Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jej mąż zmarł wskutek tragedii na jeziorze. Zaskakujące, co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.08.2023 20:57

Jej mąż zmarł wskutek tragedii na jeziorze. Zaskakujące, co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak

Co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak po mężu
Co odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak po mężu, fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat pracuje dla stacji TVN i cieszy się dużą popularnością. Jej małżeństwo z Piotrem Woźniak-Starakiem zakończyło się nagle w 2019 roku, gdy producent filmowy miał tragiczny w skutkach wypadek na jeziorze. Jak się okazało, dziennikarka odziedziczyła coś naprawdę wyjątkowego.

Agnieszka Woźniak-Starak pochowała męża w 2019 roku

Sprawa śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak była bardzo głośnym tematem w mediach. Producent filmowy w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku wypadł z motorówki do jeziora Kisajno na Mazurach. W akcję poszukiwawczą Piotra Woźniak-Staraka włączyły się służby ratunkowe, a także żołnierze i sławny jasnowidz. Ciało mężczyzny zostało znalezione dopiero po kilku dniach, 22 sierpnia około godziny 5 rano przez Grupę Specjalną Płetwonurków RP. 

Jak się okazało, bezpośrednią przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, która była skutkiem „masywnego urazu czaszkowo-mózgowego”, wywołanego prawdopodobnie przez uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej.

Media podają, że Dariusz Pachut trzymał się za ręce z blond pięknością. Niestety nie była to Doda

Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła spory majątek

Piotr Woźniak-Starak zgromadził całkiem pokaźny majątek. Jego studio filmowe wyprodukowało między innymi produkcje „Sztuka kochania” i „Bogowie”, które przyniosły mu 75 milionów dochodu. 

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła spory majątek.  Para co prawda podpisała intercyzę, ale odnosiła się ona do sytuacji rozwodu. Gdy producent zmarł nie pozostawiając po sobie testamentu, jego własność trafiła w ręce dziennikarki. W jego skład wchodziły nie tylko pieniądze, ale także warta 30 milionów złotych nieruchomość na Manhattanie, która była ich prezentem ślubnym.

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Agnieszka Woźniak-Starak nie jest już samotna

W tym roku media obiegła wiadomość, że Agnieszka Woźniak-Starak ponownie odnalazła miłość. Wcześniej dziennikarka długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią męża. Po około trzech i pół roku od tragedii media obiegła wiadomość, że Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z warszawskim restauratorem i biznesmenem Maciejem Pasikowskim.

Początkowo para starała się zachować uczucie w tajemnicy, ale dość szybko została przyłapana przez paparazzi. Początkowo wspólnie zamieszkali w luksusowej willi w Konstancinie, którą także odziedziczyła po mężu. Jak przekazał w marcu „Życie na gorąco” mieli wynająć mieszkanie w centrum Warszawy.

Źródło: Show News, Plejada, WP Kobieta

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?