Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw wieści o mobbingu przekazała Wendzikowska, teraz komunikaty wydały Woźniak-Starak i Kasia Cichopek. Wspierają Anię
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.10.2022 19:30

Najpierw wieści o mobbingu przekazała Wendzikowska, teraz komunikaty wydały Woźniak-Starak i Kasia Cichopek. Wspierają Anię

Cichopek, Wendzikowska, Woźniak-Starak EA
fot. instagram.com/katarzynacichopek, TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

W sieci zawrzało po publikacji obszernego wpisu Anny Wendzikowskiej, dotyczącego mobbingu stosowanego w stacji TVN. Kasia Cichopek oraz Agnieszka Woźniak-Starak odniosły się do wyznania koleżanki z branży. 

Anna Wendzikowska w obszernym wpisie opowiedziała, jak wyglądała jej praca w stacji TVN. Zarzuciła pracodawcy mobbing, gnębienie, brak pomocy, a nawet brak wynagrodzenia. Co o sprawie myśli Kasia Cichopek i Agnieszka Woźniak-Starak?

Kasia Cichopek i Agnieszka Woźniak-Starak wspierają Annę Wendzikowską

Wyznanie Anny Wendzikowskiej wstrząsnęło mediami oraz czytelnikami. Prezenterka i wieloletnia pracownica stacji TVN zdobyła się na odwagę i w szczerym wpisie opowiedziała o kulisach pracy w telewizji. Nie omieszkała przytoczyć konkretnych przykładów, podczas których spotkała się z mobbingiem, gnębieniem, brakiem zrozumienia i brakiem pomocy.

Zarówno Kasia Cichopek jak i Agnieszka Woźniak-Starak od lat związane są z branżą telewizyjną. Mimo że pracują dla konkurencyjnych stacji, postanowiły odnieść się do słów Ani i okazać jej wsparcie. Obie panie pogratulowały Wendzikowskiej odwagi.

Ponadto Ania napisała do stacji TVN maila, w którym przytoczyła swoją historię. Woźniak-Starak podziękowała za ten krok Ani i napisała, że udało jej się zmienić coś, co wydawało się nie do ruszenia.

Jesteś silna, piękna i mądra. Brawo za odwagę — napisała Kasia Cichopek.

A ja Ci za tego maila już zawsze będę wdzięczna, bo udało Ci się zmienić coś, co było beznadziejne, a wydawało się nie do ruszenia. Trzymaj się Ania — skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak.

Poruszający post Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska rozpoczęła swoją karierę medialną od roli w serialu „Lokatorzy”. Grała również w „M jak miłość”, a w latach 2007–2022 pracowała na planie programu „Dzień Dobry TVN”. Jak pokazał czas, praca w telewizji nie była łatwa i skutkowała licznymi przykrościami.

Prezenterka poinformowała, że podczas pracy w TVN doświadczyła mobbingu, gnębienia, braku zrozumienia i pomocy, a ponadto wyjawiła, iż pracownicy nie są traktowani równo.

Ania opowiedziała również o swojej walce z depresją oraz myślach samobójczych. Szczegóły przykrych wydarzeń z życia dziennikarki zobaczycie TUTAJ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Anna Wendzikowska nie miała litości dla koleżanki z „Dzień Dobry TVN”. To przez nią odeszła