Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Kwoty są gigantyczne
Michał Fitz
Michał Fitz 30.06.2022 11:26

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Kwoty są gigantyczne

Agnieszka Woźniak-Starak
Pawel Wodzynski/East News

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia zalicza się do grona najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Można było się więc spodziewać, że zarabia naprawdę dobre pieniądze, ale chyba nikt nie sądził, że aż tak duże. Jakiego rzędu są to kwoty?

Mało tego, choć już same zarobki prowadzącej „Dzień Dobry TVN” są imponujące, to nie tylko one składają się na jej majątek. Ta ma bowiem jeszcze jedno źródło dochodu, choć wiąże się ono z przykrą sytuacją. Nie ma wątpliwości, że prezenterka wolałaby nim nie dysponować.

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Zarobki gwiazd telewizyjnych trudno jednoznacznie oszacować ze względu na to, że raczej nie otrzymują stałej pensji, a wynagrodzenia za poszczególne zlecenia czy projekty. Prezenterka na pewno oddzielnie rozlicza się za wszystkie rozrywkowe show, które prowadziła. Według nieoficjalnych informacji może za sezon takiego programu otrzymywać około pół miliona złotych.

Agnieszka Woźniak-Starak przez lata kariery wypracowała sobie już rozpoznawalną i szanowaną markę. Właśnie dlatego poważne firmy chętnie zgłaszają się do niej w sprawie reklam. Jej wizerunek jest bardzo cenny. Szacuje się, że za całe kampanie reklamowe również może dostawać po kilkaset tysięcy złotych.

Do tego dochodzą jeszcze pojedyncze współprace na Instagramie. Biorąc pod uwagę zasięgi Agnieszki, raczej rozlicza się po wysokich, influencerskich stawkach, a to oznacza, że za jeden sponsorowany post może inkasować od 5 do 15 tysięcy złotych. Kto wie, może niektóre marki oferują jeszcze więcej?

Sporą część obecnego majątku prezenterki stanowi też spadek po tragicznie zmarłym mężu. To właśnie ta część majątku, którą Woźniak-Starak pewnie wolałaby nie dysponować. Jej małżonek, Piotr, który był znanym producentem filmowym, zmarł w wypadku na motorówce na jeziorze Kisajno kilka lat temu. Podobno pozostawił jej nie tylko dużo pieniędzy, ale także wiele drogich nieruchomości.

Mówi się, że małżeństwo miało w posiadaniu luksusowy apartament na nowojorskim Manhattanie. Jak można przypuszczać, jego wartość oszałamia. Oscyluje bowiem w okolicach 30 milionów złotych! A to raptem jedna z kilku nieruchomości.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w lipcu zniknie z TVN. Zdradziła oficjalny powód
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: Pomponik