Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem. Jest na liście najbogatszych w Polsce
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.06.2024 14:25

Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem. Jest na liście najbogatszych w Polsce

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. KAPiF

Niecały rok temu Agnieszka Woźniak-Starak musiała pożegnać się z programem “Dzień Dobry TVN”, gdzie pełniła rolę prowadzącej. Okazuje się, że ta zmiana wyszła jej na dobre. Dziennikarka miała dzięki temu mnóstwo czasu, który mogła poświęcić na rozwijanie własnych projektów. To dzięki temu została bardzo wysoko uplanowana w prestiżowym rankingu Forbes Women. Wyszło na jaw, że prezenterka dysponuje zawrotnym majątkiem.

Kim jest Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak zasłynęła jako dziennikarka związana z telewizją TVN. Widzowie doskonale znają ją z takich programów “Ameryka Express”, “Big Brother Arena”, “Na językach” czy “Dzień Dobry TVN”, gdzie występowała w duecie z Ewą Drzyzgą. Wiosną 2024 roku została współprowadzącą 15. edycji “Mam Talent”, a od kwietnia tego roku jest jedną z gospodyń programu “Onet Radio”. Jest jedną z najbardziej znanych i lubianych osobowości telewizyjnych i medialnych w całej Polsce.

Dziennikarka od 2020 roku jest związana z restauratorem Maciejem Pasikowskim, jednak przez długi czas nie mogła pogodzić się ze stratą męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w tragicznych okolicznościach. Milioner wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach 18 sierpnia 2019 roku. Wcześniej para tworzyła zgrany duet przez 4 lata.

Agnieszka Szulim w młodzieżowym wydaniu na festiwalu w Warszawie. Jak nastolatka Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"

Agnieszka Woźniak-Starak została zwolniona z "Dzień Dobry TVN"

Tuż przed rozpoczęciem wakacji w ubiegłym roku gruchnęły wieści o masowych zwolnieniach w “Dzień Dobry TVN”. Zmiany kadrowe pochłonęły wiele znanych nazwisk, m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Kalczyńską, Małgorzatę Ohme czy Andrzeja Sołtysika. Wśród znanych i lubianych dziennikarzy, którzy zostali pozbawieni pracy, znalazła się również Agnieszka Woźniak-Starak. W oświadczeniu zapewniono jednak, że prezenterka dostanie nowy program w stacji:

Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych - mogliśmy przeczytać.

Niedługo później dziennikarka została gospodynią “Top of the top Sopot Festivalu”, który odbył się w Operze Leśnej. Być może to dlatego sama zainteresowana wydawała się podchodzić z dystansem do decyzji zarządu stacji. Co ciekawe, zmiana pracy wyszła prezenterce na dobre.

Agnieszka Woźniak-Starak (2).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”

Agnieszka Woźniak-Starak znalazła się na liście najbogatszych Polek

Okazuje się, że dziennikarka po raz kolejny znalazła się w czołówce rankingu “Forbes Women”, który wyróżnia najbogatsze i najbardziej wpływowe kobiety polskiego show-biznesu. Przy okazji wyszło na jaw, że majątek prezenterki jest wyceniany na ok. 110 milionów złotych. Ten fakt sprawił, że Woźniak-Starak uplasowała się na 32. miejscu, o czym nie omieszkała poinformować w swoich mediach społecznościowych.

Kiedy rozstawałam się z DDTVN napisałam, że nie mam żalu, bo lubię zmiany. Zmiany przynoszą nowe możliwości. I nie będę ukrywać, że zawodowo ostatni rok był bardzo udany. Prywatnie zresztą też – napisała na Instagramie.

W komentarzach fani stwierdzili, że żałują, że nie mogą już oglądać dziennikarki w “Dzień Dobry TVN”, jednak cieszą się i gratulują jej ogromnego wyróżnienia.

  • Ale szkoda, że Pani nie ma w ddtvn. Zawsze lubiłam poranki z Panią. Jednocześnie cieszę się, że tak kariera się rozwija, nie ma co się dziwić, z takim wyglądem i doświadczeniem. 
  • Super, gratulacje!
  • Super, samych dalszych sukcesów – piszą zachwyceni internauci.
Agnieszka Woźniak-Starak (1).jpg
Fot. KAPiF