Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak grzmi z nerwów! Perfidnie ją oszukano
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.03.2024 19:36

Agnieszka Woźniak-Starak grzmi z nerwów! Perfidnie ją oszukano

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. KAPiF

Ta polska dziennikarka z dużym zaangażowaniem działa na rzecz praw zwierząt. Aktywnie uczestniczy w wielu akcjach związanych z ich dobrostanem i nie kryje swoich głębokich uczuć wobec czworonogów. Od niedawna możemy ją oglądać w roli prowadzącej popularnego programu telewizyjnego. Nie spodziewała się, że może zostać tak oszukana przez jeden z magazynów. Myślicie, że przegięli?

Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą "Mam Talent"!

Za nami już dwa odcinki hitowego programu, który pokochały miliony Polaków. W naszym kraju pojawił się w 2008 roku, co oznacza, że możemy go oglądać już od szesnastu lat. Niektórzy zwycięzcy zapadli nam w pamięć na długie lata, inni szybko zostali zapomniani. Z osób, które uzyskały ogólnopolską popularność po udziale w “Mam Talent!”, warto wyróżnić Kamila Bednarka, który dotarł do finału drugiej edycji show oraz Darię Zawiałow, która przeszła do półfinału sezonu trzeciego.

W tym roku w programie zaszło wiele istotnych zmian, jeśli chodzi o skład ekipy jurorskiej. Obok Agnieszki Chylińskiej, która od samego początku ocenia występy kandydatów, za stołem zasiadła Julia Wieniawa i Marcin Prokop, który wcześniej zajmował się prowadzeniem formatu. W tej ostatniej roli oglądamy w tym roku Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci! Agnieszka Woźniak-Starak opłakuje stratę. Niestety, nie dożył Świąt. Posypały się kondolencje

Agnieszka Woźniak-Starak dba o prawa zwierząt

Nowa prowadząca programu “Mam Talent!” znana jest z wielu aktywności. Z wykształcenia jest dziennikarką, a jej tytuły zdobyte w tej dziedzinie robią duże wrażenie. Znamy ją zarówno ze stacji radiowych, jak i telewizyjnych. Agnieszka Woźniak-Starak udziela się również w akcjach na rzecz praw zwierząt. Dziennikarka ma w domu co najmniej kilka czworonogów, które obdarza głębokim uczuciem.

Zwierzęta nie mogą same walczyć o swoje prawa, to my jesteśmy ich głosem. I to my możemy sprawić aby ten głos był lepiej słyszalny - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie przeprowadzonej w “Dzień Dobry TVN”.

Prezenterka angażowała się w wiele akcji motywowanych dobrem zwierząt, za co już w 2013 roku była nominowana do nagrody “Serce dla Zwierząt”. Popierała między innymi takie akcje jak “#EUforAnimals”, a pod koniec ubiegłego miesiąca apelowała do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni i Ministra Obrony Narodowej Władysława Kosiniaka-Kamysza w sprawie branż futrzarskiej i łowieckiej.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak wparowała na premierę. Ludzie nie mogli zebrać szczęk z podłogi na widok jej ubioru

TAK oszukali Agnieszkę Woźniak-Starak?

Niedawno dziennikarka zapozowała w sesji zdjęciowej do magazynu “Twój Styl”. Jak poinformowała w swoich mediach społecznościowych, nie wszystko w sprawie ukazanej okładki poszło zgodnie z planem. Agnieszka Woźniak-Starak nie kryje oburzenia tym, jak podpisano fotografię, na której pokazała się w delikatnym makijażu. Okazuje się, że to, co umieszczono pod nią, może wprowadzać odbiorców w poważny błąd.

O co tak dokładnie poszło? Na wspomnianym podpisie wyraźnie zasugerowano, że makijaż na twarzy dziennikarki został wykonany kosmetykami konkretnej marki. Ze względu na zasady etyczne, związane między innymi z troską o wspomniane prawa zwierząt, Agnieszka Woźniak-Starak nie korzysta z produktów tej firmy i nigdy by ich nie zareklamowała.

 Co o tym myślicie? Czy można tak sobie podpiąć przypadkową markę i reklamować ją czyjąś twarzą? Bo ja nie bardzo. Jestem ciekawa, co "Twój Styl" z tym zrobi.(...) Dobre, co? A raczej słabe. Bardzo tani chwyt, ale może ktoś wziął za to dobrą kasę. A ja chętnie o tym porozmawiam w poniedziałek z prawnikiem - zapowiada dziennikarka na swoim Instagramie.

Jak myślicie, rzeczywiście przegięli? 

woźniak starak.png
Fot. aga_wozniak_starak/Instagram