Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie chciała milczeć. Dzisiaj, cztery lata po tragicznej śmierci Piotra te wieści zaskakują
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.08.2023 18:40

Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie chciała milczeć. Dzisiaj, cztery lata po tragicznej śmierci Piotra te wieści zaskakują

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie była przychylnie nastawiona do Piotra. Fot. TRICOLORS/East News, KAPiF

Piotrowi Woźniak-Starakowi i jego ukochanej Agnieszce nie było dane zbyt wiele czasu. Para spędziła ze sobą niecałe 5 lat, ich miłość przerwała olbrzymia tragedia, jaką była niespodziewana śmierć biznesmena. Teraz media obiegają zadziwiające wieści o tym, co powiedziała mama dziennikarki.

Minęły 4 lata od śmierci Piotra Woźniak-Staraka

Ostatnie chwile życia Piotra Woźniak-Staraka do tej chwili pozostają tajemnicą. 39-letni producent filmowy niespodziewanie zginął na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Ostatnią osobą, która widziała go żywego, była kelnerka Ewa, jednak jej zeznania nie rzuciły zbyt wiele światła na tę sprawę.

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła otrząsnąć się po śmieci ukochanego męża. Ich wspólne chwile okazały się krótkie, ale bardzo intensywne. Tę dwójkę połączyło wielkie uczucie, jednak na ich związek nie wszyscy patrzyli z przychylnością. Na jaw właśnie wyszły zaskakujące wieści.

Polacy go pokochali, uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle. Ukrywano przyczynę zgonu, nieoficjalnie wypłynęła

Miłość Piotra i Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak poznali się w 2014 roku na imprezie, na którą dziennikarka nawet nie chciała iść. Udała się na nią dzięki namowie znajomych. To właśnie wtedy został jej przedstawiony reżyser. 

Uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie – wspominała w wywiadzie z “Vivą”.

Kiełkujące uczucie między parą szybko zamieniło się w coś więcej. W tym samym roku Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się razem z ukochanym na premierze filmu “Obywatel”, gdzie zostali przyłapani przez fotoreporterów. Rok później byli już zaręczeni, natomiast w 2016 roku pobrali się w Wenecji.

4 lata po śmierci Piotra Woźniak-Staraka media obiega zaskakująca wiadomość. Okazuje się, że mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku nie mogła zaakceptować relacji córki!

Mama Agnieszki Woźniak-Starak ostrzegała córkę przed Piotrem

Mało kto wierzy, że miłość trwa wiecznie. Że cokolwiek trwa wiecznie. Od nas zależy, ile miłość będzie trwała. My temu trwaniu nadajemy sens (...). Rzecz w tym, aby się dobrać, trafić na siebie – opowiadała “Vivie” rok po ślubie urzeczona Agnieszka Woźniak-Starak.

Dziennikarkę i reżysera połączyło wielkie uczucie, które niestety przerwała śmierć Piotra Woźniak-Staraka w 2019 roku. Do tego czasu byli niemal nierozłączni, jednak, jak się okazuje, na samym początku relacji matka Agnieszki miała wątpliwości co do jej wyboru sercowego!

Moja mama na początku powiedziała: "Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami" – wyznała w rozmowie z “Pani” prezenterka.

Nie minęło jednak dużo czasu, jak mama dziennikarki nie tylko zaakceptowała zięcia, ale również pokochała go niczym własnego syna.

starak
Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie była przychylnie nastawiona do Piotra. Fot. KAPiF

źródło: plotek.pl