kobieta.wp.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik