Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki smutek w TVN, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pożegnalny wpis po decyzji Edwarda Miszczaka. „Świat się kończy”
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2022 10:31

Wielki smutek w TVN, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pożegnalny wpis po decyzji Edwarda Miszczaka. „Świat się kończy”

Agnieszka Woźniak-Starak
TRICOLORS/East News Jan Bielecki/East News

Przez ponad 2 dekady Edward Miszczak był dyrektorem programowym stacji TVN. Aż do wczoraj, gdyż opublikował oświadczenie, w którym potwierdził wcześniej krążące plotki o ustąpieniu ze swojego stanowiska. Z tej okazji na wspominkowy post zdecydowała się Agnieszka Woźniak-Starak.

Prezenterka jest bowiem od lat blisko związana z całą stacją i jej zarządem, z którym utrzymuje nie tylko relacje zawodowe, ale też, a może przede wszystkim, koleżeńskie. Widać to zresztą po opublikowanym przez nią wpisie.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna Edwarda Miszczaka

Nie ma wątpliwości, że Edward Miszczak był niezwykle ważną postacią dla pracowników TVN-u i śmiało możemy założyć, że kilka karier stworzył wręcz od podstaw. Choć nie mamy pewności, czy tak było w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak, po jej poście możemy wnosić, jak wiele znaczył w jej życiu zawodowym.

– Co mogę powiedzieć? Świat się kończy! Ciężko sobie wyobrazić TVN bez Edwarda Miszczaka — stwierdziła krótko prezenterka.

Przy okazji opublikowała urocze zdjęcie, które ewidentnie zostało wzięte z prywatnego archiwum. Na fotce widać bowiem uśmiechniętego Miszczaka z lampką wina, a także wspomnianą wyżej prowadzącą „Dzień Dobry TVN”, która za jego plecami rozmawia o czymś z Magdą Boczarską. Można sądzić, że to zdjęcie zrobione podczas jednej ze wspólnych kolacji w Krakowie.

Właśnie ta fotka udowadnia, jaki kontakt ze swoimi pracownikami miał Edward Miszczak. Nie był bowiem wznoszącym się ponad wszystkimi szefem, a zachowywał się jak równorzędny kolega z pracy, by zadbać o odpowiednią atmosferę. Nie ma wątpliwości, że miała ona spory wpływ na to, że TVN w ostatnich 20 latach aż tak się rozwinął. Trudno bowiem osiągać takie sukcesy rządząc twardą ręką.

Były już dyrektor programowy został zresztą pożegnany nie tylko przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Na podobny post zdecydowała się także Katarzyna Kolenda-Zalewska, która w kontekście odejścia Miszczaka również pisała o „końcu świata”. Postanowiła też podziękować byłemu szefowi za to, czego nauczył ją oraz jej kolegów.

– Nikt, tak jak Ty, nie nauczył nas, czym jest telewizja napisała dziennikarka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chciał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: pomponik.pl/ pudelek.pl