Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Badziak, pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma teraz tajemniczą żonę. Co u niego słychać?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.10.2022 00:04

Adam Badziak, pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma teraz tajemniczą żonę. Co u niego słychać?

Adam Badziak
fot.TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak, zanim poznała swojego tragicznie zmarłego męża, była żoną innego mężczyzny. Adam Badziak zasłynął jako mistrz Polski w wyścigach motocyklowych. Co obecnie słychać u sportowca?

Para przez długi czas była jedną z najpiękniejszych w polskich mediach. Po czterech latach okazało się jednak, że więcej ich dzieli, niż łączy, a różnice priorytetów są nie do pogodzenia. Czym obecnie zajmuje się były ukochany prezenterki?

Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak: Historia ich wielkiej miłości

Zakochani poznali się na jednej ze wspólnych imprez, na którą dziennikarka wybrała się wraz z koleżankami. Jak mówiła sama gwiazda TVN w jednym ze swoich wywiadów, początkowo miała całkowicie inne zdanie na temat ukochanego. Brała go za bardzo ułożonego i spokojnego chłopaka. Sportowiec natomiast nie ukrywa, że urzekła go inteligencja prezenterki i to, jak przyjemnie im się razem rozmawiało.

-Miał beznadziejne buty, koszulkę z nadrukiem jakiegoś zespołu. Był nieuczesany, niewymuskany. Pomyślałam: jaki grzeczny. Na pewno jest fajny, taki cichutki, sierotka. Zapamiętałam go – wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Para zdecydowała się powiedzieć sobie uroczyste „tak” w 2008 roku. Przez cztery lata byli jednym z najlepiej dogadujących się małżeństw, a w 2012 roku zaskoczyli wszystkich niespodziewaną wiadomością o rozwodzie.

Czym obecnie zajmuje się Adam Badziak?

Do ostatecznego rozstania doszło w 2015 roku. Jak wyznała później dziennikarka, powodem była różnica priorytetów i inne spojrzenie na przyszłość. Podczas gdy Agnieszka Woźniak-Starak na pierwszym miejscu stawiała swoją karierę i rozwój osobisty, Adam Badziak pragnął zostać ojcem.

-Myślę, że nie byłabym w stanie zrezygnować z jakiejś części siebie, nawet dla miłości. Jak kompromis robi się zbyt obciążający i trzeba w nim pójść za daleko, to może nie warto? – zdradziła prowadząca „Dzień dobry TVN” w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

Co więcej, małżeństwo miało za sobą tragiczną sytuacją. Niespodziewanie prezenterka zaszła w ciążę, która mimo początkowej niechęci była ogromną radością dla przyszłych rodziców. Niestety, gwiazda straciła swoją pociechę. Jak sama mówi, ten moment był początkiem końca jej małżeństwa.

-Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa – wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla „Pani”.

Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale to nie oznacza, że sportowiec nie jest obecnie szczęśliwy. Pomimo faktu, że Adam Badziak zniknął z oczu opinii publicznej, z jego social mediów wynika, że założył upragnioną rodzinę, a w 2017 roku przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zawodowo mężczyzna wciąż zajmuje się wyścigami motocyklowymi, a także współpracuje z telewizją Polsat Sport. Jest również współwłaścicielem firmy Yamaha POLand POSITION.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

Źródło: WP