Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Szulim w młodzieżowym wydaniu na festiwalu w Warszawie. Jak nastolatka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 08.06.2024 14:01

Agnieszka Szulim w młodzieżowym wydaniu na festiwalu w Warszawie. Jak nastolatka

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. KAPiF

Trwa Orange Warsaw Festival. Za nami pierwszy dzień imprezy, na której bawiła się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zrelacjonowała przebieg koncertu w mediach społecznościowych. Uwagę obserwatorów zwrócił jej makijaż.

Trwa Orange Warsaw Festival

Okres wakacyjny to moment, w którym prym wiodą festiwale muzyczne. Na mapie Polski możemy odnaleźć kilka miejsc, które każdego roku stają się celem największych fanów rozrywki na żywo, a do tego grona niewątpliwie należy Warszawa. To tam od wczoraj odbywa się jedna z najpopularniejszych imprez, czyli Orange Warsaw Festival. Wszystko dzieje się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Do polskiej stolicy zawitały wielkie gwiazdy zarówno z kraju, jak i zagranicy. Wczorajszego wieczoru mogliśmy wysłuchać utworów takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Tommy Cash oraz Skepta. W imprezie wzięło udział wiele osób publicznych, które również nie stronią od dobrej muzyki i przybyły tam, aby posłuchać swoich ulubionych wykonawców.

Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze" Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”

Dziś Warszawa żyje hitami Nicki Minaj

Tego wieczoru ponownie setki osób spotkają się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec, aby zapoznać się z muzyką na żywo wykonywaną przez szereg popularnych artystów. Orange Warsaw Festival zadbał o zorganizowanie dwóch scen - "Warsaw Stage" i “Orange Stage”, dzięki czemu każdy fan będzie mógł wybrać coś dla siebie. Niekwestionowaną gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie amerykańska artystka Nicki Minaj.

EN_01619413_1746.jpg
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News 

Okazuje się, że królowa kobiecego rapu będzie nocowała w prawdziwie królewskich warunkach. Specjalnie dla niej został zarezerwowany apartament w hotelu Raffles Europejski, w którym wcześniej nocowała Beyoncé. Nicki Minaj będzie miała do dyspozycji 228 metrów kwadratowych powierzchni, oraz strefę spa bez ograniczeń. Jaka jest cena za noc w takim apartamencie? Jeśli ktoś chciałby się w nim zatrzymać, musiałby mieć przy sobie 32 650 złotych.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak grzmi z nerwów! Perfidnie ją oszukano

Agnieszka Woźniak-Starak bawi się na Orange Warsaw Festiwal

Wczorajszego wieczoru z uroków imprezy w stolicy skorzystała współprowadząca program “Mam Talent!” Agnieszka Woźniak-Starak. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka również ma zamiłowanie do rapu, jednak spośród wykonawców występujących na Orange Warsaw Festival postawiła na Skeptę. Relacja z jej udziału w koncercie pojawiła się w jej mediach społecznościowych. Odbiorcy zwrócili uwagę na coś jeszcze.

Na zdjęciach i fotografiach, które Agnieszka Woźniak-Starak umieściła na swoim Instagramie, mogliśmy zobaczyć kolorowy makijaż, w którym zdecydowała się zaprezentować w stolicy. Jej oczy zdobi brokat i jaskrawy, pomarańczowy eyeliner. Dziennikarka wyglądała, jakby miała kilkanaście lat. Robiła naprawdę olbrzymie wrażenie.

agnieszka woxniak starak.png
Fot. aga_woxniak_starak/Instagram