Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci!
Anna Borkowska
Anna Borkowska 20.02.2024 10:43

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci!

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci!
Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła SMUTNĄ prawdę nt. braku dzieci! Fot. Kapif

Agnieszka Woźniak-Starak to znana polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna oraz osobowość medialna. Mimo iż dwukrotnie wychodziła za mąż, nigdy nie doczekała się potomstwa. Podczas jednego z wydań programu "Dzień dobry TVN" przewinęła się dyskusja na temat zapłodnienia in vitro, co skłoniło prezenterkę do podzielenia się swoimi osobistymi przeżyciami. Wielu fanów Agnieszki z pewnością będzie w szoku, po tym, co wyznała na wizji.

Agnieszka Woźniak-Starak to znana polska prezenterka

Pochodząca z Warszawy Agnieszka Woźniak-Starak, jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Zdobyła również licencjat w dziedzinie dziennikarstwa radiowego na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Swoją karierę w mediach rozpoczęła pracując jako sekretarka w Warner Bros Poland.

W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką, gdzie prowadziła poranną audycję "Obudź się". Następnie, w okresie od 2005 do 2012 roku, związana była z Telewizją Polską, gdzie pełniła funkcję gospodyni m.in. w programie "Kawa czy herbata?".

Od 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, gdzie prowadziła różnorodne programy, w tym "Dzień dobry TVN", "Aplauz, aplauz!", "Ameryka Express" oraz magazyn show-biznesowy "Na językach". Nawiązała także współpracę z TVN Style i TVN 7, prowadząc programy takie jak "Stylowy magazyn" czy "Big Brother Arena".

Po tragicznej śmierci męża w sierpniu 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się na jakiś czas z mediów, jednak powróciła do pracy w marcu 2020 roku, prowadząc audycję "Life Balance" dla newonce.radio.

W okresie od września 2020 do czerwca 2023 roku współprowadziła poranny program "Dzień dobry TVN" u boku Ewy Drzyzgi. Już wkrótce Agnieszka wystąpi w roli prowadzącej "Mam talent!". Fani z pewnością nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą ją w tej wyjątkowej roli!

Agnieszka Woźniak-Starak, Krupińska i liczne gwiazdy na jeziorze Kisajno 4 lata po tragedii. Doszło do zaskakujących scen TAK w rocznicę śmierci wygląda grób Piotra Woźniak-Staraka. Nie tego wszyscy się spodziewali... rozpaczliwy widok

Historia związków Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zawarła swój pierwszy związek małżeński z Adamem Badziakiem, motocyklistą wyścigowym, 6 września 2008 roku, w kościele św. Anny w Wilanowie. Ich drogi rozeszły się w 2012 roku, a ostatecznie rozwiedli się już trzy lata później. 

Wkrótce potem, na początku września 2015 roku, podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN, Agnieszka oficjalnie zaręczyła się z biznesmenem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich ślub odbył się 27 sierpnia 2016 roku w romantycznej Wenecji.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak fot. KAPiF

Agnieszka była żoną Piotra Woźniaka-Staraka do tragicznego dnia 18 sierpnia 2019 roku, kiedy to Piotr zmarł wskutek wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. W 2020 prezenterka znów znalazła miłość – obecnie jest w związku z restauratorem Maciejem Pasikowskim.

Agnieszka nie doczekała się dzieci

Agnieszka Woźniak-Starak, bardzo głęboko przeżywa fakt, że nie doczekała się dzieci. Pomimo podjęcia dwóch prób zapłodnienia in vitro, które wiązały się z nadzieją na spełnienie jej marzeń o macierzyństwie, niestety obie zakończyły się niepowodzeniem. Każda kolejna nieudana próba była dla niej ogromnym ciosem i rozczarowaniem.

Podczas jednego z wydań programu "Dzień dobry TVN", które prowadziła wspólnie z Ewą Drzyzgą, na kanapie zasiadły osoby, które przyszły na świat dzięki zapłodnieniu in vitro. W trakcie rozmowy Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się swoimi osobistymi doświadczeniami, wyznając na wizji, że zawsze marzyła o założeniu rodziny i dwukrotnie zdecydowała się na procedurę zapłodnienia pozaustrojowego. Niestety, mimo podjętych starań, ten proces nie przyniósł u niej oczekiwanych rezultatów. Agnieszka otwarcie wyznała, że cały ten trudny czas był dla niej niezwykle wymagający i pełen emocjonalnych wyzwań.

Dopóki ktoś nie decyduje się, żeby przejść ten proces, to nie zagłębia się w to bardziej. Sama przechodziłam przez in vitro dwukrotnie, bez powodzenia. Wiem, na czym polega. I wiem, że trzeba wejść w ten proces, żeby go poznać. Młodzi ludzie nie szukają informacji na ten temat, jeśli ich to nie dotyczy - powiedziała na antenie "DDTVN" prezenterka.